Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hasbro avengers figurka kapitan amerika 30 cm

Nalezeno:    8 produktů


Hasbro Avengers Figurka Kapitán Amerika 30 cm

Hrdinové Avengers se spojili pro ještě více zážitků a dobrodružství v nové řadě Titan Hero. Postavy inspirované filmem Avengers Infinity War rozšiřují řady vašich oblíbenců v této jedinečné kolekci figurek. Každá figurka má pět bodů artikulace pro ještě větší zážitek ze hry. Figurka je vhodná pro děti od 4 let.

Hasbro Avengers Titan Hero Kapitán Amerika 30 cm

Avengers se spojili pro ještě více dobrodružství v řadě Titan Hero inspirované filmem Avengers: Endgame. Figurky se tak připojily k těm klasickým oblíbeným, aby pozvedly tuto již vzrušující sérii Titan Hero. Figurka má pět bodů artikulace a port na zádech pro připojení příslušenství Power FX (figurky s příslušenstvím Power FX se prodávájí samostatně). Figurka je vhodná pro děti od 4 let.

Hasbro Avengers figurka s doplňky Kapitán Amerika 15 cm

Figurka je 15 cm vysoká a je navržena přesně podle filmu Avengers: Infinity War. Figurka má vlastní kámen nekonečna, který se zastrčí do příslušného doplňku. Odemkni s kamenem nekonečna i další figurky z filmu Avengers: Infinity War. Figurka je vhodná pro děti od 4 let.

Hasbro Avengers Infinity War Figurka s doplňky 15cm assort Avengers: Kapitán Amerika

Odemkněte sílu kamenů nekonečna! Každá 15 cm figurka má vlastní kámen nekonečna, který se zastrčí do příslušného doplňku. Odemkni s kamenem nekonečna i další figurky z filmu Avengers: Infinity War. Sortiment obsahuje 3 nové postavy inspirované filmem Avengers: Infinity War.

Hasbro Avengers Micro Hero Mashers Captain Amerika

Avengers Micro Hero Mashers Captain Amerika Figurka Kapitán Amerika v mini provedení. Rozšiřte svůj svět Marvel Super Hero Mashers o tuto 6 cm mini figurku. Figurka má oddělitelnou hlavu a ruce, takže můžete tuto figurku kombinovat i s dalšími figurkami.

Hasbro AVENGERS figurka 15 cm/různé druhy

AVENGERS figurka 15 cm/různé druhy Hasbro 700596 Vydej se do boje s figurkami představitelů Avengers ze série Titan Hero. Představ si, jak bojuješ se svými oblíbenými Marvel superhrdiny proti superpadouchům! Čeká tě velké dobrodružství! S těmito figurkami hrdinů máš až 7 možností výrazu díky pohyblivým kloubům!  Varianty: Iron Man Kapitán Amerika Ant-man Black Widow Hulk Materiál: plast Velikost: 15 cm Doporučený věk: od 4 let  ...

Hasbro Avengers s vozidlem Captain America

Kapitán Amerika - Figurka s vozidlem Zažijte opravdovou akci s hrdinou Avengers a jeho vozidlem. Postavte se proti zlu s novým akčním vybavením. Balení obsahuje vozidlo, figurku a zbraň. Figurka není pohyblivá. Vystřel vozidlo pomocí odpalovače. Věk: 4+ Materiál: plast Rozměry vozidla: 10 x 4,5 x 4,5 cm Délka odpalovače: 11 cm Rozměry balení: 21 x 19 x 5 cm

Hasbro AVENGERS TITAN HERO SERIES A assort Avengers: Ant-Man

Avengeři se sešli k dalším velkým dobrodružstvím v řadě Titan Hero Series! Nové 30 cm figurky Avengerů rozšířily tým klasických oblíbenců, aby posílily tuto již tak skvělou řadu. Každá z velkých figurek má pět ohýbacích kloubů. Mezi tyto figurky patří Iron Man, Thor, kapitán Amerika a Marvel's War Machine.