Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Gillette fusion5 proglide

Nalezeno:    45 produktů


Gillette Fusion ProGlide

Zastřihovač vousů BRAUN BT7040 GRY se 4 nástavci je vybaven autosenzorovým motorem, který dosahuje konstantní rychlosti i při velké hustotě vousů. Zastřihovač lze používat jako bezdrátový pro vaše maximální pohodlí. Pro dosažení maximální přesnosti a k úpravě detailů můžete použít nástavec pro přesné kontury. Doživotně ostré kovové čepele nebudete muset nikdy měnit.

Více informací
od 289 Kč
Koupit nejlevněji

Gillette Fusion ProGlide Manual

Tenčí a jemnější břity, které snadno kloužou po pokožce bez vytrhávání a tahání vousů. Součástí holicí hlavice je i upravený zvlhčující pásek – s větším množstvím zvlhčujících látek a obsahem minerálního oleje. Napřimovač vousů – pomáhá napnout kůži, uvádí vousy do vhodné polohy. Hlavice mají 5 břitů + 1 zarovnávací břit.

Více informací
od 899 Kč
Koupit nejlevněji

Gillette Fusion5 Power

Na popisu produktu pracujeme a doplníme jej v nejbližší možné době. Produkt je možné zakoupit.

Více informací
od 336 Kč
Koupit nejlevněji

Gillette ProGlide Flexball

Proč právě Gillette Fusion ProGlide? Zatím nejnovější holicí technologie od Gillette je dostupná v manuální a bateriové verzi. Gillette Fusion ProGlide znamená zvýšení pohodlí a efektivity pánského holení. Ergonomický design pro lepší manipulaci a žebrovaná rukojeť, která odvádí vodu a strojek tak v ruce neklouže. Břity holicí hlavy Gillette Fusion ProGlide jsou stabilizované a zároveň se lépe přizpůsobují tvarům obličeje. Zvlhčující pásek je širší a má vylepšené složení s minerálním olejem a zvlhčujícími polymery. Navíc je na hlavici také zarovnávací břit, který pomáhá s holením problémových oblastí. Holení se pro Vás stane pohodlnější a příjemnější činností díky strojkům Gillette Fusion ProGlide FlexBall. Vždy hladká tvář s Gillette Fusion ProGlide FlexBall Maximálně jemný kontakt...

Více informací
od 234 Kč
Koupit nejlevněji

Gillette Náhradní hlavice Fusion 8 ks

Novinka! Tenčí a jemnější břity, které snadno kloužou po pokožce bez vytrhávání a tahání vousů. Součástí holicí hlavice je i upravený zvlhčující pásek – s větším množstvím zvlhčujících látek a obsahem minerálního oleje. Napřimovač vousů – pomáhá napnout kůži, uvádí vousy do vhodné polohy. Hlavice mají 5 břitů + 1 zarovnávací břit.

Více informací
od 449 Kč
Koupit nejlevněji

GILLETTE FUSION+1 hlavice

Gillette Fusion Proglide, , Zastřihovače pro muže

Více informací
od 300 Kč
Koupit nejlevněji

Gillette Fusion náhradní hlavice 2ks

Gillette Fusion5 Proglide, 2 ks, Holicí strojky pro muže, Holicí strojek Gillette Fusion5 představuje ten nejjednodušší způsob, jak docílit hladké tváře.Vlastnosti:výkyvná holicí hlavice100% hladké oholeníbalení obsahuje náhradní břitysnadné oplachování a údržbaJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu.

Více informací
od 181 Kč
Koupit nejlevněji

Gillette Fusion Proglide

Gillette Fusion Proglide Rogue One A Star Wars Story Dárková kazeta pro muže holicí strojek s jednou hlavicí 1 ks + náhradní hlavice 2 ks

Více informací
od 312 Kč
Koupit nejlevněji

Gillette Fusion ProGlide Power

<p>100% original, 100% kvalita od Gillette, maloobchodní balení. Náhradní žiletky hlavice (8 ks v balení)</p>

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

Gillette Gillette Fusion ProGlide gel Alpine Clean 170 ml

Gel na holen&amp;iacute; 2v1 zajist&amp;iacute; hladk&amp;eacute; oholen&amp;iacute; bez podr&amp;aacute;žděn&amp;iacute; a&amp;nbsp;je jemn&amp;yacute; jako kr&amp;eacute;m, změkčuje vousy a chr&amp;aacute;n&amp;iacute; pleť.

