Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Formy na odlevani

Nalezeno:    12 produktů


SMT Formy na odlévání - různé druhy MP41207

Vyrobte si originální sádrové odlitky.Plastová forma k opakovanému používání, rozměr 20 x 30 cm.Vhodná pro odlévání ze sádry, modelovací hmotu apod.

Ses Odlévání a malování koní

Ses Odlévání a malování koní  Koně jsou námětem pro tuto odlévací sadu, pomocí které si děti mohou vyrobit přívěsek, magnet nebo jiný dáreček pro kamaráda nebo své nejbližší. Po odlití hmoty do formy a jejím zatvrdnutí si odlitky mohou nabarvit přiloženými barvami na sádru.  Obsah balení: forma, sádra, barvy, štětec, třpytky, návod Podporujte tvůrčí aktivity dětí odmalička!

Ses Odlévání a malování Kočky a psi

SES Odlévání a malování Kočky a psi Kočičky a pejsci jsou námětem pro tuto odlévací sadu, pomocí které si děti mohou vyrobit přívěsek, magnet nebo jiný dáreček pro kamaráda nebo své nejbližší. Po odlití hmoty do formy a jejím zatvrdnutí si odlitky mohou nabarvit přiloženými barvami na sádru. Obsah balení: forma, sádra, barvy, štětec, třpytky, návod Podporujte tvůrčí aktivity dětí odmalička...

RS Fish® Forma na odlévání zátěží - krmítko s trubičkou Ø 4,0 mm 20,0 g

Precizně provedená forma z hlíníku ve tvaru krmítka s trubičkou 4 mm. Forma je osazena rukojeťmi a panty , takže její používání je velmi jednoduché. Odlévání do formy se dá použít podle velikosti zátěže a to cca 10 - 20x za sebou, pak je nutné formu nechat vychladnout přirozeně, nebo ji můžete namočit do studené vody. Pokud chladíte ve vodě je nutné formu před dalším použitím důkladně vysušit. Po vychladnutí odlité zátěže odstřihnete přelitek z formy a zátěž je připravena k použití....

Sada Family Art - sada na výrobu svíček - barevné svíčky

Sada Family Art -sada na výrobu svíček - barevné svíčky.Dekorativní svíčky - vlastnoruční výroba svíček.Sada obsahuje:4 formy k odlévání, hrníček pro tavení vosku, 250 g průsvitného vosku, 360 g barevného vosku, 10 ks - knot 8 cm, 5 ks - knot 1,2 cm.Rozměr balení: 33 x 23 x 8 cm.Výrobek je určený pro děti starší 7 let.

Zet servis Sada Family Art - sada na výrobu svíček - tělesa

Sada Family Art - sada na výrobu svíček - tělesa.Dekorativní svíčky - vlastnoruční výroba svíček.Sada obsahuje:2 formy k odlévání, hrníček pro tavení vosku, 250 g průsvitného vosku, 360 g barevného vosku, knot 200 cm, plastelínu a 2 špejle.Rozměr balení: 33 x 23 x 8 cm.Výrobek je určený pro děti starší 7 let.