Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hlinikove schudky 4 stupne s polickou

Nalezeno:    42 produktů


Hliníkové schůdky Manutan, 4 stupně

Skládací hliníkové schůdky s jednostranným vstupem, vhodné do průmyslu nebo skladů.Madlo je opatřeno praktickou poličkou na odložení nářadí a drobných předmětů.Horní plošina s jistícím háčkem.Protiskluzový rýhovaný povrch stupňů, vzdálenost mezi stupni je 21 cm.Schůdky splňují normu ČSN EN 131 a jsou opatřené certifikátem TÜV.

Hliníkové schůdky Star, 4 stupně

Univerzální hliníkové schůdky s jednostranným vstupem, vhodné do domácnosti, skladů nebo archívů.Protiskluzový rýhovaný povrch stupňů, zvdálenost mezi stupni je 23 cm.Opatřené ochrannými protiskluzovými patkami.Splňují normu ČSN EN 131 a mají TÜV certifikát.

Hliníkové schůdky Invisible, 4 stupně

Skládací hliníkové schůdky s jednostranným vstupem, vhodné do skladů, průmyslu nebo obchodů.Protiskluzový rýhovaný povrch stupňů, vzdálenost mezi stupni je 22 cm.Zadní strana je opatřená příčkami zvyšujícími tuhost schůdků.Opatřené ochrannými patkami a praktickou taškou na nářadí.

Hliníkové schůdky Harry, 4 stupně

Skládací hliníkové schůdky s jednostranným vstupem, vhodné pro stavební a řemeslné práce.Madlo je opatřené háčkem na kbelík a odkládací plochou na nářadí a drobné předměty.Robustní konstrukce zajišťuje tuhost schůdků.Vroubkovaný protiskluzový povrch stupňů, vzdálenost mezi stupni je 25 cm.Opatřené plastovými ochrannými patkami.

Hliníkové schůdky HOBBY jednostranné 4 stupně

Nýtované schůdky, jednostranné HOBBY. Hliníkové štafle jsou velice lehké s prostornou plošinou pro stání. Plastové protiskluzové patky můžete po opotřebení vyměnit. Příčle a plošinka jsou opatřeny protiskluzovým rýhováním. U tohoto žebříku nejsou součástí bezpečnostní popruhy. pracovní výška 2,77 m výška plošinky 0,77 m počet stupňů včetně plošinky 4 rozměr plošiny 250 x 250 mm dolní šířka 0,43 m výška žebříku 1,46 m odpovídá ČSN EN 131 žebřík je bez n...

Pojízdné hliníkové schůdky Zarges s plošinou, 4 stupně

Skládací hliníkové schůdky se čtyřmi stupni, vhodné pro sklady, kanceláře nebo obchody.Vybavené praktickou odkládací poličkou na madle.Stupně o rozměrech 36 x 20,5 cm, vzdálenost mezi stupni je 22 cm.Schůdky jsou opatřené dvěma kolečky a ochrannými patkami.

Hliníkové schůdky Manutan s madlem, 4 stupně

Skládací schůdky se čtyřmi stupni a sklopným madlem.Odolná hliníková konsktrukce. Snadná manipulace se schůdky díky odlehčené hliníkové konstrukci.Madlo lze zajistit proti nechtěnému sklopení.Gumové patky pro lepší stabilitu schůdků.Certifikace EN 14183.

Hliníkové schůdky Manutan s držákem, 4 stupně

Skládací hliníkové schůdky s jednostranným vstupem, vhodné pro stavební práce nebo do skladu.Na boku jsou opatřeny držákem pro snadnější přenos a pojistkou proti nechtěnému sklpení při přemísťování.Součástí madla je praktická polička na odkládání nářadí a drobných předmětů, včetně úchytu na kbelík.Protiskluzový rýhovaný povrch stupňů, vzdálenost mezi stupni je 25 cm.Součástí jsou protiskluzové ochranné patky.Splňují normu ČSN EN 131 a mají TÜV certifikát....

Hliníkové schůdky Manutan s madlem, 4 stupně

Skládací schůdky s odlehčenou hliníkovou konstrukcí.Protiskluzové rýhování stupňů, vzdálenost mezi stupni je 22 cm.Madlo je zajištěno proti nechtěnému sklopení.Opatřené ochrannými protiskluzovými patkami.

Hliníkové schůdky ROBUST s madlem, 4 stupně

Skládací schůdky vhodné pro práci v průmyslu, ve skladech nebo obchodech.Protiskluzový rýhovaný povrch stupňů, vzdálenost mezi stupni je 24 cm.Pogumované madlo pro jednodušší manipulaci.Opatřené ochrannými protiskluzovými patkami.

Hliníkové schůdky Zarges s plošinou, 4 stupně

Hliníková pracovní podesta se čtyřmi stupni, vhodná do skladů, archívů nebo obchodů.Rýhované protiskluzové schody a plošina.Vzdálenost mezi jednotlivými stupni je 20 cm.Konce nosných profilů jsou opatřené plastovými patkami.

Hliníkové schůdky Manutan Side-One s plošinou, 4 stupně

Hliníkové schůdky s plošinou vhodné do skladů a jiných hůře výškově přístupných míst.Schůdky jsou skládací a vybavené držákem na pracovní nástroje.Bezpečnost zajišťují protiskluzové vyvýšeniny na každém schůdku a kovové zábradlí, které je součástí.Nohy jsou opatřené oranžovými patkami, které zabraňují klouzání schůdků po podlaze.

