Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Hrabicky na pisek

Nalezeno:    177 produktů


Hrabičky na písek

Hrabičky na písek pro děti od 3 let.

Alltoys Lopata a hrabičky na písek

<h2>Lopata a hrabičky na písek</h2> <p>Klasický set - dětská plastová lopata a hrábě, ideální pro všechny děti, které si rády hrají na pískovišti. Lopata a hrábě pro práci nejen na písku, ale také například pro malé pomocníky na zahradě. <br /><br />Hrábě - univerzálně použitelné pro menší práce, jako je čištění, zdrsňování a zarovnávání,...<br />Lopata - určena pro přehazování písku, zeminy,...</p> <h3>Lopata a hrabičky na písek - parametry:</...

Hrabičky

Plastové hrabičky na písek.

LORI 202 Hrabičky

Plastové hrabičky na písek. Věk 1+.Pokud má produkt více obrázků s různými variantami, technicky nelze zajistit dodání konkrétní varianty, kterou upřesníte například v poznámce objednávky.

Merkur - hrabičky malé

Dětské hrabičky na písek a zahradu, Merkur. Hurá na pískoviště!!! Aby na něm byla dobrá zábava, nesmí tam chybět hračky na písek. Kvalitní dětské kovové nářadí. Násadky jsou vyrobeny z kvalitního tvrdého voskovaného dřeva. Délka: 27 cm

LORI 202 Hrabičky

Hrabičky na písek, které dětem usnadní práci na pískovišti.Rozměr 19 cm.Vhodné od 12 měsíců.Technické údaje:Měs. 12Obsah balení:Hrabičky plast 19cm 4 barvy 12m+Pokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

SMOBY Set na písek Kyblíček Cars

Set na písek s motivem Bleska z filmu Auta/Cars. Součástí je sítko, hrabičky, lopatka, formička na písek ve tvaru auta a konvička. Výška kyblíčku 16 cm.

Sada na písek plast lopatka, hrabičky, 4ks bábovky v síťce

Upozornění ! V případě, že u zboží svítí skladem v externím skladu - je dodání zboží mezi 3 - 7prac. dny. Děkujeme za pochopení.

CHEMOPLAST a.s. Sada na písek lopatka hrabičky 4 ks bábovky

Sada na písek obsahuje lopatku, hrabičky a 4ks bábovek. Baleno v síťce. Vhodné od 12 měsíců.Technické údaje:Měs. 12Obsah balení:Sada na písek plast lopatka, hrabičky, 4ks bábovky v síťcePokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

Sada na písek

Sada na písek obsahuje: kyblík se sítkem o výšce cca 17 cm, konvičku, lopatku, hrabičky a 2 bábovky. Baleno v síťce. Věk 3+

Nákladní auto 29 cm se sadou na písek - kbelík, lopatka a hrabičky

Nákladní auto 29 cm se sadou na písek - kbelík, lopatka a hrabičky

Sada na písek

Sada na písek – kyblík, sítko, lopatka, hrabičky, 3 bábovky.

Ecoiffier Želva na písek s příslušenstvím na písek

Želva na kolečkách s příslušenstvím na písek. Obsahuje kyblíček, hrabičky, lopatičku, síto, formičku a konvičku. Příslušenství lze uložit do krunýře želvy. Rozměry: 32,5 x 22,5 x 20,5 cm. Hmotnost 0,595 kg.

Sada na písek

Barevný kyblík s dětským motivem, sítko, lopatka, hrabičky a 2 bábovičky v sadě hraček na písek z kvalitního a pevného materiálu. Tyto hračky dokonale podporují kreativitu, fantazii a soustředění dítěte. Sada je balená v síťce.

Kyblík s doplňky na písek

Sada na písek obsahuje: kyblík o výšce cca 16,5 cm, lopatku, hrabičky a 4 bábovky. Věk 3+

Sada na písek s kyblíkem

Sada na písek obsahuje: kyblík výšce cca 17 cm, lopatku, hrabičky a 2 bábovky. Baleno v síťce. Věk 3+

LORI Sada na písek

Plastová sada na písek. Sada obsahuje kbelík, sítko, lopatky, hrabičky a 2 bábovky.V síťce 20x28x12 cm.Vhodné od 12 měsíců.Technické údaje:Měs. 12Obsah balení:Kbelík sítko lopatka kupecká lopatka hrabičky plast v síťce 20x28x12cm 12m+Pokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

Sada na písek Pizza

Sada na výrobu Pizza obsahuje kyblík o průměru 17 cm, bábovku pizza, preclík, plech na pečení pizzy, pec, lopatku a hrabičky.

Sada na písek Pizza

Sada na výrobu Pizza obsahuje kyblík o průměru 17 cm. preclík, plech na pečení pizzy, pec, lopatku a hrabičky. Vyrobeno z kvalitní

Dětská sada na písek

Sada hraček na písek vyrobena z kvalitního a pevného materiálu. Hraní na pískovišti a stavění báboviček zajistí dětem mnoho hodin zábavy. Tyto hračky dokonale podporují kreativitu, fantazii a soustředění dítěte. Sada je balená v síťce. Obsah sady: barevný kyblík s dětským motivem, sítko, lopatka, hrabičky, 2 bábovičky. Doporučený věk: 12 měsíců.