Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hasbro avengers figurka black widow 15 cm

Nalezeno:    5 produktů


Hasbro Avengers figurka s doplňky Black Widow 15 cm

Figurka je 15 cm vysoká a je navržena přesně podle filmu Avengers: Infinity War. Figurka má vlastní kámen nekonečna, který se zastrčí do příslušného doplňku. Odemkni s kamenem nekonečna i další figurky z filmu Avengers: Infinity War. Figurka je vhodná pro děti od 4 let.

Hasbro AVENGERS figurka 15 cm/různé druhy

AVENGERS figurka 15 cm/různé druhy Hasbro 700596 Vydej se do boje s figurkami představitelů Avengers ze série Titan Hero. Představ si, jak bojuješ se svými oblíbenými Marvel superhrdiny proti superpadouchům! Čeká tě velké dobrodružství! S těmito figurkami hrdinů máš až 7 možností výrazu díky pohyblivým kloubům!  Varianty: Iron Man Kapitán Amerika Ant-man Black Widow Hulk Materiál: plast Velikost: 15 cm Doporučený věk: od 4 let  ...

Hasbro Avengers 30cm figurka Titan hero Black Widow

Pokračování série hrdinů “Avengers” ve sběratelském provedení Titan Hero Series. Avengers se spojili pro ještě více dobrodružství. Figurka má pět bodů artikulace a filmem inspirovaný design, který je kompatibilní s balíčky Titan Hero Power FX. Každá figurka je detailně propraco...

Hasbro Avengers Black Widow 30 cm

Hrdinové Avengers se spojili pro ještě více zážitků a dobrodružství v nové řadě Titan Hero. Postavy inspirované filmem Avengers Infinity War rozšiřují řady vašich oblíbenců v této jedinečné kolekci figurek. Každá figurka má pět bodů artikulace pro ještě větší zážitek ze hry. Figurka je vhodná pro děti od 4 let.

Hasbro Avengers Titan Hero Black Widow 30 cm

Avengers se spojili pro ještě více dobrodružství v řadě Titan Hero inspirované filmem Avengers: Endgame. Figurky se tak připojily k těm klasickým oblíbeným, aby pozvedly tuto již vzrušující sérii Titan Hero. Figurka má pět bodů artikulace a port na zádech pro připojení příslušenství Power FX (figurky s příslušenstvím Power FX se prodávájí samostatně). Figurka je vhodná pro děti od 4 let.