Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Gillette fusion proglide styler

Nalezeno:    166 produktů


Gillette Fusion ProGlide Power

Náhradní hlavice Gillette Fusion Proglide Power. Tenčí a jemnější břity Gillette Fusion Proglide Power snadno kloužou po pokožce bez vytrhávání a tahání vousů. Součástí holící hlavice je i upravený zvlhčující pásek - s větším množstvím zvlhčujících látek a obsahem minerálního oleje. Napřimovač vousů - pomáhá napnout kůži, uvádí vousy do vhodné polohy. Hlavice mají 5 břitů + 1 zarovnávací břit. Náhradní hlavice Gillette Fusion Proglide lze používat se všemi holícími strojky z řady Fusion.

Více informací
od 250 Kč
Koupit nejlevněji

GILLETTE FUSION+1 hlavice

Holicí strojek pánský, je kombinací břitů Fusion ProGlide a zastřihovače s technologií od Brauna Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Jednoduché udržování vašeho oblíbeného styluVíceúčelový holicí strojek Gillette<b> Fusion Styler je kombinací břitů Fusion ProGlide a zastřihovače s technologií od Brauna. Rovnoměrně zastřihuje, hladce holí a přesně tvaruje. Tento víceúčelový holicí strojek je vodotěsný a lze ho používat ve sprše, takže si můžete vousy zastřihovat i při sprchování. Lze ho používat se všemi holicími hlavicemi Gillette<b> Fusion, takže vám na vytvoření a udržování vašeho osobitého stylu bude stačit pouze jediný nástroj.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní...

Více informací
od 185 Kč
Koupit nejlevněji

Gillette Fusion ProGlide

Zastřihovač vousů BRAUN BT7040 GRY se 4 nástavci je vybaven autosenzorovým motorem, který dosahuje konstantní rychlosti i při velké hustotě vousů. Zastřihovač lze používat jako bezdrátový pro vaše maximální pohodlí. Pro dosažení maximální přesnosti a k úpravě detailů můžete použít nástavec pro přesné kontury. Doživotně ostré kovové čepele nebudete muset nikdy měnit.

Více informací
od 175 Kč
Koupit nejlevněji

Gillette Fusion Proglide

Sada obsahuje: Holicí strojek s výměnnou hlavicí Gillette Fusion5 ProGlide Gel na holení Fusion5 Ultra Sensitive 75 ml

Více informací
od 272 Kč
Koupit nejlevněji

Gillette Fusion ProGlide Manual

Pánské náhradní hlavice s 5 břity pro hladké a dokonalé oholení, typ hlavic manual

Více informací
od 1 199 Kč
Koupit nejlevněji

Gillette Gillette Fusion ProGlide gel Alpine Clean 170 ml

Gel na holení 2v1 Gillette Fusion Proglide Sensitive Shave Gel 2in1. Gel na holení 2v1 Gillette Fusion Proglide Sensitive Shave Gel 2in1 pro citlivou pokožku s pečujícím krémem. Gel šetrně o pokožku pečuje a umožňuje snadné a precizní holení. Jemné složení gelu nedráždí pleť a zabraňuje zarudnutí. Zároveň chrání pokožku a zlepšuje skluz strojku.

Více informací
od 132 Kč
Koupit nejlevněji

Gillette ProGlide Flexball

Nová generace holení je zde! Nový Gillette ProGlide Flexball nabízí ještě dokonalejší oholení než dosud díky výkyvné hlavici ve všech úhlech. Unikátní technologie Flexball, která se přizpůsobí ještě lépe konturám vašeho obličeje, mnohem lépe dosáhne na nepřístupná místa a oholí každý chloupek. Strojky jsou opatřeny pěti břity a zvlhčujícím páskem. Výhodné balení se 4 hlavicemi.

