Kde jsem:     >  Katalog

Fotbalove brankarske dresy puma

Nalezeno:    27 produktů


Bránkářské rukavice Puma ULTRA Grip 4 RC Bílá

Bránkářské rukavice Puma ULTRA Grip 4 RC Bílá

Bránkářské rukavice Puma ULTRA Grip 4 RC Fotbalové brankářské rukavice Puma Ultra Grip 4 RC jsou ideální pro všechny věkové kategorie. Mají klasický střih, jsou vybaveny odolnou latexovou pěnou, která spolehlivě ztlumí každou střelu. Dlaň je tvořená 2 mm latexovým polstrováním. Vhodné pro trénink a rekreační zápasy. Velikost se dá nastavit pomocí bandáže. Materiál: 62% latex, 4% PES, 34% PU.

499 Kč Více informací
Puma ONE GRIP 1 RC - Pánské fotbalové rukavice

Puma ONE GRIP 1 RC - Pánské fotbalové rukavice

Špičkové pánské brankářské rukavice Puma ONE GRIP 1 RC, které odolávají vlhku i suchu, zaručují podporu, pohodlí a zároveň perfektní zážitek ze hry.

1 899 Kč Více informací
Puma FUTURE Z GRIP 2 SGC - Pánské brankářské rukavice

Puma FUTURE Z GRIP 2 SGC - Pánské brankářské rukavice

Moderní pánské fotbalové rukavice Puma FUTURE Z GRIP 2 SGC jsou určeny pro každého brankáře. Přilnavost, prodyšnost, střih, nízká hmotnost a pohodlí jsou vylepšeny nejnovějším vývojem materiálů aplikovaným na klíčové oblasti rukavice, což pomáhá vytáhnout váš výkon a rychlost na vyšší úroveň.

2 199 Kč Více informací
Brankářské rukavice Puma GRIP 5.1 HYBRID Černá / Modrá

Brankářské rukavice Puma GRIP 5.1 HYBRID Černá / Modrá

Puma FUTURE Grip 5.1 Hybrid Fotbalové brankářské rukavice Puma FUTURE Grip 5.1 hybridního střihu. Jedná se o zápasové rukavice, které ti poskytnou maximální ochranu. Dlaň disponuje 4mm plochou ze super měkké latexové pěny, která spolehlivě tlumí nárazy. Hřbet ruky a prsty jsou vybaveny ochrannými prvky. Síťoviny zajistí prodyšnost a příjemné klima během zápasu. Rukavice se místo zapínání pomocí nastavitelné bandáže nově zapínají pomocí zipu. Materiál: 48% polyester, 38% latex, 10% polyuretane,...

1 999 Kč Více informací
Dres Puma Česká republika Červená

Dres Puma Česká republika Červená

Dres Puma Česká republika Ukažte své skutečné barvy a podpořte svůj oblíbený národní tým na velké scéně s oficiálním licencovaným kitem. Lípa je slovanský symbol svobody, je to lipový strom, kde se shromažďují čeští lidé. Listy tohoto zvláštního stromu jsou dokonce integrovány do státní pečeti České republiky z roku 1848. Listy Lípy byly naší hlavní inspirací pro fotbalové dresy SS20 PUMA českého národního týmu. U domácí soupravy jsme použili tento jemný vzor listů na přední panel a rukávy dr...

1 199 Kč Více informací