Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Helmy na kolo scott

Nalezeno:    423 produktů


Scott TRAIL LITE FR 14 - Batoh na kolo

Ultralehký batoh Scott TRAIL LITE FR 14 vás může bez obav doprovázet na všech vyjížďkách. Praktický design poskytuje spoustu místa na vybavení, které je na každou jízdu nezbytné. 14 l objem je dostačující na kratší výpravy. Obsahuje integrovanou organizovanou kapsu na nářadí, systém k uchycení helmy a je kompatibilní s hydrovakem.

Scott TRAIL LITE FR 22 - Batoh na kolo

Ultralehký batoh Scott TRAIL LITE FR 22 vás může bez obav doprovázet na všech vyjížďkách. Praktický design poskytuje spoustu místa na vybavení, které je na každou jízdu nezbytné. 22 l objem je ideální na delší výpravy. Obsahuje integrovanou organizovanou kapsu na nářadí, systém k uchycení helmy, pláštěnku na batoh a je kompatibilní s hydrovakem.

Scott SADDLE BAG 1200 - Podsedlová brašnička na kolo

Podsedlová brašnička Scott SADDLE BAG 1200 v praktické velikosti, odolná vůči vodě a prachu, zajistí během cesty ochranu vašim důležitým věcem. Univerzální systém uchycení vyhovuje jakémukoli sedlu a sedlovce. Brašničku tak s sebou můžete mít vždy.

Scott SADDLE BAG 300 - Podsedlová brašnička na kolo

Podsedlová brašnička Scott SADDLE BAG 300 v základní velikosti, odolná vůči vodě a prachu, zajistí během cesty ochranu vašim důležitým věcem. Připevňovací systém je velice jednoduchý a univerzální, aby vyhovoval jakémukoli sedlu a sedlovce. Brašničku tak s sebou můžete mít vždy.

Scott KICKSTAND EASY ADJUST 26/28 - Stojánek na kolo

Stojánek Scott pro uchycení na zadní patku kola Scott na dva šrouby.

Scott TRAIL PROTECT EVO FR 20 - Batoh na kolo

Zmodernizovaná známá řada batohů Trail Protect a na světě je nový model Scott TRAIL PROTECT EVO FR 20. Speciálně vytvořený na jízdu do hor, s nímž se ale můžete směle pustit i z hor dolů. Integrovaný exkluzivní certifikovaný chránič páteře z D3O®. 3D zádový panel odvádí vlhkost a v kombinaci s lehkými prodyšnými ramenními popruhy a bederním pásem přináší batoh nebývalý komfort a bezpečnost. Přidáte-li tyto přednosti ke všem ostatním vlastnostem enduro batohů, nemůže vás s tímto modelem už nic z...

Scott SCALE 950 - Horské kolo

Horské kolo Scott SCALE 950 se skládá z hliníkového rámu. Vidlice FOX disponujeme třemi režimy tlumení. Sada Sram s komponenty Syncros umožňuje přesmykovat mezi 11 rychlostmi. Při objednání kola Scott si pozorně pročtěte záložku ZPŮSOB DODÁNÍ A SERVIS - kola Scott jsou zasílány pouze na prodejny.

Scott SCALE 720 - Závodní kolo

Závodní horské kolo Scott SCALE 720 tvoří extra lehký rám z karbonových vláken typu HMF. Vidlice Fox 32 nabízí tři režimy tlumení, který jednoduše ovládáte přímo z řídítek. Při objednání kola Scott si pozorně pročtěte záložku ZPŮSOB DODÁNÍ A SERVIS - kola Scott jsou zasílány pouze na prodejny.

Scott Scale 970 - Horské kolo

Horské kolo Scott SCALE 970 je složeno z ultra lehkého hliníkového rámu. Je vybaveno vidlicí RockShox, které lze regulovat tlumení z řídítek. Brzdy jsou kotoučové značky Shimano. Při objednání kola Scott si pozorně pročtěte záložku ZPŮSOB DODÁNÍ A SERVIS - kola Scott jsou zasílány pouze na prodejny.

Scott GENIUS 750 - Horské kolo

Celoodpružené kolo Scott GENIUS 750 nabízí řadu skvělých vychytávek. Patentovaná technologie TwinLoc ovládá tlumení kola i jeho geometrii současně. V kombinaci se sadou Shimano a dalších komponentů Syncros si maximálně užijete jízdu v terénu. Při objednání kola Scott si pozorně pročtěte záložku ZPŮSOB DODÁNÍ A SERVIS - kola Scott jsou zasílány pouze na prodejny.

Scott GENIUS 930 - Horské kolo

S celoodpruženým kolem Scott GENIUS 930 můžete vyjet naprosto kamkoli. Prudký sjezd, klikaté cestičky nejsou pro toto kolo žádný problém. Zážitek z jízdy v terénu jistě slibuje unikátní TwinLoc systém, kterým jednoduše nastavíte geometrii kola. Při objednání kola Scott si pozorně pročtěte záložku ZPŮSOB DODÁNÍ A SERVIS - kola Scott jsou zasílány pouze na prodejny.

Scott Scale 950 - Horské kolo

Horské kolo Scott SCALE 950 tvoří ultra lehký hliníkový rám. Celková váha nepřesahuje 12 kg. Rychlost můžete omezit pomocí kotoučových brzd Shimano, další komponenty jsou značky Syncros. O převody se stará 12 stupňová sada Sram Eagle. Při objednání kola Scott si pozorně pročtěte záložku ZPŮSOB DODÁNÍ A SERVIS - kola Scott jsou zasílány pouze na prodejny.

Scott ASPECT 940 - Horské kolo

Scott ASPECT 940 je lehký, výkonný a cenově velice zajímavý model horského kola s pevným rámem. Tento model je nabízen s uzamykatelnou vidlicí, kotoučovými brzdami a s komponenty Syncros. Je to ideální kolo pro začínající horské jezdce. Při objednání kola Scott si pozorně pročtěte záložku ZPŮSOB DODÁNÍ A SERVIS - kola Scott jsou zasílány pouze na prodejny.