Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hasbro star wars e8 figurky rey elite praetorian guard

Nalezeno:    3 produkty


Hasbro Star Wars: E8 figurky Rey + Elite Praetorian Guard

Nová epizoda Star Wars přináší dvě 9,5 cm velké postavičky připravené k boji. Každá figurka má své ikonické doplňky. Figurky patří do řady Deluxe, tudíž jsou ještě více propracované a vypadají úplně přesně jako charaktery z filmu. Navíc patří do řady řady "Force Link", tak spolu mohou komunikovat. Vhodné pro děti od 4 let.

Hasbro Star Wars Force Link Dvě deluxe figurky 9,5 cm Rey a Elite Praetorian Guard

Hasbro Star Wars Force Link Dvě deluxe figurky Rey a Elite Praetorian Guard jsou jedněmi z hvězdných bojovníků řady Force Link. Tentokrát jsou ztvárněni jako cca 9 cm vysoké figurky se svým typickým příslušenstvím. V blízkosti speciálního náramku Force Link, dokáží komunikovat, přehrávat oblíbené fráze. Tento náramek se prodává v naší nabídce dalších samostatných produktů. Fanoušky Star Wars zajisté potěší doplnění sbírky stávajících figurek...

Hasbro Star Wars Force Link Dvě deluxe 9,5 cm Rey a Elite Praetorian Guard

Další z produktů z řady Star Wars přináší dvě 9,5 cm velké postavičky připravené k boji. Každá figurka má své ikonické doplňky. Figurky patří do řady Deluxe, tudíž jsou ještě více propracované a vypadají úplně přesně jako charaktery z filmu. Navíc patří do řady řady "Force Link", tak spolu mohou komunikovat.