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

Gillette Gillette Fusion ProGlide gel Ocean Breeze 170 ml

Popis Pocit hebké a hladké pokožky po každém holení AquaPalmitic acidTriethanolamineIsopentaneGlyceryl oleateStearic acidGlycerinParfumIsobutaneSorbitolHydroxyethylcellulosePEG-90MMentholBHTPEG-23MMyristic acidPropylene glycolLauric acidGlyceryl acrylate/acrylic acid copolymerSilicaPVM/MA copolymerMethylparabenPropylparabenCI 42090CI 42053 Gel vytlačíte stisknutím dávkovače. Nerezavějící obal Výška: 200, Šířka: 54, Hloubka: 54 Rozměry balení: 170 ml Hrubá hmotnost: 255 Vlastnosti Složení 2v1 kombinuje nejlepší gel na holení od Gillette a účinnou péči o pokožku Vaši citlivou pokožku z...

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

Gillette Fusion ProGlide Power - náhradní hlavice 4 ks

Fusion ProGlide Power náhradní hlavice 4ks Holicí hlavice k pánskému holicímu strojku Gillette Fusion5<b> ProGlide Power mají 5 břitů s povrchovou úpravou snižující tření, takže je při holení stěží ucítíte. Zarovnávací břit na zadní části holicí hlavice se dostane do těžko přístupných míst a je skvělý na úpravu vousů.

Více informací
od 304 Kč
Koupit nejlevněji

Gillette Gillette Fusion ProGlide Sensitive Active Sport Pěna na holení 250 ml

Gillette FusProg Sens pena na hol Active Sport 250ml Pánská pěna na holení pro hladké oholení bez podráždění.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Gillette ProGlide Flexball Silver

Gillette Fusion ProGlide Flexball + 2 hlavice Manuální holicí strojek udržuje maximální kontakt s pokožkou, kopíruje kontury obličeje, takže jsou břity v maximálním kontaktu a zachytí prakticky každý vous.

Více informací
od 429 Kč
Koupit nejlevněji

GILLETTE FUSION POWER 8ks

Holicí strojek byl přetvořen a získal nový design, aby bylo holení s ním to nejpohodlnější, jaké Gillette nabízí. Díky pěti tenčím a jemnějším břitům s nejpokrokovějším potahem od Gillette, který snižuje tření, nabízí snadný skluz a méně vytrhávání a tahání vousů. Zvlhčující pásek Lubrastrip je větší než dříve a obsahuje minerální olej a zvlhčující polymery, které umožňují holicímu strojku hladce klouzat po pokožce i při opakovaných tazích. Inovační mikrohřeben MicroComb pomáhá navést vousy k břitům, na rukojeti holicího strojku je mikročip, který zaručuje konzistentní výkon. Pro vaše pohodlí vytváří strojek při holení uklidňující mikropulzy. Speciální světelný indikátor nízkého nabití baterií upozorní, kdy je čas vyměnit baterie AAA, takže vás vybitý holicí strojek nemůže překvapit....

Více informací
od 542 Kč
Koupit nejlevněji

GILLETTE FUSION

Pánský holicí strojek Gillette Fusion5 přesně kopíruje tvar obličeje a díky tomu perfektně oholí každý vous. Zarovnávací břit snadno upraví těžko dostupná místa a zvlhčující pásek napuštěný množstvím látek zajistí komfortní oholení.

Více informací
od 165 Kč
Koupit nejlevněji

Gillette Gillette Gel na holení Fusion 5 Ultra Sensitive + Cooling (Shave Gel) 200 ml pro muže

Hydratačn&amp;iacute; gel na holen&amp;iacute; je obohacen&amp;yacute; o bambuck&amp;eacute; m&amp;aacute;slo, kter&amp;eacute; pokožku hydratuje a snižuje jej&amp;iacute; podr&amp;aacute;žděn&amp;iacute;.

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

Gillette Gillette pěna na holení Regular 200 ml (jas. červená)

Gel na holení Gillette Fusion 5 Ultra Sensitive + Cooling 200 ml

Více informací
od 43 Kč
Koupit nejlevněji

Braun BT3940TS

39 nastavení délek a doživotně ostré břity pro maximální přesnost2 hřebenové nástavce na zastřihování a přesné nastavení 39 délek od 0,5 do 20 mm umožňuje jakoukoliv úpravu vousů nebo vlasů, kterou chcete. V kombinaci s doživotně ostrými břity zaručuje zastřihovač Braun dokonalou přesnost, rovnoměrné zastřižení a přesné kontury. Plus holicí strojek Gillette Fusion5 ProGlide s technologií Flexball pro hladké oholení. Zastřihování strniště, krátkých vousů i vlasůNástavec pro krátké až středně dlouhé vousy a vlasy umožňuje zastřihovat v rozmezí 0,5-10 mm. Sejmutím nástavce si můžete vousy/vlasy upravovat na ještě kratší délku (0,5mm). Otočný mechanismus umožňuje přesně nastavit požadovanou délku po 0,5mm krocích.Zastřihování dlouhých vousů i vlasůUpravujte si delší vousy nebo vlasy pomocí ná...

