Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Horka cokolada divine 70 100 g fairtrade

Nalezeno:    4 produkty


Hořká čokoláda Divine 70%, 90 g Fairtrade

Sametová Fairtrade hořká čokoláda v krásném obalu. V překladu božská čokoláda se 70 % toho nejlepšího ghanského kakaa, které vypěstovali farmáři z kooperativy Kuapa Kokoo. Jejich kakao se pěstuje ve stínu stromů tropického pralesa a suší se na slunci, aby získalo plnou kakaovou chuť. Čokoláda je slazena Fairtrade třtinovým cukrem od družstva Kasinthula v Malawi a ochucena Fairtrade vanilkou od farmářů z Madagaskaru.

Hořká čokoláda Divine 70% zázvor a pomeranč, 90 g Fairtrade

Jemná Fairtrade hořká čokoláda v krásném obalu s pomerančovými nugetky a hřejícím zázvorem. Dokonalý kořeněný zážitek plný čistého kakaového másla a skutečné vanilky vhodný nejen během chladných zimním večerů. V překladu božská čokoláda se 70 % toho nejlepšího ghanského kakaa, které vypěstovali farmáři z kooperativy Kuapa Kokoo. Jejich kak...

Bio hořká čokoláda Zotter 100% Peru, 65 g Fairtrade

Naprosto exkluzivní 100% čokoláda oceněná nejvyšším skóre i na mezinárodním poli. Hořká čokoláda v té nejryzejší podobě bez jakýchkoli přísad a příměsí. Čokoláda se 100% obsahem kakaa, se kterou budete v ústech cítit jen kakao a nic jiného. Dvě tabulky (2x32,5 g) plné chuti od slavného Josefa Zottera a peruánských pěstitelů z družstva Oro Verde.

Bio hořká čokoláda Zotter 80% s mlékem, 65 g Fairtrade

Jedinečná hořká čokoláda, jejíž chuť zjemňuje pouze mléko z Tyrolských Alp. Vysokoprocentní bio hořká čokoláda kompletně bez cukru pro ty, kteří si chtějí vychutnat skutečně kakao bez toho, že by se rozptylovali sladkostí cukru. Dvě tabulky (2x35 g) čokolády s 80 % kakaa a 20 % mléka znamená prvotřídní Fairtrade Bio čokoládový zážitek, který vás dostane.