Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hipp bio ryze s mrkvi a krutim masem 220g

Nalezeno:    4 produkty


HIPP Rýže s karotkou a krůtím masem (220 g)

Junior menu Rýže s karotkou a krůtím masem je kompletní hotové jídlo s kousky masa a zeleniny, které je určeno pro děti od ukončeného 7. měsíce.

Více informací
od 50 Kč
Koupit nejlevněji

HiPP BIO Rýže s mrkví a krůtím masem - 6x220g

Maso-zeleninový příkrm Rýže s mrkví a krůtím masem je vhodný pro děti od ukončeného 7. měsíce. Příkrm je kompletní hotové jídlo s pečetí BIO kvality.

HIPP JUNIOR BIO Rýže s karotkou a krůtím masem 220g

HIPP JUNIOR BIO Rýže s karot.a krůt.m..220g.CZ6530 Junior menu Rýže s karotkou a krůtím masem je kompletní hotové jídlo s kousky masa a zeleniny, které je určeno pro děti od ukončeného 7. měsíce. Děti se naučí správně žvýkat potravu, což jim usnadní přechod na pevnou stravu. Junior menu obsahuje pouze vysoce kvalitní BIO maso, navíc BIO řepkový olej s omega-3 mastnými kyselinami.

HiPP BIO Rýže s mrkví a krůtím masem 220 g

Druh balení: Zavařovací sklenice Loga třetí strany: EU Organic Loga třetí strany: Kontrolované ekologické zemědělství Regulovaný název výrobku: Masozeleninový příkrm. Spodní hranice věkového omezení: 8 měsíců Standardizovaná značka: HiPP Upozornění pro alergiky: Cereálie obsahující lepek Životní styl: Bioprodukt

HIPP JUNIOR BIO rýže s karotkou a krůtím masem 220g CZ6530

Junior menu Rýže s karotkou a krůtím masem je kompletní hotové jídlo s kousky masa a zeleniny, které je určeno pro děti od ukončeného 7. měsíce.