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

Gillette Fusion5 ProGlide Rasierklingen 12er

Na popisu produktu pracujeme a doplníme jej v nejbližší možné době. Produkt je možné zakoupit.

Gillette Fusion5 Proglide Power holicí strojek

Gillette Fusion5 Proglide Power, , Elektrické holicí strojky pro muže, Holicí strojek Gillette Fusion5 Proglide Power představuje ten nejjednodušší způsob, jak docílit hladké tváře.Vlastnosti:přesně kopíruje kontury obličejezajišťuje hladké oholení i na těžce přístupných místechnapájení pomocí bateriíJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu.

Gillette Fusion5 Proglide náhradní břity 4 ks

Gillette Fusion5 Proglide, 4 ks, Náhradní břity pro muže, Produkt Gillette Fusion5 Proglide snadno a rychle doplní váš holicí strojek o nové náhradní břity.Vlastnosti:zajišťuje maximálně hladké oholenízanechává pleť svěží a bez zarudnutísnadno se vyměňujeJak používat:Postupujde dle přiloženého návodu.

Gillette Fusion5 ProGlide Holicí Strojek + 9 Holicích Hlavic

Pánský holicí strojek Gillette Fusion5 ProGlide s technologií FlexBall přesně kopíruje kontury obličeje a díky tomu perfektně oholí každý vous. Zarovnávací břit snadno upraví těžko dostupná místa a zvlhčující pásek napuštěný množstvím látek zajistí komfortní oholení.

Gillette Fusion5 Proglide holicí strojek + náhradní břity 10 ks

Gillette Fusion5 Proglide, 10 ks, Starter pack pro muže, Holicí strojek Gillette Fusion5 Proglide představuje ten nejjednodušší způsob, jak docílit hladké tváře.Vlastnosti:100% hladké oholenízvlhčující pásekbalení obsahuje náhradní břitysnadné oplachování a údržbaJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu.

Gillette Fusion5 Proglide holicí strojek + náhradní břity 3 ks

Gillette Fusion5 Proglide, 3 ks, Holicí strojky pro muže, Holicí strojek Gillette Fusion5 Proglide představuje ten nejjednodušší způsob, jak docílit hladké tváře.Vlastnosti:výkyvná holicí hlavicesnadné oplachování a údržba100% hladké oholeníbalení obsahuje náhradní břityJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu.

Gillette Fusion5 ProGlide holicí hlavice pro muže 4 Ks

Tenčí a jemnější břity, které snadno kloužou po pokožce bez vytrhávání a tahání vousů. Součástí holicí hlavice je i upravený zvlhčující pásek – s větším množstvím zvlhčujících látek a obsahem minerálního oleje. Napřimovač vousů – pomáhá napnout kůži, uvádí vousy do vhodné polohy. Hlavice mají 5 břitů + 1 zarovnávací břit.

Gillette Fusion5 Proglide holicí strojek + náhradní hlavice 2 ks 2 ks

Gillette Fusion5 Proglide, 2 ks, Holicí strojky pro muže, Holicí strojek Gillette Fusion5 představuje ten nejjednodušší způsob, jak docílit hladké tváře.Vlastnosti:výkyvná holicí hlavice100% hladké oholeníbalení obsahuje náhradní břitysnadné oplachování a údržbaJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu.

Gillette Dárkové balení Fusion5 ProGlide Holicí Strojek + Gel na holení

Gillette Dárkové Balení Fusion5 ProGlide Holicí Strojek + Gel Na Holení Darujte elegantní a hladké oholení v dárkovém balení s pánským holicím strojkem Gillette Fusion5 ProGlide.

Gillette Dárkové Balení Fusion5 ProGlide Chromovaný Holicí Strojek + 2 Holicí Hlavice + Stojan

Dárková sada Gillette Fusion5 ProGlide v limitované řadě se stojanem a 2 náhradními hlavicemi je skvělým dárkem pro muže. Darujte hladké oholení.