Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Halova obuv damska

Nalezeno:    189 produktů


Salming Viper 4 Women 4

Salming Viper 4 Women nakupujte v sekci Dámská halová obuv. Další Dámská sportovní obuv značky Salming nakupujte výhodně na lypo.cz. Dámská halová obuv Salming Viper 4 Women je vhodná pro sportovní aktivity.

SALMING Falco Women 3,5 UK / Limoges Blue/Blue Atol

SALMING Falco Women nakupujte v sekci Dámská halová obuv. Další Dámská sportovní obuv značky Salming nakupujte výhodně na lypo.cz. Dámský model sálovek Salming Falco Junior vycházní z loňského modelu sálovek Viper. Třívrstvý svršek s integrovaným exoskeletonem udrží vaši nohu tam, kde má být.

SALMING Kobra 2 Women 4 UK / Limoges Blue/Pink Jewel

SALMING Kobra 2 Women nakupujte v sekci Dámská halová obuv. Další Dámská sportovní obuv značky Salming nakupujte výhodně na lypo.cz. Dámské sálovky Salming Kobra 2 jsou nástupci velice úspěšných sálovek Kobra. Došlo k lehkým změnám ve složení podrážky a také k odlehčení svršku změnou materiálu na obrněných částech.

Adidas Performance Halové boty Ligra 6 CP8907 4,5

Adidas Performance Halové boty Ligra 6 CP8907 nakupujte v sekci Dámská halová obuv. Další Dámská sportovní obuv značky Adidas nakupujte výhodně na lypo.cz. Dámská halová obuv ADIDAS W CP8907. Prodyšný svršek ze síťoviny doplňuje krycí vrstva ze syntetické kůže, která optimálně zpevní nohu. Odpružená podešev vždy dodá tvým krokům energii, ať už trénuješ, nebo hraješ důležitý zápas. Odolná podešev je mimořádně přilnavá a zároveň nebarvící, což v hale jistě oceníš....

SALMING Viper 5 Women Shoe 3,5 UK / Black/Pink Jewel

SALMING Viper 5 Women Shoe nakupujte v sekci Dámská halová obuv. Další Dámská sportovní obuv značky Salming nakupujte výhodně na lypo.cz. Dámská sálová obuv Salming Viper 5. Nástupce sálovek Viper s novým svrškem – to jsou Salming Viper 5. Podrážka zůstala stejná, na té není, co měnit. Hlavním rozdílem je využití tzv. ViperSKIN na svršku boty. Jedná se o druhou kůži, která je velice ohebná a odolná vůči odření.

Tempish NO LIMIT LADY 36

Tempish NO LIMIT LADY nakupujte v sekci Dámská halová obuv. Další Dámská sportovní obuv značky Tempish nakupujte výhodně na lypo.cz. Sálová obuv Tempish NO LIMIT LADY je velice pevná, sálová obuv určená především pro výkonnostní a soutěžní kategorie. Luxusní anatomická vnitřní vložka zajistí komfort a zajistí optimální poloho chodidla v botě i ve velmi náročných situacích. Chodidlo uvnitř boty drží pevně i během prudkých změn směru a rychlých sprintech. Širší plochá pode...