Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Fixtcc100 tpu iphone 7 8 cire fixed

Nalezeno:    14 produktů


Fixed FIXED GLASS iPhone7,033mm FIXG-100-033

Pouzdro na mobil Apple iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8 a iPhone SE (2020) typu kapsa, plast, ochrana displeje proti poškrábání Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon skýtá stoprocentní ochranu vůči běžným vnějším poškozením, jako je odření nebo poškrábání. Outdoorová úprava si poradí i se zhoršenými venkovními podmínkami. Kontakt s vodou neznamená tragédii, toto pouzdro totiž vyniká voděodolností. Plast dodává pouzdru Interphone pro Apple iPhone SE (2020)/8/7/6/6S černé solidní pevnost, odolnost, zároveň je téměř zanedbatelně těžký. Jeho konstrukce je navržena tak, aby také ochránil displej proti poškrárábání. Pouzdro na mobil na Apple iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8 a iPhone SE (2020) obstará ochranu vašeho telefonu. Podstatné rysy pouzdra na mobilní telefon Interpho...

Více informací
od 157 Kč
Koupit nejlevněji

FIXED FIXTCC100 TPU iPhone 7/8/SE 2020

Popis produktu: Gelové pouzdro FIXED představuje jednoduchou, ale přesto efektivní ochranu vašeho chytrého telefonu. Je vyrobeno z TPU materiálu, který chrání boky a záda přístroje před poškrabáním, prachem a případnými pády. Plně transparentní provedení nechá vyniknout originálnímu designu vašeho mobilního telefonu. Pouzdro je vyrobeno přesně na míru daného zařízení, nezakrývá nabíjecí ani sluchátkové konektory. Okraje pouzdra lehce přesahují displej a chrání ho tak před poškrábáním, pro maxi...

TPU gelové pouzdro FIXED pro Apple iPhone 7 Plus/8 Plus, čiré

TPU gelové pouzdro FIXED pro Apple iPhone 7 Plus/8 Plus, čiré

TPU gelové pouzdro FIXED pro Apple iPhone 7/8/SE (2020), čiré

Gelové pouzdro FIXED pro iPhone 7/8/SE 2020 představuje jednoduchou a efektivní ochranu vašeho chytrého telefonu. Je vyrobeno z TPU materiálu, který chrání boky a záda přístroje před poškrabáním, prachem a případnými pády.

FIXED Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin (iPhone 7/8/SE 2020), čiré

Ultratenké TPU gelové pouzdro FIXED Skin zajistí jednoduchou ale patřičnou a kvalitní ochranu vašeho smartphonu, zatímco díky svému zpracování nijak neskryje design vloženého zařízení.

TPU gelové pouzdro FIXED pro Apple iPhone 7/8/SE (2020), čiré

TPU pouzdro přesně na míru daného telefonu, ochrana před poškrabáním, prachem a pády, plně transparentní, lehce přesahující okraje pouzdra pro ochranu displeje, nezakrývá nabíjecí ani sluchátkové konektory, protiskluzové provedení

FIXED TPU gelové pouzdro pro Apple iPhone 7/8/SE 2020, čiré - FIXTCC-100

Flexibilní silikonové ochranné pouzdro, určeno pro mobilní telefon Apple iPhone 7/8/SE 2020, zachovává přístup ke vše ovládacím prvkům.

Ultratenké TPU gelové pouzdro FIXED Skin pro Apple iPhone 7/8/SE (2020), 0,6 mm, čiré

Ultratenké gelové pouzdro FIXED Skin pro iPhone 7/8/SE 2020 představuje jednoduchou, ale přesto efektivní ochranu vašeho chytrého telefonu. Díky své minimální tloušťce 0,6 mm pouzdro téměř nijak nezvětšuje rozměry telefonu.

Ultratenké TPU gelové pouzdro FIXED Skin pro Apple iPhone 7/8/SE (2020), 0,6 mm, čiré

Ultratenké gelové pouzdro FIXED Skin představuje jednoduchou, ale přesto efektivní ochranu vašeho chytrého telefonu. Je vyrobeno z TPU materiálu, který chrání boky a záda přístroje před poškrabáním, prachem a případnými pády.

FIXED Skin ultratenké TPU gelové pouzdro pro Apple iPhone 7/8/SE 2020, 0,6 mm, čiré - FIXTCS-100

Ultratenké gelové ochranné pouzdro pro mobilní telefon iPhone 7/8/SE 2020, zachovává přístup k nabíjecím a sluchátkovým konektorům. Čiré. Tloušťka pouze 0,6 mm.

FIXED Skin pro Apple iPhone 7 Plus, 0,5 mm, čiré (FIXTCS-101)

Kryt na mobil Apple iPhone 7 Plus a iPhone 8 Plus, TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Pokud chcete spolehlivě ochránit svůj mobilní telefon Apple iPhone 7 Plus, čirý zadní kryt Fixed Skin vám to nejen umožní, ale dostane vás i dalšími vlastnostmi. Svůj mobilní telefon musíte náležitě chránit. Čirý zadní kryt Fixed Skin představuje jedinečnou a vizuálně zajímavou ochranu p...