Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Fontana pro ptaky

Nalezeno:    10 produktů


FONTÁNA PRO PTÁKY

FONTÁNA PRO PTÁKY

FONTÁNA PRO PTÁKY

649 Kč Více informací
Solární fontána

Solární fontána

Do vašeho zahradního ráje potřebujete fontánku. Pro okysličení vody v jezírku s rybami, nebo pro ptáky. Vizuálně vypadá skvěle a mile překvapí každou vaši návštěvu.  Technické specifikace:  výkon čerpadla: 7V / 1,5W výkon solárního panelu: 7V / 1,5W maximální průtok: 190 litrů za hodinu maximální výška trysku vody: 110 cm vodotěsnost: IP68 Doba dodání: obvykle do 15 až 40 dní, podrobnosti zde.

629 Kč Více informací
Solární zahradní fontána

Solární zahradní fontána

Dopřejte si i vy malou romantickou vodní fontánu. Tato solární vodní fontána totiž nepotřebuje žádný elektrický proud nebo výměnu baterií, ani žádnou složitou instalaci. Plave volně položená na vodní hladině a přeměňuje integrovaným solárním panelem sluneční záření na energii. výška vodotrysku 30 až 50 cm včetně 4 nástavců pro různé druhy tryskání vody vhodné pro zahradní jezírka, bazény, pítka pro ptáky Stačí hloubka 5 - 7 cm.

549 Kč Více informací
Solární fontána s osvětlením

Solární fontána s osvětlením

Dopřejte si i vy malou romantickou vodní fontánu. Fontána plave volně položená na vodní hladině a přeměňuje integrovaným solárním panelem sluneční záření na energii. Výška vodotrysku 30 až 40 cm. Osvětlena je 6 LED diodami. Včetně 4 nástavců pro různé druhy tryskání vody. Vhodné pro zahradní jezírka, bazény, pítka pro ptáky. Vyžadovaná provozní hloubka ponoření 5-7 cm. Průtok vody: 180 l/h.

999 Kč Více informací
Zahradní kašna - fontána ptačí lázeň v barokním stylu

Zahradní kašna - fontána ptačí lázeň v barokním stylu

Zahradní kašna - fontána ptačí lázeň v barokním stylu Romantická kašna se stane oblíbeným doplňkem Vaší zahrady a zároveň poslouží také jako stylové pítko pro ptáky. Kašna je vyrobena z polyresinu, který je velmi odolný. Vodu přečerpává čerpadlo s tichým chodem. Technické údaje: rozměry: 55 x 55 x 118 cm materiál: polyresin čerpadlo: 220 Volt velmi snadná instalace hmotnost 19 kg Obsah balení: 1 x kašna - demontovaná 1 x čerpadlo s připojovacím kabelem a AC adaptérem rozměry balení: 5...

6 493 Kč Více informací
Totemová zvířata prostě a jednoduše - Celia M. Gunn

Totemová zvířata prostě a jednoduše - Celia M. Gunn

Zvířata jsou nejen svědky veliké krásy, ale rovněž svědky starodávné moudrosti.” Molly Friedenfeldová Myšlenka duchovních průvodců promlouvajících skrze zvířata a ptáky pochází z velmi dávných časů. Když se dnes otevřeme svým totemovým zvířatům a začneme je vídat a naslouchat jim, můžeme si k nim vytvořit velice blahodárné vztahy. A také budeme vědět, že když se totemové zvíře objeví zvláštním způsobem, nabízí nám duchovní vhled a možnost pochopení událostí v našem životě. Tato encyklopedicky...

337 Kč Více informací