Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Fixed tpu pouzdro xiaomi mi note 10 cire

Nalezeno:    27 produktů


FIXED TPU pouzdro Xiaomi Mi Note 10 čiré

Popis produktu: Gelové pouzdro FIXED představuje jednoduchou, ale přesto efektivní ochranu vašeho chytrého telefonu. Je vyrobeno z TPU materiálu, který chrání boky a záda přístroje před poškrabáním, prachem a případnými pády. Matná zadní část pouzdra je vybavena protiskluzovou úpravou, boky jsou plně transparentní. Pouzdro je vyrobeno přesně na míru daného zařízení, nezakrývá nabíjecí ani sluchátkové konektory. Okraje pouzdra lehce přesahují displej a chrání ho tak před poškrábáním, pro maximá...

FIXED TPU pouzdro Xiaomi Mi Note 10 Lite čiré

Popis produktu: Gelové pouzdro FIXED představuje jednoduchou, ale přesto efektivní ochranu vašeho chytrého telefonu. Je vyrobeno z TPU materiálu, který chrání boky a záda přístroje před poškrabáním, prachem a případnými pády. Plně transparentní provedení nechá vyniknout originálnímu designu vašeho mobilního telefonu. Pouzdro je vyrobeno přesně na míru daného zařízení, nezakrývá nabíjecí ani sluchátkové konektory. Okraje pouzdra lehce přesahují displej a chrání ho tak před poškrábáním, pro maxi...

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Mi Note 10/10 Pro, čiré

TPU pouzdro přesně na míru daného telefonu, ochrana před poškrabáním, prachem a pády, plně transparentní, lehce přesahující okraje pouzdra pro ochranu displeje, nezakrývá nabíjecí ani sluchátkové konektory, protiskluzové provedení, snadná aplikace

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Mi Note 10 Lite FIXTCC-533, čiré

Čirý zadní kryt z pružného TPU k vašemu Xiaomi Mi Note 10 Lite perfektně přilne. FIXED TPU gelové pouzdro FIXTCC-533 chrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Transparentní provedení dá vyniknout designu vašeho telefonu.

Fixed TPU gelové pouzdro pro Xioami Mi Note 10, čiré (FIXTCC-481)

Gelové pouzdro FIXED pro Xiaomi Mi Note 10/10 Pro představuje jednoduchou a efektivní ochranu vašeho chytrého telefonu. Je vyrobeno z TPU materiálu, který chrání boky a záda přístroje před poškrabáním, prachem a případnými pády.

FIXED silikonové pouzdro pro Xiaomi Mi Note 10 Lite, čiré

Silikonové pouzdro Fixed je velmi oblíbenou a perfektní ochranou pro mobilní telefon Xiaomi Mi Note 10 Lite. Silikonový zadní kryt je vyroben z nejkvalitnějších materiálů, přesně na míru telefonu.

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xioami Mi Note 10, čiré (FIXTCC-481)

Dedikovaný kryt FIXED TPU gelové pouzdro pro Xioami Mi Note 10, čiré (FIXTCC-481) je z velmi lehkého, ale odolného TPU materiálu a skvěle sedne na daný typ mobilu. Ochrání ho před pádem, nečistotami i škrábanci. Lehce přesahující okraje jsou vhodné na ochranu vašeho displeje. Díky protiskluzovému provedení mobil neklouže v ruce.

FIXED pro Xiaomi Mi Note 10/10 Pro čiré (FIXTCC-481)

Kryt na mobil Xiaomi Mi Note 10, TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj telefon za pomoci ochranného krytu FIXED pro Xiaomi Mi Note 10/10 Pro čiré. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním provedením jistotou velice dobré odolnosti. Povrch je na dotek příjemný a dobře se v ruce drží. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil FIXED pro Xiaomi Mi Note 10/10 Pro čiré zůstane zachován přístup k napájecímu konektoru i k tlačítkům potřebným pro bezstarostné použí...

FIXED pro Xiaomi Mi Note 10 Lite čiré (FIXTCC-533)

Kryt na mobil Xiaomi Mi Note 10 Lite, TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj telefon s pomocí ochranného krytu FIXED pro Xiaomi Mi Note 10 Lite čiré. Jedná se o zadní kryt, který je svým precizním provedením jistotou odolnosti. Materiál je příjemný a drží se dobře v ruce. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil FIXED pro Xiaomi Mi Note 10 Lite čiré bude zachován přístup k nabíjecímu portu i dalším ovládacím prvkům potřebným pro bezstarostné užívání vašeho telefonu. Kry...

