Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Fixed tpu pouzdro xiaomi redmi note 5 cire

Nalezeno:    62 produktů


FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro FIXTCC-531, čiré - rozbaleno

Čirý zadní kryt z pružného TPU k vašemu Xiaomi Redmi Note 9 Pro perfektně přilne. FIXED TPU gelové pouzdro FIXTCC-531 chrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Transparentní provedení dá vyniknout designu vašeho telefonu.

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro FIXTCC-463, čiré - použité

Gelové pouzdro značky Fixed je určen pro telefon Xiaomi Redmi Note 8 Pro. Kryt z odolného TPU poskytuje bezpečnou ochranu vašeho telefonu před poškrabáním, prachem a případnými pády. Materiál je příjemný na dotek a neklouže v ruce. Ponechává volné otvory pro tlačítka a konektory.

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi 5 Global, čiré - FIXTCC-267

TPU gelové pouzdro FIXED pro Xiaomi Redmi 5 Global, gelové pouzdro, zadní kryt, chrání boční a zadní části telefonu před oděrkami, nečistotami i pády. Nezakrývá nabíjecí ani sluchátkový konektor. Čiré provedení.

FIXED Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Xiaomi Redmi Note 8T FIXTCS-455, čiré

Ultratenký zadní gelový kryt k vašemu Xiaomi Redmi Note 8T perfektně přilne. FIXED Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin FIXTCS-455 chrání váš telefon proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Při tloušťce 0,6 mm nijak nenarušuje design telefonu.

FIXED Skin ultratenké silikonové pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 5, čiré

Pouzdra na mobilní telefony FIXED Skin jsou silikonová pouzdra perfektně chránící váš telefon Xiaomi Redmi Note 5. Gelový kryt je vyrobený z ultratenkého silikonu přesně na míru mobilního telefonu, pasuje přesně na daný model a nezakrývá žádné důležité konektory, tlačítka ani fotoaparát mobilu. Jedná se o flexibilní pouzdro, které dokonale kopíruje tvar a spolehlivé ochrání rám i záda vašeho chytrého telefonu před nečistotami a mechanickým poškozením. Kryt je navržený pro pohodlné držení mobilu...

FIXED Skin Ultratenké silikonové pouzdro Xiaomi Redmi Note 9, čiré

Pouzdra na mobilní telefony FIXED Skin jsou ultra tenká silikonová pouzdra perfektně chránící váš telefon. Gelový kryt je vyrobený z ultratenkého silikonu tloušťky 0,6 mm přesně na míru mobilního telefonu Xiaomi Redmi Note 9 a nezakrývá konektory, tlačítka ani fotoaparát mobilu. Flexibilní TPU pouzdro dokonale kopíruje tvar a spolehlivé ochrání rám i záda smartphonu před nečistotami a mechanickým poškozením. Protiskluzový kryt je navržený pro pohodlné držení mobilu v ruce, neklouže, umožňuje sn...

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 7/7 Pro, čiré - FIXTCC-394

Gelové pouzdro pro mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 7/7 Pro. Pro ochranu boční a zadní části telefonu před oděrkami, nečistotami i pády. Nezakrývá nabíjecí ani sluchátkový konektor. Plně transparentní. Snadná instalace. Protiskluzové provedení.

Ultratenké TPU gelové pouzdro FIXED Skin pro Xiaomi Redmi Note 9

Ultratenké TPU gelové pouzdro FIXED Skin pro Xiaomi Redmi Note 9, 0,6 mm, čiré

Ultratenké TPU gelové pouzdro FIXED Skin pro Xiaomi Redmi Note 8, 0,6 mm, čiré

Ultratenké gelové pouzdro FIXED Skin pro Xiaomi Redmi NOTE 8 představuje jednoduchou,ale přesto efektivní ochranu vašeho chytrého telefonu.Díky své minimální tloušťce 0,6 mm téměř nijak nezvětšuje rozměry telefonu

FIXED ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Xiaomi Redmi Note 8T, 0,6 mm, čiré - FIXTCS-455

Ultratenké gelové ochranné pouzdro Skin určeno jako zadní kryt pro mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 8, zachovává přístup ke všem ovládacím prvkům.

Smarty ultratenké TPU pouzdro 0,3mm Xiaomi Redmi Note 8T čiré

Pouzdro na zadní stranu z tenkého materiálu TPU vyrobené na míru telefonu Xiaomi Redmi Note 8T pro dostatečnou ochranu zařízení. Tloušťka pouhých 0,5 mm = téměř nezmění rozměry telefonu.

FIXED Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro, 0,6 mm, čiré (FIXTCS-463)

Dedikovaný kryt FIXED Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro, 0,6 mm, čiré (FIXTCS-463) je z velmi lehkého, ale odolného TPU materiálu a skvěle sedne na daný typ mobilu. Ochrání ho před pádem, nečistotami i škrábanci. Lehce přesahující okraje jsou vhodné na ochranu boků přístroje. Díky protiskluzovému provedení mobil neklouže v ruce.

FIXED ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro, 0,6 mm, čiré - FIXTCS-463

Odolný zadní kryt pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro vyrobený z tenkého TPU, protiskluzový povrch, pro maximální ochranu před poškozením, poškrábáním, lehké provedení o tloušťce 0,6 mm, přesně na míru danému telefonu s precizními výřezy a volným přístupem ke konektorům a ovládacím prvkům.