Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Fomei dalekohledy

Nalezeno:    6 produktů


FOMEI Stativový adaptér pro dalekohledy

Univerzální ergonomicky tvarovaný, odlehčený stat. adaptér, určený speciálně pro dalekohledy s odnímatelnou přední krytkou na centrálním šroubu,(Nikon, Olympus, Minolta).

FOMEI Kovový stativový adaptér pro dalekohledy

S pomocí adaptéru můžete užívat dalekohled na stojanu bez použití rukou. Slouží také k upevnění na stativ při větších zvětšeních (doporučuje se nad hodnotou 12x).

FOMEI Elastic popruh

Elastický popruh můžete použít na dalekohledy či fotoaparáty. Úchyty jsou odolné a univerzálně široké. Díky neoprenu, z něhož je popruh vyrobený, je nošení komfortní.

FOMEI 8x52 FOREMAN PRO XLD dalekohled

Dalekohledy FOREMAN PRO XLD jsou vyráběny za použití materiálů nejvyšších kvalitativních parametrů. Všechny čočky objektivů i okulárů dalekohledu jsou opatřeny speciálními antireflexními vrstvami HTC (High Transmission Coating). Hranoly dalekohledu jsou ošetřeny vrstvami DEC(Di-Electrical Coating). Kombinace antireflexních vrstev HTC / DEC zajišťuje maximální propustnost celé optické soustavy.

FOMEI 10X50 LEADER RWP SMC dalekohled

Parametry jako model 10x50 Leader RA. Dalekohled v této verzi (WaterProof) je voděodolný a prachuvzdorný, plněný suchým dusíkem. To zabraňuje nejen průniku vody a vlhkosti do optiky dalekohledu, ale také jejímu orosení při změně teploty. Černě pogumované dalekohledy pro sledování i za zhoršených světelných podmínek. Konstrukce optiky Leader R dokáže využít i zbytkového světla, proto je možné s nimi pozorovat i za šera a v noci. Uplatní se všude tam, kde pozorovatel požaduje vysokou světelnost o...