Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Fixed tpu pouzdro motorola g8 power cire

Nalezeno:    12 produktů


FIXED TPU pouzdro Motorola G8 Power čiré

Popis produktu: Gelové pouzdro FIXED představuje jednoduchou, ale přesto efektivní ochranu vašeho chytrého telefonu. Je vyrobeno z TPU materiálu, který chrání boky a záda přístroje před poškrabáním, prachem a případnými pády. Plně transparentní provedení nechá vyniknout originálnímu designu vašeho mobilního telefonu. Pouzdro je vyrobeno přesně na míru daného zařízení, nezakrývá nabíjecí ani sluchátkové konektory. Okraje pouzdra lehce přesahují displej a chrání ho tak před poškrábáním, pro ma...

FIXED TPU gelové pouzdro pro Motorola G8 FIXTCC-515, čiré - zánovní

Čirý zadní kryt z pružného TPU k vašemu Motorola G8 perfektně přilne. FIXED TPU gelové pouzdro FIXTCC-515 chrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Transparentní provedení dá vyniknout designu vašeho telefonu.

FIXED TPU gelové pouzdro pro Motorola Moto G8 Plus, čiré FIXTCC-616

TPU pouzdro pro chytrý telefon od značky Fixed v čiré barvě. Tělo z polyuretanu pro přesné přilnutí k tělu přístroje. Účinná ochrana před nečistotami a poškrábáním. Zachovává přístupnost ke všem ovládacím prvkům. Transparentní provedení dá vyniknout vašemu přístroji. Určeno pro modelovou řadu Motorola Moto G8 Plus.

FIXED pro Motorola Moto G8 Power Lite čiré (FIXTCC-548)

Kryt na mobil Motorola Moto G8 Power Lite, TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj telefon před poškozením s pomocí ochranného krytu FIXED pro Motorola Moto G8 Power Lite čiré. Jedná se o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením spolehlivou zárukou vysoké odolnosti. Materiál krytu je na dotek příjemný a nebude vám klouzat z rukou. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil FIXED pro Motorola Moto G8 Power Lite čiré kryt nezakryje přístup k dobíjecímu konektoru i k ostatním tl...

FIXED TPU gelové pouzdro pro Motorola Moto G8 Power Lite, čirá - FIXTCC-548

Flexibilní silikonové ochranné pouzdro, zachovává přístup ke vše ovládacím prvkům. Určeno pro mobilní telefon Motorola Moto G8 Power.

FIXED ultratenké TPU gelové pouzdro pro Motorola Moto E6 Play, čiré - FIXTCC-480

Odolný zadní kryt pro Motorola Moto G8 Play vyrobený z tenkého TPU, protiskluzový povrch, pro maximální ochranu před poškozením, poškrábáním, lehké provedení o tloušťce 0,6 mm, přesně na míru danému telefonu s precizními výřezy a volným přístupem ke konektorům a ovládacím prvkům.