Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Jak zapojit domovni zvonek

Nalezeno:    7 produktů


Domovní zvonek - MAC TOYS

Úžasná věda o elektromagnetismu. Uč se, jak transformovat šroub do magnetického úderníku, spoj jej s elektrickým obvodem a postav si tento šikovný zvonek. A máš svůj vlastní zvonek do pokoje!

Nástěnný domovní zvonek Antic Line Antico

Víte, jaký je francouzský recept na domov snů? Delikátně vybrané barvy, k tomu lehce rustikální styl a trocha romantiky! Jak to všechno víme? My ne, ale sama francouzská značka Antic Line o tom ví mnoho.

Domovní zvonek Grothe LTW 1101A 8V WS 24075

Kupte si klasický mechanický domovní zvonek Grothe, který se vyznačuje vynikajícími zvukovými vlastnostmi i bezkonkurenční cenou. V porovnání s klasickým dvojtónovým gongem oceníte, že zvonění trvá tak dlouho, jak je stisknuto tlačítko zvonku. V průmyslu se zvonky používají pro ohlášení nebezpečí nebo jako signál na začátek přestávky. Domovní zvonek Grothe má napětí 8 V a hlasitost 84 dB. Průměr misky zvonku činí 70 mm a skříň je šedá, vyrobená z plastu. Kromě klasických mechanických domovních ...

Domovní zvonek Grothe LTW 101A 8V WS malý 24071

Mechanické domovní zvonky se vyznačují vynikajícími zvonicími vlastnostmi. Výhoda v obytné oblasti oproti klasickému dvojtónovému gongu je, že zvonění trvá tak dlouho, jak je stisknuto tlačítko zvonku. V průmyslu se zvonky používají pro ohlášení nebezpečí nebo jako signál na začátek přestávky.

Nedis WIFICDPC10BK - Bezdrátový Dveřní Zvonek | Příslušenství pro WIFICDP10GY | USB

Rozšiřte svůj Nedis® smart domovní zvonek s kamerou pomocí tohoto bezdrátového dveřního zvonku. Takto vždy uvidíte, že je někdo u dveří, i když právě nebudete mít smartphone na dosah nebo když bude vypnutý. Zvonek je pouze potřeba zapojit do portu USB a vybrat melodii a pomocí aplikace SmartLife hlasitost. Připojí se bezdrátově k dveřnímu zvonku pro maximální flexibilitu.

Senzor EZVIZ T2 magnetický dveřní/okenní

EZVIZ T2 Chraňte svou domácnost či firmu před vniknutím nepovolaných osob. Pořiďte si detektor EZVIZ T2, který je vhodný k použití jak na dveřích, tak i na oknech. Jeho univerzální kompaktní provedení mu umožní upevnění na různé typy a velikosti oken či dveří, abyste ho mohli používat skutečně v kažé nemovitosti. Pro správné fungování ho sp...