Kde jsem:     >  Katalog

Holene 14k jr chranice holeni 11

Nalezeno:    3 produkty


Holeně Winnwell AMP700 JR, Junior,11"

Holeně Winnwell AMP700 JR, Junior,11"

Holenní chrániče Winnwell AMP700 jsou lehké, pohodlné chrániče, které poskytují kvalitní ochranu. Jsou primárně určené pro amatérské soutěže. Díky kvalitní skořepině dobře chrání proti prudkým nárazům puku či hokejky. Vnitřní materiál je pohodlný a díky NXT technologii brání bakteriím, aby docházelo k zápachu. Dva upínací pásky drží chránič pevně na svém místě. Kvalitních chrániče holení za rozumnou cenu - to jsou chrániče Winnwell AMP700.

1 011 Kč Více informací
Holeně Winnwell AMP500 JR, Junior,11"

Holeně Winnwell AMP500 JR, Junior,11"

Holeně WINNWELL AMP500 JR jsou chrániče holení modelové řady AMP500, mají anatomicky tvarovaný výlisek s bočním žebrováním v oblasti holenní kosti, které pomáhá rozkládat nárazy puků do stran a chránit tak nohu hráče. Jednoduchý kolenní výlisek z tvrzeného plastu bezpečně ochrání při čelních nárazech. Dobrou ochranu najdeme také na zadní straně, lýtko hráče je chráněno přesahy z tvrzené pěny. Vnitřek holení je stejně jako u všech chráničů AMP500 opatřen patentovaným NXT materiálem , který zabra...

729 Kč Více informací
CCM Tacks 9080 JR - Junior, 11

CCM Tacks 9080 JR - Junior, 11

Holeně CCM Tacks 9080 JR - jsou profesionální chrániče, druhý nejvyšší model řady Tacks. Popis: Mají rozšířenou ochranu, která udržuje v bezpečí koleno a lýtko. Chrániče jsou velmi lehké a komfortní. Použitý výlisek z PE na koleni a holeni vylepšuje chytrý materiál D30, který mění svou tuhost dle potřeby nárazu. Holeně mají anatomicky tvarovanou výstelku z HD pěny, která je vyjímatelná. Měkká výstelka rozloží energii a pevnější části absorbují silnější otřesy.

2 289 Kč Více informací