Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Jidelni sety

Nalezeno:    124 produktů


JÍDELNÍ SETY- 6 DRUHŮ

Jídelní sety- nádherné ilustrace v sadě s jídelním talířem, mističkou, kelímkem a příborem. Nádobí je vyrobeno z bambusu a melaminu. Velikost balení 27 x 24cm. -myška růžové -velryba a lišák modré -medvídek hnědožluté -baobab se zvířátky -králík zelené -Lulu a Alphonse

Alessi designové dětské jídelní sety Alessini Proust

Dětský porcelánový jídelní set, který se skládá z dekorovaného talíře, misky a hrnku, navrhl designér Alessandro Mendini a vyrobila ho italská firma Alessi.

Alessi designové dětské jídelní sety Alessini Con - Centrici

Dětský porcelánový jídelní set ,dekorovaný talíř,miska a hrnek od designéra Alessandro Mendini. Jídelní set vyrobila italská firma Alessi.

Ochranný obal na kruhové jídelní sety a sestavy 180 cm

Krycí plachta na zahradní nábytek Nepromokavá zakrývací plachta 180X95 cm pro ochranu zahradního nábytku před nepříznivými klimatickými vlivy. Umožňuje chránit zahradní nábytek před deštěm, sluncem nebo sněhem v zimním období. Spodní okraj plachty je osazen hliníkovými očky a doplněn šňůrkou pro možnost upevnění. Vlasnosti: vyrobeno z polyethylénu zelená barva hliníková očka ve spodním okraji rozmer: 180cm x 95cm Ochranný obal na zahradní nábytek Vhodný pro kruhové zahradní soupravy Ne...

indickynabytek.cz - Jídelní set pro 4 osoby Jali z indického masivu palisandr / sheesham Natural

Jídelní set pro 4 osoby je vyroben z kvalitního palisandrového dřeva.Jídelní set se sklada z:jídelního stolu - š/v/h: 140/76/90 cm čtyř jídelní židlí - š/v/h: 45/100/45 cmZboží je možno objednat na zakázku v kterékoliv variantě a rozměru včetně všech námi nabízených odstínech. Jídelní sety které máme skladem se dají prohlédnout osobně. Indický koloniální nábytek palisandr masiv.