Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hokejka bauer supreme totalone

Nalezeno:    129 produktů


BAUER S20 SUPREME 3S PRO SR P92 (Matthews) pravá ruka dol flex 70

Elitní hokejka Bauer Supreme 3S PRO Grip SR s novými technologiemi poskytne profesionálním hokejistům dokonalý přenos energie.

Bauer SUPREME S37 GRIP S20 sr P28 (Giroux) pravá ruka dole flex 77

Hokejka Bauer Supreme S37 Grip SR poskytne náročným hobby hokejistům dokonalý přenos energie a tvrdou střelu golfákem.

Bauer Supreme 3S PRO S20 INT P28 (Giroux) levá ruka dole flex 55

Elitní hokejka Bauer Supreme 3S PRO Grip INT s novými technologiemi poskytne profesionálním hokejistům tu nejtvrdší možnou střelu.

Bauer SUPREME S150 GOAL INT P31 L 23 - Golmanská intermediate hůl

Brankářská hokejka Bauer SUPREME S150 GOAL je kvalitní hůl, která maximálně podpoří cit pro hru. Je vhodná pro amatérské a poloprofesionální brankáře. Speciální geometrické parametry shaftu hokejky zajišťují nízkou váhu hole a ideální rovnováhu. Vyztužené polyuretanové jádro zvýší kontrolu nad pukem a pružnost hole. Vnější část hole je vyztužena skelnými vlákny, které zajistí odolnost a vysokou životnost hokejky. Díky nízké hustotě pěny poskytne čepel stoprocentní oporu při rozehrávce na spoluh...

Bauer S20 SUPREME S37 GRIP STICK JR 50 P92 - Juniorská hokejová hůl

Juniorská hokejová hůl Bauer S20 SUPREME S37 GRIP STICK JR 50 P92 je určena pro výkonnostní mládežnické hráče, jejichž rodiče hledají model ve výhodném poměru cena/výkon. Tato hokejka je ve své cenové relaci suverénně nejlehčí a navíc díky technologii Maximum Power Kick pomáhá hráči při každé střele dosáhnout maximální razance.

Bauer GSX S20 SR - černá, Senior, 27, P31, L

Brankářská hokejka GSX SR je základním modelem značky Bauer,díky stylu a provedení a s použitými materiály jde o skvělou volbu pro hobby a amatérské brankáře, kteří poptávají první hokejku v seniorské velikosti Brankářská hokejka GSX SR je základním modelem značky Bauer. Díky stylu a provedení a s použitými materiály jde o skvělou volbu pro hobby a amatérské brankáře, kteří poptávají první hokejku v seniorské velikosti. Brankářs...