Kde jsem:     >  Katalog

Hracka trixie mysi barevne 5 cm

Nalezeno:    11 produktů


HRAČKA sisalová MYŠKA - 5cm

HRAČKA sisalová MYŠKA - 5cm

Výběr hraček myši obaleno v bavlněné přízi a lýku s chrastítkem v plastové dóze různé barvy velikost: 5 cm

23 Kč Více informací
Beeztees Hračka myš 5cm

Beeztees Hračka myš 5cm

Beeztees Rope Mouse je hračka pro kočky ve tvaru myšky, která se však od ostatních myší liší. Je vyrobená z barevné šňůrky, což ji dodává příjemný vzhled. Vaší kočičce poskytne hodiny zábavy. Rozměr: 5 cm.

38 Kč Více informací
HexBug Hexbug Robotická myš IR

HexBug Hexbug Robotická myš IR

Robotická hračka pro Vašeho domácího mazlíčka! Myška jako živá. Robotická myš je ovládána infračerveným dálkovým ovladačem. Pohyb myši všemi směry. Barevné provedení: bílá. Rozměry myši 11,5 × 4 × 3 cm, baterie AG13 (3×myš, 2× ovladač) součástí balení.

499 Kč Více informací
HEXBUG Robotická myš IR - LEGO

HEXBUG Robotická myš IR - LEGO

Robotická hračka pro Vašeho domácího mazlíčka! Myška jako živá. Robotická myš je ovládána infračerveným dálkovým ovladačem. Pohyb myši všemi směry. Barevné provedení: bílá. Rozměry myši 11,5 x 4 x 3 cm, baterie AG13 (3xmyš, 2x ovladač) součástí balení. HEXBUG Robotická myš IR - LEGO od authora a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz

474 Kč Více informací
HEXBUG Robotická myš - šedá

HEXBUG Robotická myš - šedá

Robotická hračka pro Vašeho domácího mazlíčka! Myška jako živá. Interativní robomyš má dva režimy činnosti: režim „TLAPKA“, při kterém myš pokračuje v pohybu po doteku kočky, např. tlapkou a hrací režim „LOV“, kdy se myš náhodně rozjíždí a zastavuje. Barevné provedení: bílá nebo šedá barva. Rozměry myši: 11,5 x 4 x 3 cm. Baterie: 2xAG13, součást balení.

149 Kč Více informací
HEXBUG Robotická myš - bílá - LEGO

HEXBUG Robotická myš - bílá - LEGO

Robotická hračka pro Vašeho domácího mazlíčka! Myška jako živá. Interativní robomyš má dva režimy činnosti: režim „TLAPKA“, při kterém myš pokračuje v pohybu po doteku kočky, např. tlapkou a hrací režim „LOV“, kdy se myš náhodně rozjíždí a zastavuje. Barevné provedení: bílá nebo šedá barva. Rozměry myši: 11,5 x 4 x 3 cm. Baterie: 2xAG13, součást balení. HEXBUG Robotická myš - bílá - LEGO od authora a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz...

284 Kč Více informací