Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hasbro my little pony zpivajici morsky ponik pinkie pie

Nalezeno:    6 produktů


Hasbro plyšák mořský poník Pinkie Pie 25 cm

Tento jemný plyšový poník se může stát i tvým dobrým kamarádem! Pomazli se s tímto 25 cm velkým poníkem My Little Pony Friendship is Magic. Je to zábavný plyšový kamarád, kterého si můžete vzít sebou na dobrodružství inspirovaná seriálem My Little Pony Friendship is Magic. Kromě tělíčka na mazlení má také krásnou vytvarovanou hřívu, ke které se můžete přitulit.

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Hasbro My Little Pony plyšový poník Rarity sea 12cm

Sehrajte si příběhy z televizního seriálu My Little Pony Friendship is Magic nebo vytvářejte nové s touto jemnou plyšovou postavičkou poníka My Little Pony, která měří přibližně 12 cm. Její hříva a ocas jsou ozdobeny natištěnými hvězdičkami. Sesbírejte všechny plyšové postavičky My Little Pony Friendship is Magic.

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

Hasbro My Little Pony Zpívající mořský poník Pinkie Pie

Jestliže chcete vaši malou princeznu překvapit pěkným dárkem, kupte jí hračku zpívajícího mořského poníka My Little Pony Pinkie Pie. Kouzelný svět My Little Pony každou holčičku uchvátí. Zvířátka jsou veselá, hravá, vyvedená v pestrých barvách. K hračce poníka patří také drobné doplňky, například k pročesávání jejich dlouhé hřívy. Mořský koník Pinkie Pie také zpívá. Hračka je vhodná pro dívky od 3 let. Poník je dodáván ve slušivé křišťálové kabelce kvůli jednoduché manipulaci....

My Little Pony Zpívající mořský poník s doplňky - Pinkie Pie

Filmem inspirovaná řada figurek My Little Pony vám představí poníky, jak jste je ještě neviděli. Každé mini balení přináší zpívající momenty a obsahuje poníka, obal a doplňky. Umísti poníka na podstavec a užij si ještě více zábavy při poslechu • Polož si poníka na ruku a poslechni si, co zpívá. • V balení je: Poník, zpívající podstavec a doplňky. • Vyrobeno z nezávadných materiálů. • Velikost balení: 22×20×8 cm. • Vhodné pro děti od 3 let....

My Little Pony Zpívající mořský poník s doplňky - Pinkie Pie

Filmem inspirovaná řada figurek My Little Pony vám představí poníky, jak jste je ještě neviděli. Každé mini balení přináší zpívající momenty a obsahuje poníka, obal a doplňky. Umísti poníka na podstavec a užij si ještě více zábavy při poslechu.

My Little Pony Zpívající mořský poník 7,5 cm s doplňky Pinkie Pie

My Little Pony Zpívající mořský poník Pinkie Pie, tentokrát se schopností zpívat. Holčičkám stačí zmáčknout tlačítko ve formě mušle a z pódia zdobeného otevřenou lasturou, se ozve příjemná melodie. Kromě zpívajícího poníka Pinkie Pie si můžete vybrat i z dalších jeho kamarádů. Obsah balení: poník, mušle, hřebínek Vyberte holčičkám jednoho ze svítících poníků!

Hasbro My Little Pony plyšák mořský poník Pinkie Pie 25 cm

Přátelství je magické.. zejména přátelství měkkého a tulícího poníka! Tato roztomilá a neodolatelně mazlivá plyšová figurka My Little Pony inspirovaná zábavou má měkké tělíčko a dračí obličej, takže vypadá jako postavička z My Little Pony televizního seriálu Friendship is Magic. Přehrávejte si scénky nebo si vymýšlejte nové příběhy.

MY LITTLE PONY Mořský poník s módními doplňky 15 cm/různé druhy

MY LITTLE PONY Mořský poník s módními doplňky 15 cm/různé druhy Hasbro MLP 700607 Roztomilý mořský poník s krásnými třpytivými křídly a tematickými doplňky. Filmem inspirovaná řada figurek ti představí poníky, jak jsi je ještě neviděla. Zjisti, co je trendy na mořském dně s mořským koníkem My Little Pony. Čeká tě spousta dobrodružství a především zábavy! oči a křídla jsou pokryté třpytkami sada obsahuje drobné doplňky Varianty: Rarity Rainbow Dash  Pinkie Pie Velik...