Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Fixed tpu pouzdro motorola one cire

Nalezeno:    63 produktů


FIXED TPU gelové pouzdro pro Motorola E6 Plus FIXTCC-494, čiré

Čirý zadní kryt z pružného TPU k vašemu Motorola E6 Plus perfektně přilne. FIXED TPU gelové pouzdro FIXTCC-494 chrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Transparentní provedení dá vyniknout designu vašeho telefonu.

FIXED TPU gelové pouzdro pro Motorola Moto G7, čiré - FIXTCC-425

Ochranné gelové pouzdro FIXED pro Motorola Moto G7 je vyrobeno z ohebného a odolného materiálu TPU s jemnou gelovou strukturou s protiskluzovým provedením. Poskytuje optimální ochranu před poškrábáním, usazením nečistot a mírní následky pádu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na fotoaparát a konektory.

FIXED Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Motorola One Vision, 0,6 mm, čiré, FIXTCS-442

Ultratenké gelové pouzdro Skin značky Fixed je určen pro telefon Motorola One Vision. Kryt z odolného TPU poskytuje bezpečnou ochranu vašeho telefonu před poškrabáním, prachem a případnými pády. Materiál je příjemný na dotek a neklouže v ruce. Ponechává volné otvory pro tlačítka a konektory.

FIXED Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Motorola One Fusion+, 0,6 mm, čiré FIXTCS-577

Gelové pouzdro od značky Fixed účinně chrání boční a zadní část telefonu. Zachovává přístupnost ke všem ovládacím prvkům včetně čočky fotoaparátu. Podporuje bezdrátové nabíjení. Složení ze TPU s minimální tloušťkou 0,6 mm pro zachování tvaru telefonu. Na dotek příjemný materiál, který neklouže v ruce. Určeno pro Motorola One Fusion+.

FIXED TPU kryt Motorola One Action čirý

Flipové pouzdro typu kniha pro telefon Motorola One Action z elegantní PU kůže s magnetickým zavíráním.

FIXED TPU gelové pouzdro pro Motorola Moto G Pro, čiré, FIXTCC-569

Žádné škrábance, žádné oděrky – gelové pouzdro Fixed TPU pro Motorola Moto G Pro FIXTCC-569 v čiré barvě účinně ochrání mobilní telefon a díky transparentnímu provedení nechá vyniknout jeho kráse. Pouzdro nezakrývá nabíjecí nebo sluchátkové konektory a okraje lehce přesahují displej pro záruku maximální ochrany.

FIXED TPU gelové pouzdro pro Motorola Moto G8 Plus, čiré FIXTCC-616

TPU pouzdro pro chytrý telefon od značky Fixed v čiré barvě. Tělo z polyuretanu pro přesné přilnutí k tělu přístroje. Účinná ochrana před nečistotami a poškrábáním. Zachovává přístupnost ke všem ovládacím prvkům. Transparentní provedení dá vyniknout vašemu přístroji. Určeno pro modelovou řadu Motorola Moto G8 Plus.

FIXED pro Motorola One Macro čiré (FIXTCC-493)

Kryt na mobil Motorola One Macro, TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj telefon proti poškození za pomoci ochranného krytu FIXED pro Motorola One Macro čiré. Jde o zadní kryt, který je svým provedením jistotou velmi vysoké odolnosti. Povrch krytu je příjemný a drží se dobře v ruce. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil FIXED pro Motorola One Macro čiré zůstane zachován přístup k dobíjecímu konektoru i dalším tlačítkům potřebným pro klidné užívání mobilního telefonu. Kryt na ...

FIXED pro Motorola One Fusion+ čiré (FIXTCC-577)

Kryt na mobil Motorola One Fusion+, TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj mobilní telefon před poškozením díky ochrannému krytu FIXED pro Motorola One Fusion+ čiré. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je kvalitním zpracováním spolehlivou pojistkou solidní odolnosti. Povrch je příjemný na dotek a neklouže v ruce. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil FIXED pro Motorola One Fusion+ čiré kryt nezakryje přístup k nabíjení a k ostatním tlačítkům potřebným pro pohodlné ...

Ultratenké silikonové pouzdro FIXED Skin pro Motorola One Vision, čiré

Pouzdra na mobilní telefony FIXED Skin jsou silikonová pouzdra perfektně chránící váš telefon. Gelový kryt je vyrobený z ultratenkého silikonu přesně na míru mobilního telefonu, pasuje přesně na daný model a nezakrývá žádné důležité konektory, tlačítka ani fotoaparát mobilu. Jedná se o flexibilní pouzdro, které dokonale kopíruje tvar a spolehlivé ochrání rám i záda vašeho chytrého telefonu před nečistotami a mechanickým poškozením. Kryt je navržený pro pohodlné držení mobilu v ruce, neklouže, u...

FIXED ultratenké TPU gelové pouzdro pro Motorola Moto E6 Play, čiré - FIXTCC-480

Odolný zadní kryt pro Motorola Moto G8 Play vyrobený z tenkého TPU, protiskluzový povrch, pro maximální ochranu před poškozením, poškrábáním, lehké provedení o tloušťce 0,6 mm, přesně na míru danému telefonu s precizními výřezy a volným přístupem ke konektorům a ovládacím prvkům.

FIXED TPU gelové pouzdro pro Motorola Moto G 5G Plus, čiré FIXTCC-589

Zadní pogumovaný kryt pro Motorola Moto G 5G Plus chrání vaše zařízení před poškrábáním a poškozením způsobené pádem. Tenké provedení nijak nezvětšuje rozměry telefonu. Přesné výřezy na konektory umožňují přístup ke všem funkcím. Lehce přesahující okraje pouzdra chrání také displej.