Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Jezirkovy vysavac pondovac 4

Nalezeno:    17 produktů


OASE Pondovac 4- jezírkový vysavač

Pondovac 4 je multifunkční odsávač kalů a nečistot. Díky jedinečnému dvoukomorovému systému umožňuje odsávání zcela bez poškození podkladu. Kovová sací hadice místo obvyklé plastové. Ideální pro čištění bazénů a zahradních jezírek. Sací výška max. 2,4 m·Motor 1800 W·Šetrný systém odsávání Odsávač kalu · Nástavec na vodní řasy · Univerzální nástavec · Plochý nástavec s kolečky a kartáčem · Nástavec pro mokré vysávání · Nástavec s kartáčem vhodný do rohů a pro velká znečištění · Filtr pro zadržení velkých nečistot · Sací hadice 5 m · Odtoková hadice 2,5 m.

Více informací
od 9 990 Kč
Koupit nejlevněji

OASE Pondovac classic - jezírkový vysavač

Pondovac Classic - 1400 W - doprava ZDARMA - vysavač do jezírka. Jezírkový<b> vysavač<b> PondoVac Classic s vysocevýkonným 1400 wattovým motorem je určen k bezproblémovému odstraňování hrubých nečistot, vláknitých řas, kalu, listí a odumřelých zbytků rostlin z malých zahradních jezírek. Díky inteligentní řídící jednotce je aktivace a vyprázdění jezírkového vysavače plně automatické. Po naplnění jezírkového vysavače dojde k vypnutí nasávání, otevře se odtoková klapka a začne vytékat znečištěná voda. Po cca 25 vteřinách vysavač znovu začne vysávat vodu.

Více informací
od 5 400 Kč
Koupit nejlevněji

Oase PondoVac 4 jezírkový vysavač

Pondovac 4 - 1700 W - doprava ZDARMA - vysavač do jezírka. Jezírkový vysavač Pondovac 4 umožňuje permanetní a účinné odsávání nečistot a kalu z jezírka. Patentovaný dvoukomorový systém - dva stejně velké válce jsou střídavě plněny a znovu vyprazdňovány, což umožňuje nepřerušovaný provoz jezírkového vysavače.

Oase Náhradní zpětná klapka pro PondoVac

Náhradní zpětná klapka pro jezírkový vysavač PondoVac 4.

Oase PondoVac 5 jezírkový vysavač

Pondovac 5 - 1700 W - doprava ZDARMA - vysavač do jezírka. Jezírkový vysavač PondoVac 5 umožňuje sání vody ze zahradních jezírek, bazénů či koupacích jezírek bez přerušování díky integrovanému vyprazdňovacímu čerpadlu. Výhody integrovaného čerpadla: Odpadní vodu je možné libovolně odvádět. Přečerpávání odpadní vody i přes výškové rozdíly. Snadná manipulace díky transportním kolečkům a nastavitelnému madlu. Sací výkon je možné regulovat ručním ovladačem. Ke kontrole průtoku slouží průhledná sací...

Oase PondoVac Classic jezírkový vysavač

Pondovac Classic - 1400 W - doprava ZDARMA - vysavač do jezírka. Jezírkový vysavač PondoVac Classic s vysocevýkonným 1400 wattovým motorem je určen k bezproblémovému odstraňování hrubých nečistot, vláknitých řas, kalu, listí a odumřelých zbytků rostlin z malých zahradních jezírek. Díky inteligentní řídící jednotce je aktivace a vyprázdění jezírkového vysavače plně automatické. Po naplnění jezírkového vysavače dojde k vypnutí nasávání, otevře se odtoková klapka a začne vytékat znečištěná voda. P...

Oase PondoVac Premium jezírkový vysavač

Pondovac Premium - 1500 W - doprava ZDARMA - vysavač do jezírka. Oase PondoVac Premium je profesionální vysavač pro čištění zahradních jezírek, bazénů, koupacích jezírek, nebo pro jiné použití v průmyslové oblasti.

Oase Náhradní motor pro PondoVac 4

Náhradní motorová jednotka pro jezírkový vysavač Oase PondoVac 4. Je dodávána včetně molitanových pěn.

Oase Náhradní kolečko pro jezírkový vysavač PondoVac

Náhradní kolečko pro jezírkový vysavač PondoVac 3 a PondoVac 4. Lze použít na pravou i levou straniu.

Oase Teleskopická tyč pro jezírkový vysavač PondoVac 5

Teleskopická tyč pro jezírkový vysavač Pondovac 5. Může být jednoduše nastavena díky rozdělení na 3 části. Délka 1,8 - 4,8m. Součástí dodávky jsou i plastové držadla a rychloupínač.

PondoVac Classic OASE 50529

Jezírkový vysavač Pondovac Classic je vhodný pro menší a mělčí zahradní jezírka na vysávání bláta a jiných tekutých kalů. Rozměr 370×580 mm. Příkon 1400 W. Maximální sací hloubka dle výrobce 2,0 metru. Sací hadice 4 metrů

Oase PondoVac 5 NEW

Jezírkový a bazénový vysavač s integrovaným výtlačným čerpadlem. PondoVac 5. Sání bez přerušování díky integrovanému vyprazdňovacímu čerpadlu. Maximální hloubka sání 2,5m díky výkonnému 1700 W motoru s optimalizovanou geomatrií lopatek

DURAMAXX Lakeside, kolečka pro jezírkový vysavač Powerplus, 4 kusy, náhradní příslušenství

Nahraďte zničená nebo opotřebená přízemní kolečka jezírkového vysavače Powerplus touto sadou 4 nových koleček. Právě tím dosáhnete delší životnost zařízení. Prosím, mějte na vědomí, že na montáž nových koleček je třeba použít šrouby z původních koleček.

Oase sací zvon pro PondoVac Premium

Sací zvon pro jezírkový vysavač PondoVac Premium. Usnadňuje odsávání kalu ze štěrku.

Oase kulatá sací hubice k PondoVac Premium

Kulatá sací hubice pro jezírkový vysavač PondoVac Premium. Je ideální pro odsávání vláknité řasy nebo listí z jezírka.

Oase plochá sací hadice k PondoVac Premium

Plochá sací hubice pro jezírkový vysavač PondoVac Premium. Je charakteristická velmi silným sacím výkonem. Je ideální pro odsávání kalů ze dne jezírka.

Oase Náhradní sací hubice pro PondoVac a PondoMatic

Sací hubice pro jezírkové vysavače PondoVac. Vhodná pro odstraňování nečistot z jezírka. Vhodná i pro jezírkový vysavač Pontec PondoMatic.

Oase sací hubice široká pro PondoVac Premium

Sací hubice široká pro jezírkový vysavač PondoVac Premium. Šířka hubice je 480mm. Žlutá barva pro lepší viditelnost na dně jezírka. Ze spodní strany je kartáček pro lepší čištění. Umožňuje snadný přechod mezi dnem jezírka a stěnami. Je ideální pro velké bazény a koupací jezírka.