FIXED ultratenké TPU gelové pouzdro pro Xioami Mi Note 10/10 Pro, čiré - FIXTCC-481

Odolný zadní kryt pro Xioami Mi Note 10/10 Pro vyrobený z tenkého TPU, protiskluzový povrch, pro maximální ochranu před poškozením, poškrábáním, lehké provedení o tloušťce 0,6 mm, přesně na míru danému telefonu s precizními výřezy a volným přístupem ke konektorům a ovládacím prvkům.

FIXED Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Xiaomi Mi Note 10 Lite, 0,6 mm FIXTCS-533, čiré

Ultratenký zadní gelový kryt k vašemu Xiaomi Mi Note 10 Lite perfektně přilne. FIXED Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin FIXTCS-533 chrání váš telefon proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Při tloušťce 0,6 mm nijak nenarušuje design telefonu.

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Mi Note 10 Lite, čirá - FIXTCC-533

Ultratenké TPU gelové pouzdro pro chytrý telefon Xiaomi Mi Note 10 Lite. Toto gelové pouzdro slouží jako důmyslná a velmi nenápadná ochrana pro zadní stranu vašeho chytrého telefonu. Pouzdro je mimořádně tenké.

Smarty ultratenké TPU pouzdro 0,5mm Xiaomi Mi NOTE 10 Lite čiré

Pouzdro na zadní stranu z tenkého materiálu TPU, vyrobené na míru danému telefonu, pro dostatečnou ochranu zařízení. Tloušťka pouhých 0,5 mm znamená téměř nezmění rozměru telefonu.

FIXED Skin Ultratenké silikonové pouzdro Xiaomi Mi 10 Lite, čiré

Pouzdra na mobilní telefony FIXED Skin jsou ultra tenká silikonová pouzdra perfektně chránící váš telefon. Gelový kryt je vyrobený z ultratenkého silikonu tloušťky 0,6 mm přesně na míru mobilního telefonu Xiaomi Mi 10 Lite a nezakrývá konektory, tlačítka ani fotoaparát mobilu. Flexibilní TPU pouzdro dokonale kopíruje tvar a spolehlivé ochrání rám i záda smartphonu před nečistotami a mechanickým poškozením. Protiskluzový kryt je navržený pro pohodlné držení mobilu v ruce, neklouže, umožňuje snad...

FIXED TPU gelové pouzdro Slim pro Xiaomi Mi Note 10 Lite, 0,6 mm FIXTCSM-533, kouřové

Čirý zadní kryt z pružného TPU k vašemu mobilnímu telefonu perfektně přilne. FIXED TPU gelové pouzdro Slim pro Xiaomi Mi Note 10 Lite, 0,6 mm FIXTCSM-533 chrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát.

FIXED TPU gelové pouzdro Slim pro Xiaomi Mi Note 10 Lite, 0.6 mm, kouřová - FIXTCSM-533

Ochranné gelové pouzdro pro Xiaomi Mi Note 10 Lite z ohebného a odolného materiálu TPU s jemnou gelovou strukturou, protiskluzové provedení. Poskytuje optimální ochranu před poškrábáním, usazením nečistot a mírní následky pádu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na fotoaparát a konektory.

FIXED ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Xiaomi Mi Note 10 Lite, 0.6 mm, čirá - FIXTCS-533

Odolný zadní kryt pro Xiaomi Mi Note 10 Lite z tenkého TPU, protiskluzový povrch, pro maximální ochranu před poškozením, poškrábáním, tenké provedení 0,6 mm, přesně na míru danému telefonu s precizními výřezy a volným přístupem ke konektorům a ovládacím prvkům.

Zadní kryt FIXED Story pro Xiaomi Mi Note 10 Lite, červený

FIXED Story zadní kryt z jemného silikonu spolehlivě udrží váš mobilní telefon Xiaomi Mi Note 10 Lite v bezpečí. Gelové pouzdro se soft touch úpravou je tenké, jemné na dotek, neklouže a příjemně se drží v ruce. TPU obal na mobil vyniká odolností proti pádům a škrábancům, Tenký kryt je navržen přesně na míru danému modelu telefonu, všechny výřezy perfektně sedí a díky své minimální tloušťce téměř nezvětšuje rozměry telefonu. Silikonové pouzdro ponechává volný přístup k ovládacím tlačítkům, kone...