Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Idea truhla corona masiv borovice vosk

Nalezeno:    29 produktů


Truhla CORONA, masiv borovice, vosk

Truhla Materiál: masiv borovice Povrchová úprava - voskované v medovém odstínu Rozměry (š./h./v.): 92 x 42 x 50 cm Dodává se v demontu. Záruka 24 měsíců.

IDEA Truhla CORONA vosk

​Podívejme se společně na tuto rustikální truhlu Corona z masivu, již perfektně umístíte do ložnice! Barevné provedení je borovice voskovaná v medovém odstínu. Naleznete zde petlice a kovové ozdobné úchyty​. Rozměry (šířka x výška x hloubka) jsou 92 x 50 x 46 cm. Nyní je ten správný čas udělat svůj dům ještě o něco krásnější. Nezapomeňte, že při celkovém nákupu nad 10 000 Kč u nás neplatíte nic za dopravu! Nakoupit můžete bez problému i na splátky. Fantazii se meze nekladou, na to nezapomínejte...

Idea Truhla CORONA vosk 16451

Provedení: Dřevěná truhla je vyrobena z masivní borovice voskované v medovém odstínu. Otevírání zajišťuje kovová petlice s kovovými ozdobnými úchytkami. Tato truhla poskytuje dostatek prostoru k uložení nejen hraček, ale také například lůžkovin. Zboží je dodáváno v demontu.

IDEA Truhla CORONA bílý vosk

Podívejme se společně na tuto rustikální truhlu Corona z masivu, již perfektně umístíte do ložnice! Barevné provedení je borovice voskovaná v bílém odstínu s horní deskou v odstínu borovice. Naleznete zde petlice a kovové ozdobné úchyty​. Rozměry (šířka x výška x hloubka) jsou 92 x 50 x 46 cm. Nyní je ten správný čas udělat svůj dům ještě o něco krásnější. Nezapomeňte, že při celkovém nákupu nad 10 000 Kč u nás neplatíte nic za dopravu! Nakoupit můžete bez problému i na splátky. Fantazii se mez...

Idea Truhla CORONA bílý vosk 16451B

Provedení: Dřevěná truhla je vyrobena z masivní borovice voskované v bílém odstínu. Horní deska je voskovaná v medovém odstínu. Otevírání zajišťuje kovová petlice s kovovými ozdobnými úchytkami. Tato truhla poskytuje dostatek prostoru k uložení nejen hraček, ale také například lůžkovin. Zboží je dodáváno v demontu.

Truhla CORONA bílý vosk

Truhla masiv borovice, povrchová úprava - voskované v bílém odstínu; horní deska masiv borovice lak, ostatní části voskované v bílém odstínu; kovové zdobené úchyty; BALENO - KARTON: 1 ks (rozmery, š/v/d: 51 x 15 x 94 cm); Rozměry (šxhxv v cm): 92x46x50; Hmotnost v kg: 21Dodáváno v demontu, záruka 24 měsíců.

Truhla CORONA vosk 16451

materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu kovové ozdobné úchytky a petlice součást sestavy Corona

Truhla CORONA vosk 16451

materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu kovové ozdobné úchytky a petlice součást sestavy Corona

Truhla CORONA bílý vosk 16451B

materiál masiv borovice voskovaná v bílém odstínu horní deska masiv borovice voskovaná v medovém odstínu kovové ozdobné úchytky a petlice součást sestavy Corona bílá

Idea Židle CORONA vosk 160204

Kvalitní jídelní židle Corona je vyrobena z materiálu masiv borovice. Židle je voskovaná v medovém odstínu. Výška sedu je 46 cm. Židle se hodí nejen do každé kuchyně, ale poslouží kdekoliv v bytě či na chatě či chalupě.Rozměry [cm]: 43 x 45 x 103 (š x h x v)

Idea Židle CORONA 2 vosk 1627

Kvalitní jídelní židle Corona je vyrobena z materiálu masiv borovice. Židle je voskovaná v medovém odstínu. Židle se hodí nejen do každé kuchyně, ale poslouží kdekoliv v bytě či na chatě či chalupě.Rozměry [cm]: 41 x 42 x 100 (š x h x v)    

Idea Dvoulůžko CORONA RIO 140x200 vosk

Provedení: Dvoulůžko CORONA RIO v rozměru 140x200 cm v provedení masiv borovice je voskováno v krásném medovém odstínu a nabízí vám velkorysý prostor pro odpočinek. Pevná postel s vysokým čelem se bude zamlouvat všem, kteří milují kvalitní nábytek. Součástí postele je rošt. Dvoulůžko CORONA RIO využijete také na chalupě či chatě, kde krásně doplní i původní nábytek.  Zboží je dodáváno v demontu.

Idea Skříň 3dveřová CORONA vosk 162818

Šatní skříň je vyrobena z borovice masiv. Je voskovaná v medovém odstínu. Prostor skříně je dělený v poměru 2:1  širší část šatní tyč a police na klobouky, užší část 3 police ve spodní části 1 velká a 1 malá zásuvka, kovové ozdobné úchytky. Dodáváno v demontu.

Idea Knihovna se zásuvkou CORONA vosk

Provedení: Knihovna v provedení masiv borovice je voskovaná v medovém odstínu. Tato otevřená knihovna disponuje dvěma policemi a zásuvkou ve spodní části. Zásuvka je zakončena kovovými ozdobnými úchytkami. Tato moderní knihovna je díky svému provedení vhodná k využití do všech moderních interiérů. Zboží je dodáváno v demontu.

Idea Psací stůl CORONA bílý vosk 16334B

Prostorný psací stůl je vyroben z masivní borovice, voskovaná v bílém odstínu, horní deska masiv borovice voskovaná v medovém odstínu. Obsahuje 5 malých zásuvek, 1 dvířka, kovové ozdobné úchytky. Dodáváno v demontu.

Idea Skříň 3dveřová CORONA bílý vosk 162818B

Skříň z masivní borovice, voskovaná v bílém odstínu, horní deska je masiv borovice voskovaná v medovém odstínu. Prostor je dělený v poměru 2:1, širší část má šatní tyč a police na klobouky, v užší části jsou 3 police. Spodní část obsahuje 1 velkou a 1 malou zásuvku. Šatní skříň má stylové kovové ozdobné úchytky. Dodáváno v demontu.

Idea Barový stůl CORONA 2 vosk 16118

Kvalitní barový stůl Corona je vyroben z materiálu masiv borovice. Stůl je voskovaný v medovém odstínu a je vhodná k barové židli Corona (viz související). Stůl se hodí nejen do každé kuchyně, ale poslouží kdekoliv v bytě či na chatě či chalupě. Rozměry [cm]: 60 x 60 x 102 (š x h x v)    

Idea Barová židle CORONA 2 vosk 1628

Kvalitní barová židle Corona je vyrobena z materiálu masiv borovice. Židle je voskovaná v medovém odstínu. Výška sedu je 76 cm a je vhodná k barovému stolu Corona (viz související). Židle se hodí nejen do každé kuchyně, ale poslouží kdekoliv v bytě či na chatě či chalupě. Rozměry [cm]: 37 x 38 x 107 (š x h x v)      

Idea Noční stolek 3 zásuvky CORONA vosk

Provedení: Noční stolek v provedení masiv borovice je voskovaný v medovém odstínu.  Tento noční stolek disponuje třemi praktickými zásuvkami. Zásuvky jsou zakončeny kovovými ozdobnými úchytkami. Díky svému stylu se noční stolek hodí do ložnic a obývacích místností, ale najde široké uplatnění v hotelech. Stolek je dodáván v demontu.