Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Harry potter malfoy

Nalezeno:    70 produktů


Funko POP Harry Potter Lucius Malfoy

Sběratelská figurka Funko Pop Harry Potter – Lucius Malfoy ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou vyrobeny z vinylu a jsou krásným dárkem pro fanoušky.

Funko POP! Harry Potter: Lucius Malfoy

Figurka Funko POP! z knižního a filmového fenoménu Harry Potter . Postavička Luciuse Malfoye je vyrobená z vinylu a její výška je cca 10 cm. Funko POP! jsou sběratelské figurky inspirované oblíbenými postavami ze známých filmů, televizních seriálů, knih, PC a videoher a současné popkultury. Postavičky jsou díky svému kvalitnímu a zároveň zábavnému zpracování velice oblíbené po celém světě. Balení obsahuje 1 figurku o výšce 10 cm.

Figurka POP! Harry Potter - Lucius Malfoy

Jedná se o sběratelskou POP figurku Lucius Malfoy. Figurka má na výšku 10 cm.Vhodné pro děti od 3 let.

Figurka POP! Harry Potter - Lucius Malfoy

Pop! Další řada sběratelských postaviček založených na filmech, TV seriálech, videohrách a dalších témat od výrobců humorných figurek Funko. Postavička v tzv. supersized provedení je cca 15 cm vysoká s možností otáčení hlavy nebo v provedení Bobble-Head (hlava umístěná na pružině reaguje na dotek, nebo otřesy).

Carat Shop Odznak Harry Potter Cutie - Malfoy

Odznak s motivem z příběhů o kouzelnickém učni Harry Potterovi v podobě Draca Malfoye.

Carat Shop Klíčenka Harry Potter Cutie - Malfoy

Postříbřená klíčenka s motivem z příběhů o kouzelnickém učni Harry Potterovi v podobě Draca Malfoye.

Figurka Harry Potter - Lucius Malfoy Funko Pop!

Balení obsahuje jednu vinylovou figurku Luciuse Malfoye z Harry Pottera. Figurka je cca 10 cm vysoká a je balená ve stylové krabici.

Carat Shop Přívěsek Harry Potter - Lucius Malfoy HPC0138

Zavěste si na svůj oblíbený řetízek tento jedinečný barevný přívěsek připomínající postavu Luciuse Malfoye z knih a filmové předlohy Harry Potter. Je opatřený kroužkem, do kterého můžete protáhnout také například kožený provázek. Šnůrka na krk není součástí balení.

Carat Shop Přívěsek Harry Potter Cutie - Malfoy HPC0087

Přívěsek s motivem z příběhů o kouzelnickém učni Harry Potterovi v podobě Draco Malfoye. K přívěsku můžete využít tento kožený náramek nebo postříbřený náramek.

Noble Collection Pero a záložka Harry Potter - Draco Malfoy

Stylová tužka v podobě kouzelnické hůlky Draca Malfoye a knižní záložka s motivem tohoto hrdiny z filmů o Harry Potterovi.

Noble Collection Pero a záložka Harry Potter - Lucius Malfoy

Stylová tužka v podobě kouzelnické hůlky Luciuse Malfoye a knižní záložka s motivem této postavy z filmů o Harry Potterovi.

Noble Collection Pero a záložka Harry Potter - Narcissa Malfoy

Stylová tužka v podobě kouzelnické hůlky Narcissy Malfoyové a knižní záložka s motivem této postavy z filmů o Harry Potterovi.

Carat Shop Přívěsek Harry Potter Cutie - Malfoy, s řetízkem WNC0087

Přívěsek s motivem z příběhů o kouzelnickém učni Harry Potterovi v podobě Draca Malfoye. Součástí balení je řetízek dlouhý cca 40,6 cm (možno prodloužit o dalších cca 6,4 cm).

ADC Blackfire FUNKO POP Harry Potter HP Lucius Malfoy

Sběratelská figurka Funko Pop Harry Potter - Lucius Malfoy ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou vyrobeny z vinylu a jsou krásným dárkem pro fanoušky. Figurka Funko Pop Harry Potter - Lucius Malfoy. Výška: cca 10 cm. Vyrobena z vinylu. Vhodné pro děti od 3 let. Funko POP jsou sběratelské figurky založené na postavách z těch nejznámějších filmů, TV seriálů, videoher a dalších populárn...

heo Hůlka Narcissa Malfoy Harry Potter

Hmotnost: 248 g Oficiálně licencovaný produkt

Mattel Harry Potter skříň pokladů Draco Malfoy

Harry Potter skříň pokladů Draco Malfoy, další z učňů ve škole kouzel v Bradavicích je ctižádostivý člen Zmijozelu. Jako oblíbenec Severuse Snapea je sebevědomý a vystupuje jak proti Harrymu, tak všem mudlům. Je připraven v oblečku, včetně pláště a vysokých bot, pro hru Famfrpál. V ruce třímá létající ...

Carat Shop Přívěšek Draco Malfoy Harry Potter

Velikost cca 16 x 20 mm Postříbřený kroužek Díky své velikosti vhodný i jako přívěšek na náramek Zabaleno v dárkové krabičce

Carat Shop Přívěšek Draco Malfoy Harry Potter

Velikost přívěšku cca 4 cm Postříbřený Klíčenka na motiv roztomilého Draca Malfoye Originál HP balení

Carat Shop Náhrdelník Draco Malfoy Harry Potter

Velikost přívěšku cca 20 x 16 mm + 41 cm délka řetízku Postříbřený Nastavitelná velikost (až o 6 cm) Motiv roztomilého Draca Malfoye Originál HP balení

Carat Shop Odznak Draco Malfoy Harry Potter

Velikost cca 20 x 16 mm Špendlík na zadní straně Vhodný k připnutí např. na mikinu, tričko, čepici, batoh,... Motiv roztomilého Draca Malfoye Originál HP balení

The Harry Potter Miniatures Adventure Game - Malfoy Family

Malfoy Family je rozšiřující sada pro deskovou hru s miniaturami ze světa Harry Pottera The Harry Potter Miniatures Adventure Game, která přidává 3 miniatury členů rodiny Malfoyů a další herní materiál. Rozšíření je v angličtině, miniatury nejsou nabarvené, mohou vyžadovat složení. Materiál: resin. Obsah balení: 3 detailní resinové miniatury (průměr 35mm): Lucius Malfoy, Draco Malfoy a Narcissa Malfoy 3 plastové podstavce 1 blistr 3 karty postavy 3 karty kouzel 1 karta artefaktu...

Half Moon Bay Zástěra Harry Potter - Zmijozel

Připravte se na párty s Vašimi přáteli v duchu oblíbených Bradavických kolejí Zmijozel (v originále Slytherin) a napečte různé dortíky, koláčky a další zákusky s touto originální zástěrou, která Vás ochrání před ušpiněním.Je navržena do podoby tradiční školní uniformy tvořené pláštěm s nášivkou kolejního erbu a zelené kravaty, které nosil ve filmu Harry Potter Draco Malfoy.