Hliníkové schůdky Camel s plošinou, oboustranné, 2 x 4 stupně

Skládací oboustranné schůdky vhodné pro profesionální použití.Protiskluzový rýhovaných povrch stuňů, vzdálenost mezi stupni je 22 cm.Opatřené ochrannými patkami.

Pojízdné hliníkové schůdky s plošinou Manutan, oboustranné, 2 x 3 stupně

Oboustranné skládací schůdky s plošinou.Díky lehké hliníkové konstrukci jsou snadno skladovatelné.Transport zajišťují 4 kolečka (průměr 30 mm), která se při zatížení zabrzdí a zamezí tak dalšímu pohybu a nebezpečí pádu.Povrchová úprava eloxováním, součástí jsou ochranné patky.Schůdky splňují normu ISO 9001.

Schůdky Hailo L40 150kg - 4 stupně

Schůdky Hailo L40 150kg nosnost do 150 kg černý bezpečnostní třmen z vysoce kvalitní umělé hmoty s integrovaným zavěšovacím hákem na kbelík apod. vedení bočnic pro bezpečné stání a volnost pro kolena nasazovací patky bezpečné proti skluzu - 100% pokryté pozinkovaná ocelová platforma a hliníkové stupně s protiskluzovým rýhováním bezpečné, snýtované hightech spojení bočnic a příček vhodné pro výměnné patky Hailo EasyClix (volitelné příslušenství) počet stupňů: 3-8 (v tabulce s variantami) max. p...

schůdky Hailo L60, 4 stupně 4stupňové

schůdky Hailo L60, 4 stupně nakupujte v sekci Schůdky. Další Dílna značky Hailo nakupujte výhodně na lypo.cz. Žebřík Hailo L60 4 stupňové schůdky s praktickou pracovní miskou, která schová pracovní nářadí, nechybí integrovaný držák kabelů v misce a hák na kbelík např. při malování. Samozřejmostí jsou protiskluzové patky - 100% pokryté, vedení sloupků pro bezpečný postoj a volnost v kolenou. Skvělý pomocník, který se nebojí jakékoliv práce. ...

Hliníkové schůdky Zarges s plošinou, 5 stupňů

Skládací hliníkové schůdky se čtyřmi stupni, vhodné pro sklady, kanceláře nebo obchody.Vybavené praktickou odkládací poličkou na madle.Stupně o rozměrech 36 x 20,5 cm, vzdálenost mezi stupni je 22 cm.Schůdky jsou opatřené ochrannými plastovými patkami.

ALVE Schůdky ALVE EUROSTYL 4 stupně, nosnost 150 kg

Schůdky ALVE EUROSTYL 4 stupně, nosnost 150 kg, č 1914 Hliníkové schůdky Alve řady EUROSTYL Schůdky řady EUROSTYL jsou ideálním pomocníkem pro všechny, kteří hledají lehké a skladné schůdky pro všestranné použití.Lze je použít jak v domácnosti tak ve firmách a díky zvýšené nosnosti vydrží i velké zatížení. Schůdky Alve Eurostyl jsou vyráběny z pozinkovaného plechu a spolu s širokými protiskluzovými nášlapy poskytují stabilitu a bezpečí při jejich použití. Tyto schůdky jsou certifikovány dle bez...

Schůdky Hailo L50 4 stupňové

Schůdky Hailo L50 4 stupňové nakupujte v sekci Schůdky. Další Dílna značky Hailo nakupujte výhodně na lypo.cz. Žebřík Hailo L50 4 stupňový má klouby vybaveny čepičkou z umělé hmoty - chráněn před nečistotou. Nechybí integrovaný hák, na který lze pověsit kýbl s barvou. Samozřejmostí jsou protiskluzové patky, patentovaná ochrana kloubu či protiskluzové drážkování a zvedací zařízení pro můstek. Užijte si široké hliníkové stupně a vysokou bezpečnost při jakékoliv práci.

Schůdky Hailo L100 TopLine 4 stupňové

Schůdky Hailo L100 TopLine 4 stupňové nakupujte v sekci Schůdky. Další Dílna značky Hailo nakupujte výhodně na lypo.cz. Schůdky Hailo L100 TopLine 4-stupńové jsou s držadlem a zajištěním plošiny nabízí bezpečnost ve formátu XXL: 130 mm extra hluboké nášlapy. Hliníkové stupně XXL jsou s protiskluzovým rýhováním. Multifunkční odkládací miska k odkládání nářadí, plechovek,či drobných dílů. Nosné poutko na vědro,vysavače nebo kabelu. Výsuvný bezpečnostní třmenový držák k opoře a...

Schůdky Hailo L80 ComfortLine 4 stupňové

Schůdky Hailo L80 ComfortLine 4 stupňové nakupujte v sekci Schůdky. Další Dílna značky Hailo nakupujte výhodně na lypo.cz. Schůdky Hailo L80 ComfortLine 4 stupňové jsou hliníkové bezpečnostní schůdky pro domácnost s multifunkční přihrádkou, která poskytuje bezpečnost ve formátu XXL: extra hluboké nášlapy 130 mm. Specifikace: Vhodné pro výměnné patky Hailo EasyClix (volitelné příslušenství) Hliníkové stupne XXL ...