Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hokejove stulpny salming cerna

Nalezeno:    19 produktů


SALMING Hokejové štulpny - senior

Hokejové štulpny Salming jsou štulpny na lední hokej, které ochrání vaše nohy ve čtyřech barvách.

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

Hokejové štulpny Salming modrá

Hokejové štulpny Salming jsou štulpny na lední hokej, které ochrání vaše nohy ve čtyřech barvách.

Hokejové štulpny Salming červená

Hokejové štulpny Salming jsou štulpny na lední hokej, které ochrání vaše nohy ve čtyřech barvách.

Hokejové štulpny Fischer černá

Hokejové štulpny z pevného polyesterového materiálu, které se upínají pomocí suchého zipu a jsou v podkolenní jamce prodyšné.

Hokejové štulpny Profivent Yth černá

Na zakázku vyrobené sportovní profesionální žákovské hokejové štulpny ProfiVent určené především na hokej a inline. Na základě zkušeností a požadavků hokejistů jsou vyrobeny z pevného materiálu, který si dokáže dlouho udržet velkou pružnost. Hokejové štulpny ProfiVent jsou za mimořádně nízkou zaváděcí cenu! Pouze na SportObchod.cz.

Hokejové štulpny Profivent Junior černá

Na zakázku vyrobené sportovní profesionální juniorské hokejové štulpny ProfiVent určené především na hokej a inline. Na základě zkušeností a požadavků hokejistů jsou vyrobeny z pevného materiálu, který si dokáže dlouho udržet velkou pružnost. Hokejové štulpny ProfiVent jsou za mimořádně nízkou zaváděcí cenu! Pouze na SportObchod.cz.

Hokejové štulpny Profivent SR černá

Na zakázku vyrobené sportovní profesionální seniorské hokejové štulpny ProfiVent určené především na hokej a inline. Na základě zkušeností a požadavků hokejistů jsou vyrobeny z pevného materiálu, který si dokáže dlouho udržet velkou pružnost. Hokejové štulpny ProfiVent jsou za mimořádně nízkou zaváděcí cenu! Pouze na SportObchod.cz

Taška na kolečkách Salming US 2 SR 230L černá

Odolná a prostorná taška na kolečkách Salming US 2 SR 230L pro hokejové nadšence i profíky.

Salming Coolfeel Teamsock Long Žlutá - 35-38 31 - 34 / Černá

Salming Coolfeel Teamsock Long Žlutá - 35-38 Černá/31 - 34 nakupujte v sekci Kompresní podkolenky. Další Sportovní ponožky značky Salming nakupujte výhodně na lypo.cz. Anatomické sportovní štulpny Salming Coolfeel Teamsock Long za použití Salming CoolFeel™. Provedení podporující cirkulaci vzduchu.Absorbují nárazy a snižují riziko vzniku puchýřů.

Salming Coolfeel Teamsock Long Žlutá - 35-38 39 - 42 / Černá

Salming Coolfeel Teamsock Long Žlutá - 35-38 Černá/39 - 42 nakupujte v sekci Kompresní podkolenky. Další Sportovní ponožky značky Salming nakupujte výhodně na lypo.cz. Anatomické sportovní štulpny Salming Coolfeel Teamsock Long za použití Salming CoolFeel™. Provedení podporující cirkulaci vzduchu.Absorbují nárazy a snižují riziko vzniku puchýřů.

Salming Coolfeel Teamsock Long Žlutá - 35-38 43 - 46 / Černá

Salming Coolfeel Teamsock Long Žlutá - 35-38 Černá/43 - 46 nakupujte v sekci Kompresní podkolenky. Další Sportovní ponožky značky Salming nakupujte výhodně na lypo.cz. Anatomické sportovní štulpny Salming Coolfeel Teamsock Long za použití Salming CoolFeel™. Provedení podporující cirkulaci vzduchu.Absorbují nárazy a snižují riziko vzniku puchýřů.

Salming Coolfeel Teamsock Long Žlutá - 35-38 35 - 38 / Černá

Salming Coolfeel Teamsock Long Žlutá - 35-38 Černá/35 - 38 nakupujte v sekci Kompresní podkolenky. Další Sportovní ponožky značky Salming nakupujte výhodně na lypo.cz. Anatomické sportovní štulpny Salming Coolfeel Teamsock Long za použití Salming CoolFeel™. Provedení podporující cirkulaci vzduchu.Absorbují nárazy a snižují riziko vzniku puchýřů.

Salming Coolfeel Teamsock Long Žlutá - 35-38 35 - 38 / Černá/žlutá

Salming Coolfeel Teamsock Long Žlutá - 35-38 Černá/žlutá/35 - 38 nakupujte v sekci Kompresní podkolenky. Další Sportovní ponožky značky Salming nakupujte výhodně na lypo.cz. Anatomické sportovní štulpny Salming Coolfeel Teamsock Long za použití Salming CoolFeel™. Provedení podporující cirkulaci vzduchu.Absorbují nárazy a snižují riziko vzniku puchýřů.

Salming Coolfeel Teamsock Long Žlutá - 35-38 39 - 42 / Černá/žlutá

Salming Coolfeel Teamsock Long Žlutá - 35-38 Černá/žlutá/39 - 42 nakupujte v sekci Kompresní podkolenky. Další Sportovní ponožky značky Salming nakupujte výhodně na lypo.cz. Anatomické sportovní štulpny Salming Coolfeel Teamsock Long za použití Salming CoolFeel™. Provedení podporující cirkulaci vzduchu.Absorbují nárazy a snižují riziko vzniku puchýřů.

Salming Coolfeel Teamsock Long Žlutá - 35-38 43 - 46 / Černá/žlutá

Salming Coolfeel Teamsock Long Žlutá - 35-38 Černá/žlutá/43 - 46 nakupujte v sekci Kompresní podkolenky. Další Sportovní ponožky značky Salming nakupujte výhodně na lypo.cz. Anatomické sportovní štulpny Salming Coolfeel Teamsock Long za použití Salming CoolFeel™. Provedení podporující cirkulaci vzduchu.Absorbují nárazy a snižují riziko vzniku puchýřů.

Hokejové štulpny CCM pletené SR černá

Pletené hokejové štulpny CCM SR jsou vyrobeny z pevného materiálu, který si dokáže dlouho udržet velkou pružnost.

Hokejové štulpny CCM pletené Junior černá

Pletené hokejové štulpny CCM Junior jsou vyrobeny z pevného materiálu, který si dokáže dlouho udržet velkou pružnost.

Hokejové štulpny vel.M-XL

Hokejové štulpny vel.M-XL. Barva modrá, černá, žlutá, červená.

Štulpny Bauer 200 SR černá L/XL

Hokejové štulpny z kvalitního materiálu skvěle drží na svém místě. Ideální pro každý hokejový trénink.