Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hape formicka na pisek sikma vez v pise

Nalezeno:    3 produkty


HAPE Formička na písek Šikmá věž v Pise

<p><strong>Zelen&aacute; věž v Pise,</strong> ve sv&eacute;m typick&eacute;m n&aacute;klonu, se stala motivem pro tvar formičky, kter&aacute; je určen&aacute; dětem na p&iacute;skovi&scaron;tě. V nab&iacute;dce dal&scaron;&iacute;ch samostatn&yacute;ch produktů si můžete vybrat i jin&eacute; formičky ve tvaru prestižn&iacute;ch staveb světa.</p> <p><strong>Přednosti:</strong></p> <ul> <li>vyrobeno z kvalitn&iacute;ho plastu</li> <li>tvarov&aacute;no pro snadn&yacute; &uacute;chop dětskou rukou</li> </ul> <p><strong>Kupte dětem hračky na p&iacute;sek!</strong></p> <p><strong>Vhodn&eacute;</strong> pro děti <strong>od 18 měs&iacute;ců</strong><br /> Materi&aacute;l: plast<br /> Rozměr b&aacute;bovičky: 12,5 x 12,5 x 17,5 cm</p> <p>&nbsp;</p>

Více informací
od 59 Kč
Koupit nejlevněji

HAPE Formička na písek Eiffelova věž

Tato francouzská monumentální stavba může inspirovat spoustu mladých stavitelů k vytvoření jejich vlastní stavby z písku!. Postavte Eiffelovku i na vašem pískovišti! Vyrobeno z kvalitního plastového materiálu v zeleno-modré barvě. Věk: 18m+. Rozměr: 16,2 x 16,2 x 16,9 cm.

Více informací
od 48 Kč
Koupit nejlevněji

HAPE Formička na písek Šikmá věž v Pise

Chceš mít na svém pískovišti vlastní Šikmou věž z Pisy? Žádný problém s touto formičkou jich můžeš postavit třeba sto! Balení obsahuje 1 ks formičky. Rozměry formičky: 17,5 x 12,5 x 12,5 cm. Vyrobeno z odolného plastu. Vhodné pro děti od 18 měsíců. POZNÁMKA: Obrázek je ilustrativní! Barevné provedení formiček na písek je různé a může se lišit v závislosti na aktuální skladové zásobě.

Hračky na písek - Šikmá věž v Pise

Tato italská monumentální stavba může inspirovat spoustu mladých stavitelů k vytvoření jejich vlastní věže z písku!. Postavte šikmou věž v Pise i na vašem pískovišti! Vyrobeno z kvalitního plastového materiálu v zelené barvě. Věk: 18m+. Rozměr: 12,5 x 12,5 x 17,5 cm.