Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Fly london sandaly yown

Nalezeno:    82 produktů


Sandály FLY LONDON - Yuna P500016143 Royal Blue

Další úspěšný návrh značky Fly London. Ke každodennímu charakteru obuví se hodí svršek přírodní kůže (useň) - nubuk. Postavu vyštíhlí podpatek o výšce: 6 cm. Uvnitř stélka vyrobena z: kůže. Podešev vyrobena z kvalitní syntetický materiál. Pohodlné , vhodné pro každodenní použití.

Sandály FLY LONDON - Yajifly P500888005 Lipstick Red

Univerzální návrh značky Fly London. Ke každodennímu charakteru obuví se hodí svršek přírodní kůže (useň) - nubuk, látka - látka. Dobře vyvážený podpatek o výšce 6 cm. Stélka z kůže. Pohodlná podešev o vyrobena z kvalitní syntetický materiál. Pohodlné , vhodné pro každodenní použití.

Sandály FLY LONDON - Grin Low P142735022 Cool Luna

Univerzální návrh značky Fly London. Spolehlivě provedený svršek z: přírodní kůže (useň) - leštěná, semiš. Dobře vyvážený podpatek o výšce 5,5 cm. Stélka z kůže. Podešev z kvalitní syntetický materiál. Komfortní a pohodlné.

Sandály FLY LONDON - Yvenfly P501029008 Lired/Concr/Blk

Další úspěšný návrh značky Fly London. Spolehlivě provedený svršek z: přírodní kůže (useň) - lícová, nubuk. Dobře vyvážený podpatek o výšce 6 cm. Uvnitř stélka vyrobena z: kůže. Podešev z kvalitní syntetický materiál. Pohodlné , vhodné pro každodenní použití.

Sandály FLY LONDON - Axonfly P144251003 Clou/Eleblu/Hon

Univerzální návrh značky Fly London. Pohodlně profilovaný svršek z přírodní kůže (useň) - lícová, nubuk. Dobře vyvážený podpatek o výšce 8,5 cm. Pohodlné nošení díky stélce kůže. Pohodlná podešev o vyrobena z kvalitní syntetický materiál. Komfortní a pohodlné.

Sandály FLY LONDON - Zeusfly P144441001 Bronz/Tan/Brown

Další úspěšný návrh značky Fly London. Pohodlně profilovaný svršek z přírodní kůže (useň) - leštěná, lícová. Dobře vyvážený podpatek o výšce 5,5 cm. Uvnitř stélka vyrobena z: kůže. Pohodlná podešev o vyrobena z kvalitní syntetický materiál. Tento model bude ideálním doplňkem.

Sandály FLY LONDON - Yuna P500016142 Black Cristal Sole

Další úspěšný návrh značky Fly London. Ke každodennímu charakteru obuví se hodí svršek přírodní kůže (useň) - nubuk. Dobře vyvážený podpatek o výšce 6 cm. Pohodlné nošení díky stélce kůže. Pohodlná podešev o vyrobena z kvalitní syntetický materiál. Tento model bude ideálním doplňkem.