Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Fixed tpu pouzdro xiaomi poco f2 pro cire

Nalezeno:    12 produktů


FIXED TPU pouzdro Xiaomi Poco F2 Pro čiré

Popis produktu: Gelové pouzdro FIXED představuje jednoduchou, ale přesto efektivní ochranu vašeho chytrého telefonu. Je vyrobeno z TPU materiálu, který chrání boky a záda přístroje před poškrabáním, prachem a případnými pády. Plně transparentní provedení nechá vyniknout originálnímu designu vašeho mobilního telefonu. Pouzdro je vyrobeno přesně na míru daného zařízení, nezakrývá nabíjecí ani sluchátkové konektory. Okraje pouzdra lehce přesahují displej a chrání ho tak před poškrábáním, pro maxi...

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Poco F2 Pro, čiré FIXTCC-555

Žádné škrábance, žádné oděrky – gelové pouzdro Fixed TPU pro Xiaomi Poco F2 Pro FIXTCC-555 v čiré barvě účinně ochrání mobilní telefon a díky transparentnímu provedení nechá vyniknout jeho kráse. Pouzdro nezakrývá nabíjecí nebo sluchátkové konektory a okraje lehce přesahují displej pro záruku maximální ochrany.

FIXED pro Xiaomi Poco F2 Pro čiré (FIXTCC-555)

Kryt na mobil Xiaomi Poco F2 Pro, TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj telefon před poškozením díky ochrannému krytu FIXED pro Xiaomi Poco F2 Pro čiré. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je kvalitním zpracováním spolehlivou pojistkou solidní odolnosti. Povrch krytu je příjemný na dotek a nebude klouzat z rukou. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil FIXED pro Xiaomi Poco F2 Pro čiré kryt nezakryje přístup k nabíjení a ostatním tlačítkům potřebným pro snadné užíván...

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Poco F2 Pro, čirá - FIXTCC-555

Flexibilní silikonové ochranné pouzdro, zachovává přístup ke vše ovládacím prvkům. Určeno pro mobilní telefon Xiaomi Poco F2 Pro.

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Poco M3, čiré FIXTCC-621

TPU dedikovaný kryt z plastového materiálu k vašemu telefonu perfektně přilne. FIXED TPU pro Xiaomi Poco M3, čiré chrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Vyrobeno přesně na míru daného telefonu, takže zachovává přístup pro nabíjecí i sluchátkové konektory.

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Poco X3 FIXTCC-620, čiré

Čirý zadní kryt z pružného TPU k vašemu telefonu perfektně přilne. FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Poco X3 FIXTCC-620 chrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Transparentní provedení dá vyniknout designu vašeho telefonu.

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Poco X2 FIXTCC-519, čiré

Čirý zadní kryt z pružného TPU k vašemu Xiaomi Poco X2 perfektně přilne. FIXED TPU gelové pouzdro FIXTCC-519 chrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Transparentní provedení dá vyniknout designu vašeho telefonu.

FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Xiaomi Poco F2 Pro, černé FIXOP-555-BK

Pouzdro typu kniha FIXED Opus z odolné PU kůže obšité po okrajích chrání váš telefon Xiaomi Poco F2 Pro ze všech stran. Odklápěcí přední část je zajištěna zavíráním na magnet a vybavena kapsou na kartu. TPU kryt uvnitř pouzdra je vyroben přesně na míru danému typu telefonu, takže ovládací tlačítka a konektory zůstanou plně přístupná. Konstrukce umožňuje využít pouzdro také jako stojánek.

FIXED Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Xiaomi Poco X3, 0,6 mm FIXTCS-620, čiré

Ultratenký zadní gelový kryt k vašemu telefonu perfektně přilne. FIXED Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Xiaomi Poco X3, 0,6 mm FIXTCS-620 chrání váš telefon proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Při tloušťce 0,6 mm nijak nenarušuje design telefonu.