Více informací
od 172 Kč
Koupit nejlevněji

Gillette Gillette Fusion ProGlide Sensitive Active Sport Pěna na holení 250 ml

Pěna na holen&amp;iacute; pro citlivou pokožku, poskytuje ohromuj&amp;iacute;c&amp;iacute; skluz strojku a z&amp;aacute;roveň chr&amp;aacute;n&amp;iacute; pokožku.

Více informací
od 112 Kč
Koupit nejlevněji

Gillette Fusion ProGlide Power - náhradní hlavice 4 ks

Fusion Proglide Power ( 4 ks ) - Náhradní hlavice - vylepšené žiletky s tenčím, jemnějším ostřím a pokrokovým potahem ostří snižujícím tření (první čtyři žiletky v porovnání s holicím strojkem Fusion) umožňují holit vousy snadno a s méně taháním a vytrháváním, než je tomu u holicího strojku Fusion - 5 břitů – první 4 břity jsou nejtenčí a nejjemnější od Gillette – pro méně tahání a vytrhávání (v porovnání s holicím strojkem Gillette<b> Fusion) - na zadní straně zarovnávací břit pro přesné tvarování a holení vousů - vylepšený zvlhčující pásek Lubrastrip (v porovnání s holicím strojkem MACH3) pro hladký skluz po pokožce - nejpokrokovější potah břitů od Gillette - všechny holicí hlavice Fusion lze použít ke všem rukojetím holicích strojků Fusion (bez ohledu na to, zda má rukojeť technologii Fl...

Více informací
od 330 Kč
Koupit nejlevněji

Gillette Náhradní hlavice Fusion 8 ks

Druh balení: Blistr Standardizovaná značka: Gillette

Více informací
od 417 Kč
Koupit nejlevněji

GILLETTE FUSION POWER 8ks

Nejdokonalejší břity od Gillette s patentovaným potahem ostří pro ještě lepší skluz strojku a pohodlí. Hlavice mají 5 břitů, které jsou o 30% blíže u sebe a vylepšený indikační zvlhčující pásek obohacený o přírodní zdroje. Každá hlavice obsahuje ještě speciální zarovnávací břit, který umožňuje snadnou úpravu kotlet, holení pod nosem a tvarování vousů.

Více informací
od 544 Kč
Koupit nejlevněji

Gillette Fusion Gel 75ml

Holicí strojek Gillette Fusion Proglide Flexball 1 ks Kazeta

Více informací
od 254 Kč
Koupit nejlevněji

Gillette Fusion náhradní hlavice 2ks

Gillette Fusion Proglide, 2 ks, Holicí strojky pro muže, Holicí strojek Gillette Fusion Proglide Flexball představuje ten nejjednodušší způsob, jak docílit hladké tváře.Vlastnosti:výkyvná holicí hlavice100% hladké oholeníbalení obsahuje náhradní břitysnadné oplachování a údržbaJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu.

Více informací
od 195 Kč
Koupit nejlevněji

Gillette Fusion5 Power

Tenčí a jemnější břity, které snadno kloužou po pokožce bez vytrhávání a tahání vousů. Součástí holicí hlavice je i upravený zvlhčující pásek – s větším množstvím zvlhčujících látek a obsahem minerálního oleje. Napřimovač vousů – pomáhá napnout kůži, uvádí vousy do vhodné polohy. Hlavice mají 5 břitů + 1 zarovnávací břit.

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

Gillette Fusion náhradní hlavice 4 ks

Holicí hlavice pro pánský holicí strojek Gillette Fusion ProShield Chill při holení zároveň chrání. ProShield zvlhčuje před i za břity a vytváří tak vrstvu chránící před podrážděním. Zároveň pokožku při holení díky chladivé technologii zklidňuje. Gillette Fusion ProShield je nejpokrokovější holicí strojek od Gillette. Poznáte ho podle modré holicí hlavice a rukojeti. 4 kusy v balení.

