Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Fixed tpu pouzdro xiaomi redmi 9a cire

Nalezeno:    118 produktů


FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 8T, čiré - FIXTCC-455

Ochranné gelové pouzdro FIXED pro Xiaomi Redmi Note 8 je vyrobeno z ohebného a odolného materiálu TPU s jemnou gelovou strukturou s protiskluzovým provedením. Poskytuje optimální ochranu před poškrábáním, usazením nečistot a mírní následky pádu.Samozřejmostí jsou přesné výřezy na fotoaparát a konektory.

FIXED ultratenké TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi 8A, čiré - FIXTCC-466

Odolný zadní kryt pro Xiaomi Redmi 8A vyrobený z tenkého TPU, protiskluzový povrch, pro maximální ochranu před poškozením, poškrábáním, lehké provedení o tloušťce 0,6 mm, přesně na míru danému telefonu s precizními výřezy a volným přístupem ke konektorům a ovládacím prvkům.

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi 7, čiré FIXTCC-38 - zánovní

Gelové pouzdro FIXED FIXTCC-385 představuje jednoduchou, ale přesto efektivní ochranu vašeho chytrého telefonu. Vyrobeno z TPU materiálu, který chrání boky a záda přístroje před poškrabáním, prachem a případnými pády. Plně transparentní provedení nechá vyniknout originálnímu designu vašeho mobilního telefonu.

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 9 FIXTCC-517, čiré - zánovní

Čirý zadní kryt z pružného TPU k vašemu Xiaomi Redmi Note 9 perfektně přilne. FIXED TPU gelové pouzdro FIXTCC-517 chrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Transparentní provedení dá vyniknout designu vašeho telefonu.

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro FIXTCC-463, čiré

Gelové pouzdro značky Fixed je určen pro telefon Xiaomi Redmi Note 8 Pro. Kryt z odolného TPU poskytuje bezpečnou ochranu vašeho telefonu před poškrabáním, prachem a případnými pády. Materiál je příjemný na dotek a neklouže v ruce. Ponechává volné otvory pro tlačítka a konektory.

FIXED Skin pro Xiaomi Redmi 9A 0.6 mm čiré (FIXTCS-518)

Kryt na mobil Xiaomi Redmi 9A, TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka, zavírání na magnet Chraňte svůj telefon před poškozením s pomocí ochranného krytu FIXED Skin pro Xiaomi Redmi 9A 0.6 mm čiré. Jedná se o zadní kryt, který je svým precizním provedením spolehlivou zárukou solidní odolnosti. Materiál krytu je příjemný a dobře se v ruce drží. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil FIXED Skin pro Xiaomi Redmi 9A 0.6 mm čiré zůstane zachován přístup k dobíjecímu konektoru a dalším tlačí...