Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Grund predlozka merkur hneda

Nalezeno:    58 produktů


GRUND Česká koupelnová předložka, AOSTA 55x50 cm s.v., hnědá

Podzimní pohoda koupelnové předložky AOSTA Vás pohladí na duši po celý rok. Neobvyklý vzhled předložky alá list je nezvyklý nejen mezi našimi předložkami do koupelny.

Koupelnová předložka polyester Grund 55x55 cm, hnědá SIKODGLIS554

Hnědá předložka Lisa o rozměru 55x55 cm představuje originální a vhodný doplněk do každé koupelny. Výška vlasu 24 mm a unikátní výrobní technologie zaručují sametově hebkou předložku, na dotek připomínající samet nebo hedvábí.

GRUND Koupelnová předložka LUXOR hnědá Rozměr: 60x60 cm s výřezem pro WC

Předložky z organické bavlny jsou velmi příjemné a měkké, navíc šetrné k životnímu prostředí. Hospodárný způsob pěstování ctí přirozenou biodiverzitu. Proč koupelnovou předložku z organické bavlny? Organická bavlna si zachovává typické vlastnosti bavlny - měkkost a dotek přírody, je ale mnohem šetrnější k přírodě. Až třetina světové výroby pesticidů je určena pro pěstování bavlny. Organická bavlna je pěstována bez použití jakýchkoli pesticidů a spotřebuje o 75% méně vody, než klasická bavlna. ...

Colani Luxusní designová česká koupelnová předložka, Colani 18 70x120 cm, hnědá

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu Colani 18: Podle Luigiho nebylo na počátku slovo, ale kruh. Své přesvědčení se rozhodl předložit v tom nejjemnějším možném provedení a na to můžeme sotva něco namítnout.