Více informací
od 299 Kč
Koupit nejlevněji

Logitech G910 Orion Spark

Typ klávesnice: herní Provedení: kabelové Rozhraní: USB 2.0 Layout klávesnice: Anglický layout Podsvícení klávesnice: ANO Provedení výrobku: černá barva Vyšší úroveň výkonnosti Klávesnice Orion Spectrum poskytuje ryzí zážitek z hraní. Tato klávesnice, počínaje designem zasvěceným výkonnosti, integruje naše nejpokročilejší technologie. Od těch nejjemnějších detailů, mezi něž patří například matná povrchová struktura zabraňující vzniku otisků prstů a opletený kabel, až po nejpokročilejší podsvícení RGB a ultra rychlé, ultra odolné mechanické spínače Romer-G, byl každý aspekt dotažen k dokonalosti – špičková technika Logitech G a kvalita provedení přináší tvar v jedinečném zpracování. Rychlá a odolná technologie pro hry Exkluzivní mechanické spínače Logitech Romer-G™ poskytují ohromující cit...

Více informací
od 2 990 Kč
Koupit nejlevněji

Braun BT3940TS

Zastřihovač vousů s 39 možnostmi nastavení délky pro precizní úpravu vašich vousů. Braun BT3940 je vybaven otočným mechanismem pro přesné nastavení délky a doživotně ostrými břity a nástavcem na vytvoření přesných kontur. Plně omyvatelná hlava a nástavce usnadňuje hygienu.

Více informací
od 1 097 Kč
Koupit nejlevněji

GILLETTE Fusion ProGlide Styler Set

Sada na holení obsahuje: 1× GILLETTE Fusion ProGlide Styler + hlavice 1 ks a GILLETTE Fusion ProGlide Sensitive Active Sport 170 ml

GILLETTE Fusion ProGlide Styler + hlavice 1 ks (7702018273386)

Holicí strojek pánský, je kombinací břitů Fusion ProGlide a zastřihovače s technologií od Brauna Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Jednoduché udržování vašeho oblíbeného styluVíceúčelový holicí strojek Gillette Fusion Styler je kombinací břitů Fusion ProGlide a zastřihovače s technologií od Brauna. Rovnoměrně zastřihuje, hladce holí a přesně tvaruje. Tento víceúčelový holicí strojek je vodotěsný a lze ho používat ve sprše, takže si můžete vousy zastřihovat i při sprchování. Lze ho po...

Gillette Fusion Proglide Power Styler

Mějte svůj styl pod kontrolou pouze s jedním přístrojem Fusion Proglide Power Styler. Součástí je nejen bateriemi poháněný holicí strojek, ale i zastřihovač včetně 3 zastřihovacích hřebínků pro různou délku. Zastřihovač je vhodný jak pro obličej, tak i pro tělo.Navržený pro tvarování ostrých a přesných linií.

Gillette Dřevěný box dárkové balení Styler + voda po holení + hřeben + ručník

Dárková sada Gillette Fusion ProGlide Styler ve stylovém dřevěném boxu. Sada obsahuje víceúčelový pánský holicí strojek Styler, vodu po holení Arcitc Ice o objemu 100 ml, designový hřeben a ručník.

Gillette Dárkové Balení Víceúčelový Styler + Sensitive Gel Na Holení

Holicí strojek Gillette Fusion ProGlide víceúčelový styler v dárkové sadě s Ultra Sensitive holicím gelem a třemi nástavci je skvělým dárkem pro muže. Darujte hladké oholení.

Gillette Fusion Proglide

Náhradní hlavice Gillette Fusion Proglide. Holicí hlavice Gillette Fusion Proglide jsou tvořeny mnohem tenčími a ostřejšími břity, čímž je dosažen hladší skluz po pleti s lepším výsledkem. Šestý - zarovnávací břit pak umožňuje úpravu kotlet, úpravu vousů okolo úst či pod nosem. ProGlide navíc využívají nový systém "Microcomb", který vousy narovnává. Hlavice Fusion ProGlide mají speciální indikátor pro výměnu ve správný čas - pokud je proužek bílý, je na čase použít novou hlavici. Náhradní hlavi...

