Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Gardner hacky rigga bcr hooks barbed

Nalezeno:    42 produktů


Piercing kroužek BCR5

BCR Rigga háčky s protihrotem jsou perfektní volbou mezi všemi háčky s dezénem Chod/Stiff/Multi/D-ring. Kouzlo tohoto háčku spočívá v jemnosti hrotu, kterého je dosaženo delikátním broušením.

Více informací
od 189 Kč
Koupit nejlevněji

Gardner Háčky Rigga (BCR) Hooks Barbed 4

BCR Rigga háčky s protihrotem jsou perfektní volbou mezi všemi háčky s dezénem Chod/Stiff/Multi/D-ring. Kouzlo tohoto háčku spočívá v jemnosti hrotu, kterého je dosaženo delikátním broušením.

Gardner Háčky Rigga (BCR) Hooks Barbed

BCR Rigga háčky s protihrotem jsou perfektní volbou mezi všemi háčky s dezénem Chod/Stiff/Multi/D-ring. BCR Rigga háčky s protihrotem jsou perfektní volbou mezi všemi háčky s dezénem Chod/Stiff/Multi/D-ring. Kouzlo tohoto háčku spočívá v jemnosti hrotu, kterého je dosaženo delikátním broušením. Díky tomu je proniknutí háčku téměř bezbolestné a čisté, navíc často bez povšimnutí ze strany úlovku. Což vede k častým záběrům. BCR háčky jsou specifické svým ojedinělým ramínkem. Hrot...

Gardner Háčky Curved Rigga Hooks (CVR) Barbed

Háčky CVR s protihrotem jsou jednoznačně evoluční špičkou v dosavadních principech zahnutých háčků. Háčky CVR s protihrotem jsou jednoznačně evoluční špičkou v dosavadních principech zahnutých háčků. Unikátností těchto háčků je jednoznačně viditelná struktura zahnutí a nenahraditelná bezpečnost v zaseknutí a udržení háčku na místě. Skutečností a pravdou je, že díky tomuto unikátnímu tvaru bude i háček bez protihrotu fungovat stejně dobře. Délku raménka významně ovlivňuje jeho z...

Gardner Háčky Curved Rigga Hooks (CVR) Barbed-Velikost 2

Háčky CVR s protihrotem jsou jednoznačně evoluční špičkou v dosavadních principech zahnutých háčků.Unikátností těchto háčků je jednoznačně viditelná struktura zahnutí a nenahraditelná bezpečnost v zaseknutí a udržení háčku na místě.