Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Fixed tpu pouzdro motorola moto e6s cire

Nalezeno:    39 produktů


FIXED TPU pouzdro Motorola Moto E6s čiré

Popis produktu: Gelové pouzdro FIXED představuje jednoduchou, ale přesto efektivní ochranu vašeho chytrého telefonu. Je vyrobeno z TPU materiálu, který chrání boky a záda přístroje před poškrabáním, prachem a případnými pády. Plně transparentní provedení nechá vyniknout originálnímu designu vašeho mobilního telefonu. Pouzdro je vyrobeno přesně na míru daného zařízení, nezakrývá nabíjecí ani sluchátkové konektory. Okraje pouzdra lehce přesahují displej a chrání ho tak před poškrábáním, pro ma...

FIXED TPU gelové pouzdro pro Motorola Moto E6s 2020 FIXTCC-536, čiré

Čirý zadní kryt z pružného TPU k vašemu Motorola Moto E6s 2020 perfektně přilne. FIXED TPU gelové pouzdro FIXTCC-536 chrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Transparentní provedení dá vyniknout designu vašeho telefonu.

FIXED pro Motorola Moto E6s 2020 čiré (FIXTCC-536)

Kryt na mobil Motorola Moto E6s (2020), TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj mobilní telefon před poškozením díky ochrannému krytu FIXED pro Motorola Moto E6s 2020 čiré. Jedná se o zadní kryt, který je svým precizním provedením spolehlivou zárukou solidní odolnosti. Povrch je příjemný na dotek a nebude klouzat z rukou. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil FIXED pro Motorola Moto E6s 2020 čiré zůstane zachován přístup k napájecímu konektoru i dalším tlačítkům potřeb...

FIXED TPU gelové pouzdro pro Motorola Moto E6s (2020), čirá - FIXTCC-536

Ochranné gelové pouzdro pro Motorola Moto E6s (2020) z ohebného materiálu TPU s jemnou gelovou strukturou. Poskytuje optimální ochranu před poškrábáním, usazením nečistot a mírní následky pádu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na fotoaparát a konektory.

FIXED Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Motorola Moto E6s 2020, 0,6 mm, čiré, FIXTCS-536

Žádné škrábance, žádné oděrky – ultratenké gelové pouzdro Fixed TPU Skin FIXTCS-536 pro Motorola Moto E6s v čiré barvě účinně ochrání mobilní telefon a díky transparentnímu provedení nechá vyniknout jeho kráse. Pouzdro nezakrývá nabíjecí nebo sluchátkové konektory, má protiskluzovou úpravu a tloušťku jen 0,6 mm.

FIXED TPU gelové pouzdro pro Motorola Moto E6 Play, čiré

TPU pouzdro přesně na míru daného telefonu, ochrana před poškrabáním, prachem a pády, plně transparentní, lehce přesahující okraje pouzdra pro ochranu displeje, nezakrývá nabíjecí ani sluchátkové konektory, protiskluzové provedení, snadná aplikace

FIXED TPU gelové pouzdro pro Motorola Moto E7, čiré FIXTCC-590

TPU dedikovaný kryt z plastového materiálu k vašemu telefonu perfektně přilne. FIXED TPU pro Motorola Moto E7, čiré chrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Vyrobeno přesně na míru daného telefonu, takže zachovává přístup pro nabíjecí i sluchátkové konektory.

FIXED TPU gelové pouzdro pro Motorola Moto G7, čiré - FIXTCC-425

Ochranné gelové pouzdro FIXED pro Motorola Moto G7 je vyrobeno z ohebného a odolného materiálu TPU s jemnou gelovou strukturou s protiskluzovým provedením. Poskytuje optimální ochranu před poškrábáním, usazením nečistot a mírní následky pádu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na fotoaparát a konektory.

FIXED Skin pro Motorola Moto E6s 2020 0.6 mm čiré (FIXTCS-536)

Kryt na mobil Motorola Moto E6s (2020), TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj telefon před poškozením díky ochrannému krytu FIXED Skin pro Motorola Moto E6s 2020 0.6 mm čiré. Jde o zadní kryt, který je svým provedením pojistkou velmi vysoké odolnosti. Povrch krytu je příjemný a neklouže v ruce. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil FIXED Skin pro Motorola Moto E6s 2020 0.6 mm čiré nebude zakryt přístup k nabíjení i k ovládacím prvkům potřebným pro komfortní používání telefon...

FIXED TPU gelové pouzdro pro Motorola Moto G Pro, čiré, FIXTCC-569

Žádné škrábance, žádné oděrky – gelové pouzdro Fixed TPU pro Motorola Moto G Pro FIXTCC-569 v čiré barvě účinně ochrání mobilní telefon a díky transparentnímu provedení nechá vyniknout jeho kráse. Pouzdro nezakrývá nabíjecí nebo sluchátkové konektory a okraje lehce přesahují displej pro záruku maximální ochrany.

FIXED TPU gelové pouzdro pro Motorola Moto G8 Plus, čiré FIXTCC-616

TPU pouzdro pro chytrý telefon od značky Fixed v čiré barvě. Tělo z polyuretanu pro přesné přilnutí k tělu přístroje. Účinná ochrana před nečistotami a poškrábáním. Zachovává přístupnost ke všem ovládacím prvkům. Transparentní provedení dá vyniknout vašemu přístroji. Určeno pro modelovou řadu Motorola Moto G8 Plus.

FIXED TPU gelové pouzdro pro Motorola Moto G9 Play, čiré FIXTCC-611

Gelové pouzdro od značky Fixed účinně chrání boční a zadní část telefonu. Zachovává přístupnost ke všem ovládacím prvkům včetně čočky fotoaparátu. Podporuje bezdrátové nabíjení. Složení z TPU s minimální tloušťkou pro zachování tvaru telefonu. Na dotek příjemný materiál, který neklouže v ruce. Určeno pro Motorola Moto G9 Play.