Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Fly london sandaly cerna

Nalezeno:    146 produktů


Fly London Sandály MOLD - Černá

Fly London Sandály MOLD Černá K dispozici v dámské velikosti. 36,38,39,40. Dámské > Boty > Sandály Fly London

Fly London Sandály TRAMFLY - Černá

Fly London Sandály TRAMFLY Černá K dispozici v dámské velikosti. 37,38,40,41. Dámské > Boty > Sandály Fly London

Fly London Sandály TRAMFLY - Hnědá

Fly London Sandály TRAMFLY Hnědá K dispozici v dámské velikosti. 36,41. Dámské > Boty > Sandály Fly London

Fly London Sandály YUNI - Oranžová

Fly London Sandály YUNI Oranžová K dispozici v dámské velikosti. 39,41. Dámské > Boty > Sandály Fly London

Fly London Sandály YDNA - Stříbrná

Fly London Sandály YDNA Stříbrná K dispozici v dámské velikosti. 36,38,39,40. Dámské > Boty > Sandály Fly London

Sandály FLY LONDON - Pelefly P500975010 Black

Sandály značky Fly London. Spolehlivě provedený svršek z: přírodní kůže (useň) - lícová. Výška podpadku 5 cm. Uvnitř stélka vyrobena z: kůže. Podešev vyrobena z kvalitní syntetický materiál. Pohodlné , vhodné pro každodenní použití.

Sandály FLY LONDON - Cahyfly P144195004 Offwhite

Sandály značky Fly London. Pohodlně profilovaný svršek z přírodní kůže (useň) - lícová. Postavu vyštíhlí podpatek o výšce: 5 cm. Stélka z kůže. Pohodlná podešev o vyrobena z kvalitní syntetický materiál. Komfortní a pohodlné.

Sandály FLY LONDON - Edonfly P501034000 Black

Sandály značky Fly London. Pohodlně profilovaný svršek z přírodní kůže (useň) - lícová. Dobře vyvážený podpatek o výšce 3,5 cm. Stélka z kůže. Podešev z kvalitní syntetický materiál. Tento model bude ideálním doplňkem.

Sandály FLY LONDON - Yajifly P500888004 Silver

Sandály značky Fly London. Ke každodennímu charakteru obuví se hodí svršek přírodní kůže (useň) - lícová, látka - látka. Výška podpadku 6 cm. Stélka z kůže. Podešev z kvalitní syntetický materiál. Pohodlné , vhodné pro každodenní použití.

Sandály FLY LONDON - Ganifly P144439000 Black

Sandály značky Fly London. Spolehlivě provedený svršek z: přírodní kůže (useň) - lícová. Výška podpadku 8 cm. Uvnitř stélka vyrobena z: kůže. Pohodlná podešev o vyrobena z kvalitní syntetický materiál. Tento model bude ideálním doplňkem.

Sandály FLY LONDON - Yadifly P500718009 Pearl

Sandály značky Fly London. Ke každodennímu charakteru obuví se hodí svršek přírodní kůže (useň) - leštěná, semiš. Výška podpadku 6,5 cm. Pohodlné nošení díky stélce kůže. Podešev z kvalitní syntetický materiál. Tento model bude ideálním doplňkem.

Sandály FLY LONDON - Yidifly P144190000 Black

Sandály značky Fly London. Ke každodennímu charakteru obuví se hodí svršek přírodní kůže (useň) - lícová. Dobře vyvážený podpatek o výšce 5,5 cm. Pohodlné nošení díky stélce kůže. Podešev vyrobena z kvalitní syntetický materiál. Pohodlné , vhodné pro každodenní použití.

Sandály FLY LONDON - Yajifly P500888000 Black

Sandály značky Fly London. Ke každodennímu charakteru obuví se hodí svršek přírodní kůže (useň) - nubuk, látka - látka. Dobře vyvážený podpatek o výšce 6 cm. Pohodlné nošení díky stélce kůže. Podešev vyrobena z kvalitní syntetický materiál. Tento model bude ideálním doplňkem.

Sandály FLY LONDON - Tramfly P500723000 Black

Sandály značky Fly London. Spolehlivě provedený svršek z: přírodní kůže (useň) - lícová. Postavu vyštíhlí podpatek o výšce: 4 cm. Stélka z kůže. Pohodlná podešev o vyrobena z kvalitní syntetický materiál. Originalitu jim přídává detail zlatý kov. Tento model bude ideálním doplňkem.

Sandály FLY LONDON - Boneofly P501040000 Black

V letní kolekci Fly London klasické sandály. Pohodlný, profilovaný svršek z přírodní kůže (useň) - lícová. Interiér kůže, co umožní udržovat dobré hygieniské vlastnosti. Komfort nošení zvyšuje stélka z kůže. Typická podešev pro střih z: kvalitní syntetický materiál. Hodí se do pohodlného letního stylu.

Sandály FLY LONDON - Tearfly P500806003 Offwhite

Univerzální návrh značky Fly London. Spolehlivě provedený svršek z: přírodní kůže (useň) - lícová. Stélka z kůže. Pohodlná podešev o vyrobena z kvalitní syntetický materiál. Komfortní a pohodlné.

Sandály FLY LONDON - Banofly P500971000 Black

Další úspěšný návrh značky Fly London. Pohodlně profilovaný svršek z přírodní kůže (useň) - lícová. Uvnitř stélka vyrobena z: kůže. Podešev vyrobena z kvalitní syntetický materiál. Tento model bude ideálním doplňkem.

Sandály FLY LONDON - Combfly P144230000 Black

Univerzální návrh značky Fly London. Ke každodennímu charakteru obuví se hodí svršek přírodní kůže (useň) - lícová. Pohodlné nošení díky stélce kůže. Pohodlná podešev o vyrobena z kvalitní syntetický materiál. Komfortní a pohodlné.