Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Fixed tpu pouzdro huawei y5p cire

Nalezeno:    130 produktů


Fixed TPU gelové pouzdro FIXED pro Huawei Y5 (2019), čiré

Kryt na mobil Huawei Y5 (2019), TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Čirý gelový kryt originální značky FIXED pro Huawei Y5 (2019) spojuje jednoduchost s efektivní ochranou vašeho telefonu. Ochranný kryt je vyroben z netoxického TPU materiálu, který chrání boky a záda mobilního telefonu před poškrábáním a znečištěním prachem a tlumí případné pády a nárazy. Pouzdro je vyrobeno na míru telefonu Huawei Y5 (2019). Samozřejmostí je tak zachovaný přístup ke všem ovládacím prvkům, konektorům a fotoaparátu. Klíčové vlastnosti krytu FIXED pro Huawei Y5 (2019)Ochranný kryt značky FIXED vyroben na míru telefonu Huawei Y5 (2019)Ochrana boků a zad telefonu před poškrábáním, prachem, nárazy a případnými pádyTento praktický kryt má jemnou strukturu a protiskluzové provedeníVo...

Více informací
od 160 Kč
Koupit nejlevněji

Pouzdro FIXED TPU pro Huawei Y6

Ultratenké TPU gelové pouzdro FIXED Skin pro Huawei Y6p, 0,6 mm, čiré

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Fixed FIXED TPU gelové pouzdro pro Huawei P Smart, čiré FIXTCC-275

Ochranné gelové pouzdro pro Huawei P Smart (2021) vyrobeno z ohebného a odolného TPU s jemnou gelovou strukturou a protiskluzovým povrchem. Poskytuje optimální ochranu před poškrábáním, usazením nečistot a mírní následky pádu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na fotoaparát a konektory.

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

FIXED TPU pouzdro Huawei Y5p čiré (FIXTCC-550)

Pouzdro na zadní stranu z tenkého materiálu vyrobené na míru mobilnímu telefonu Huawei Y5p pro dostatečnou ochranu zařízení.TPU pouzdra FIXED jsou vynikající ochranou pro Váš přístroj. Jsou vyrobena z tenkého materiálu a přesně na míru daného telefonu. Pouzdra nezakrývají nabíjecí a sluchátkové konektory lze tedy telefon nabíjet a připojovat příslušenství bez nutnosti telefon vyndat z pouzdra. Provedení pouzder je protiskluzové a navržené pro bezproblémové ovládání je také navrženo pro pohodlné...

FIXED FIXTCC551 TPU Huawei Y5p čiré

Gelové pouzdro FIXED představuje jednoduchou, ale přesto efektivní ochranu vašeho chytrého telefonu. Je vyrobeno z TPU materiálu, který chrání boky a záda přístroje před poškrabáním, prachem a případnými pády. Plně transparentní provedení nechá vyniknout originálnímu designu vašeho mobilního telefonu. Pouzdro je vyrobeno přesně na míru daného zařízení, nezakrývá nabíjecí ani sluchátkové konektory. Okraje pouzdra lehce přesahují displej a chrání ho tak před poškrábáním, pro maximální ochranu tel...

Fixed TPU Huawei Y5p čiré, FIXTCC-550

TPU gelové pouzdro FIXED pro Huawei Y5p, čiré

FIXED TPU gelové pouzdro pro Huawei Y5p FIXTCC-550, čiré

Čirý zadní kryt z pružného TPU k vašemu Huawei Y5p perfektně přilne. FIXED TPU gelové pouzdro FIXTCC-550 chrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Transparentní provedení dá vyniknout designu vašeho telefonu.

FIXED silikonové pouzdro pro Huawei Y5p, čiré

Silikonové pouzdro Fixed je velmi oblíbenou a perfektní ochranou pro mobilní telefon Huawei Y5p. Silikonový zadní kryt je vyroben z nejkvalitnějších materiálů, přesně na míru telefonu.

Ultratenké TPU gelové pouzdro FIXED Skin pro Huawei Y5p, 0,6 mm, čiré

Ultratenké TPU gelové pouzdro FIXED Skin pro Huawei Y5p, 0,6 mm, čiré

FIXED Skin Ultratenké silikonové pouzdro pro Huawei Y5p, čiré

Pouzdra na mobilní telefony FIXED Skin jsou ultra tenká silikonová pouzdra perfektně chránící váš telefon. Gelový kryt je vyrobený z ultratenkého silikonu tloušťky 0,6 mm přesně na míru mobilního telefonu Huawei Y5p a nezakrývá konektory, tlačítka ani fotoaparát mobilu. Flexibilní TPU pouzdro dokonale kopíruje tvar a spolehlivé ochrání rám i záda smartphonu před nečistotami a mechanickým poškozením. Protiskluzový kryt je navržený pro pohodlné držení mobilu v ruce, neklouže, umožňuje snadný a ry...

Pouzdro Fixed TPU Huawei Y5 2019 čiré

Gelové pouzdro FIXED pro Huawei Y5 2019 představuje jednoduchou a efektivní ochranu vašeho chytrého telefonu. Je vyrobeno z TPU materiálu, který chrání boky a záda přístroje před poškrabáním, prachem a případnými pády.

FIXED Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Huawei Y5p, 0,6 mm FIXTCS-550, čiré

Ultratenký zadní gelový kryt k vašemu Huawei Y5p perfektně přilne. FIXED Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin FIXTCS-550 chrání váš telefon proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Při tloušťce 0,6 mm nijak nenarušuje design telefonu.

FIXED pro Huawei Y5p čiré (FIXTCC-550)

Kryt na mobil Huawei Y5p, TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj telefon před poškozením s pomocí ochranného krytu FIXED pro Huawei Y5p čiré. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým zpracováním jistotou velmi vysoké odolnosti. Povrch je příjemný a výborně se drží. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil FIXED pro Huawei Y5p čiré bude zachován přístup k dobíjecímu konektoru a dalším ovládacím prvkům potřebným pro komfortní používání vašeho telefonu. Kryt na mobilní tel...

FIXED TPU gelové pouzdro pro Huawei Y5p, čirá - FIXTCC-550

Ochranné gelové pouzdro pro Huawei Y5p z ohebného materiálu TPU s jemnou gelovou strukturou. Poskytuje optimální ochranu před poškrábáním, usazením nečistot a mírní následky pádu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na fotoaparát a konektory.

Smarty ultratenké TPU pouzdro 0,3mm Huawei Y5P čiré

Pouzdro na zadní stranu z tenkého materiálu TPU vyrobené na míru telefonu pro dostatečnou ochranu zařízení. Tloušťka pouhých 0,3 mm = téměř nezmění rozměry telefonu.

Smarty ultratenké TPU pouzdro 0,5mm HUAWEI Y5P čiré

Pouzdro na zadní stranu z tenkého materiálu TPU, vyrobené na míru danému telefonu, pro dostatečnou ochranu zařízení. Tloušťka pouhých 0,5 mm znamená téměř nezmění rozměru telefonu.