Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hasbro spider man interaktivni figurka vulture

Nalezeno:    6 produktů


Hasbro Spider-Man: Interaktivní figurka Vulture

Strhující boj o spravedlnost a pravdu začíná. Spiderman a jeho nemilosrdný nepřítel svádí bitvu, ve které můžete rozhodnout právě vy. Ke které straně se přidáte? Akční figurky inspirované filmovou předlohou jsou neobyčejně přesné a detailní. Díky velkému množství kloubů lze figurku různě ohýbat a věrně tak napodobovat typické pohyby a chvaty. Postavy zábavným způsobem rozvíjí kreativitu a představivost. Postavička padoucha Vulture překvapí pohyblivými křídly....

Hasbro Spider-man 15 cm filmové figurky Marvels Vulture

Hasbro Spider-man 15 cm filmové figurky Vulture je jednou z marvelovských figurek, tentokrát ve velikosti 15 cm. Kluci si s touto figurkou mohou přehrát scény z filmu Homecoming, kdy bojuje dobro se zlem s využitím superschopností. Tento padouch má special létající oblek pro let s ohromující rychlostí. Obsah balení: 1 figurka Marvels Vulture Vyberte dětem jednu z figurek značky Hasbro!

Ultimate Spider-Man Sinister 6 Záporná postava 30 cm - Marvel´s Vulture

Ultimate Spider Man Sinister 6 Záporná postava 30 cm  Marvel´s Vulture je jednou ze záporných postav filmu Ultimate Spider Man Sinister 6. Přichází za dětmi ve svém klasickém modrém obleku se zeleným límcem a okřídlenými končetinami. Třicet centimetrů vysoká figurka je propracovaná do detailů a jednotlivé části těla jsou pohyblivé.  Vyberte příznivcům tohoto příběhu jednu z figurek Ultimate Spider!

Hasbro Spiderman Interaktivní filmová figurka Honolulu

Interaktivní figurka Honolulu založena na filmové předloze Spider-Man: Paralelní světy. Zopakujte si nejzábavnější chvíle z filmu s novým hrdinou, který po stlačení hlavy mění svůj výraz! Figurka vydává charakteristické zvuky a fráze.

Hasbro Spiderman Interaktivní filmová figurka Honolulu

Hasbro Spiderman postavička Honolulu Interaktivní filmová figurka je inspirovaná filmem Spider-Man: Paralelní světy. Funkčnost:   po stlačení hlavy mění svůj výraz Kupte dětem figurku Honolulu! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Výš...