Gillette Fusion Proglide

Toužíte po hladkém oholení bez podráždění? Dárková kazeta Gillette obsahuje kvalitní produkty, které vám to dopřejí. ### Co naleznete uvnitř dárkové kazety Gillette? holicí strojek s jednou hlavicí Fusion Proglide Flexball 1 ks Pánský holicí strojek Gilette Fusion Proglide díky technologii Flexball™, která umožňuje otáčení břitů do více směrů, perfektně kopíruje kontury obličeje a zajišťuje perfektní oholení jedním tahem. gel na holení Fusion5 Ultra Sensitive 200 ml Pánský gel na holení Gillett...

Gillette Fusion Proglide - strojek

Nabízíme pánský strojek na holení Gillette Fusion Proglide. Holicí strojek Gillette Fusion Proglide, vybavený těmi nejnovějšími inovacemi, vám nabízí snadné oholení s fantastickými výsledky. Gillette Fusion Proglide má tenčí a jemnější břity - ty nejpokrokovější od Gillette, jejichž potah snižuje tření (tzn. méně vytrhávání a tahání vousů a snadný skluz holicího strojku). Součástí holicí hlavice je i upravený zvlhčující pásek - s větším množstvím zvlhčujících látek a obsahem minerálního oleje....

Gillette Fusion Proglide Power

Náhradní hlavice Gillette Fusion Proglide Power. Tenčí a jemnější břity Gillette Fusion Proglide Power snadno kloužou po pokožce bez vytrhávání a tahání vousů. Součástí holící hlavice je i upravený zvlhčující pásek - s větším množstvím zvlhčujících látek a obsahem minerálního oleje. Napřimovač vousů - pomáhá napnout kůži, uvádí vousy do vhodné polohy. Hlavice mají 5 břitů + 1 zarovnávací břit. Náhradní hlavice Gillette Fusion Proglide lze používat se všemi holícími strojky z řady Fusion....

Gillette Fusion Proglide Sensitive

Gel na holení 2v1 Gillette Fusion Proglide Sensitive Shave Gel 2in1. Gel na holení 2v1 Gillette Fusion Proglide Sensitive Shave Gel 2in1 šetrně pečuje o citlivou pokožku. Gel je jemný jako krém, změkčuje vousy, chrání pokožku a zlepšuje skluz strojku.

Gillette Fusion ProGlide FlexBall

Gillette Fusion Proglide zajišťuje viditelně hladkou pokožku jedním tahem, dokonce i v oblasti kontur obličeje. Tento pánský holicí strojek totiž spojuje nejlepší břity od Gillette – Fusion Proglide – s rukojetí s průlomovou technologií Flexball, která umožňuje otáčení břitů do více směrů – pro maximální kontakt s pokožkou a méně vynechaných vousů.

Gillette Fusion Proglide Sensitive

Gel na holení 2v1 Gillette Fusion Proglide Sensitive Shave Gel 2in1. Gel na holení 2v1 Gillette Fusion Proglide Sensitive Shave Gel 2in1 pro citlivou pokožku s pečujícím krémem. Gel šetrně o pokožku pečuje a umožňuje snadné a precizní holení. Jemné složení gelu nedráždí pleť a zabraňuje zarudnutí. Zároveň chrání pokožku a zlepšuje skluz strojku.

GILLETTE Fusion ProGlide Manual

Pánské náhradní hlavice s 5 břity pro hladké a dokonalé oholení, typ hlavic manual   Gillette Fusion ProGlide jsou ještě jemnější hlavice se snadným skluzem bez vytrhávání a tahání vousů. Hlavice jsou vybaveny 5 břity a jedním speciálním zarovnávacím břitem Precision Trimmer. Propracované technologie zaručují hladkou pokožku bez poranění a zarudnutí. Vousy jsou odstraňovány již u kořínků. Zažijte neuvěřitelné pohodlí při každodenním holení.Zvlhčující pásek Lubrastrip je ...