Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Jidelni stoly 120

Nalezeno:    83 produktů

Podobné fráze:TONELLI jídelní stoly Unity (120 cm)

Designový jídelní stůl Unity od výrobce TONELLI a designéra Karim Rashid je pevný a zároveň elegantní. Tloušťka skleněné desky je 12 mm.

Tonelli jídelní stoly Twiggy (120 cm)

Designový jídelní stůl od výrobce Tonelli a designérů D’Urbino a Lomazzi je jednoduchý a lineární. Nohy stolu jsou z nerezové oceli a deska ze skla či extra čirého skla je tlustá 12 mm.

TONELLI jídelní stoly Bakkarat Alto (120 cm)

Designový jídelní stůl Bakkarat Alto od firmy TONELLI a dvojice designérů D’Urbino & Lomazzi. Deska stolu z čirého skla vytváří elegantní kontrast s vyřezávaným krystalovým prvkem, který spočívá na chromovaném kovovém podstavci.

Jan Kurtz designové zahradní skládací jídelni stoly Town (120 x 70cm)

Designový zahradní stůl Town od výrobce Jan Kurtz. skládací stůl | balkónový stůl

CASSINA jídelní stoly LC10 obdelníkové

CASSINA jídelní stoly LC10 obdelníkové 120 x 80 x 70

Kartell designové jídelní stoly Maui obdelníkové (120 x 72 x 80 cm)

Kartell designové jídelní stoly Maui obdelníkové (120 x 72 x 80 cm)

TONELLI jídelní stoly T5 (245 x 120 cm)

Designový jídelní stůl od výrobce TONELLI a designéra Giulio Mancini. Deska je skleněná a je umístěná na kovové podnoži.

TONELLI jídelní stoly Kasteel (245 x 120 cm)

Jídelní stůl od výrobce TONELLI. Tento praktický stůl stojí na dvou robustních nohou, které jsou schopny skvěle vydržet i větší zátěž.

TONELLI jídelní stoly T5 (320 x 120 cm)

Designový jídelní stůl od výrobce TONELLI a designéra Giulio Mancini. Deska je vyrobena ze slisované keramiky a je umístěná na kovové podnoži.

TONELLI jídelní stoly Tavolante Ceramic (240 x 120 cm)

Designový jídelní stůl od výrobce TONELLI a designéra Marco Gaudenzi. Deska stolu vyrobena ze slisované keramiky stojí na dvou prostupujících skleněných panelech. Tloušťka skleněné podnože je 15 mm a tloušťka keramické desky 50 mm.

TONELLI jídelní stoly Tavolante Aged Oak (240 x 120 cm)

Designový jídelní stůl od výrobce TONELLI a designéra Marco Gaudenzi. Deska stolu z dubové dýhy je vyrobena z regenerovaných dubových trámů, které jsou zpracovány tak, aby byly vyzdviženy jejich charakteristické rysy. Tloušťka skleněné podnože je 15 mm a tloušťka desky 50 mm.

New Works designové jídelní stoly Florence Dining Table (průměr 120 cm)

New Works designové jídelní stoly Florence Dining Table (průměr 120 cm)

MAXIVA Jídelní stůl rozkládací - VITRO II, 120/160x80, dýha dub/grafit

Rozkládací jídelní stůl VITRO II je vyroben v jednoduchém moderním designu ve stylu Loft. Při výrobě stolu jsou použity kvalitní materiály, které zaručují jeho perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Horní deska je z dýhované MDF, nohy jsou dřevěné v tmavě šedé barvě.

MAXIVA Jídelní stůl - NOLAN, 120x80 cm, bílá/buk

Jídelní stůl NOLAN je vyroben v jednoduchém moderním designu ve skandinávském stylu. Při výrobě stolu jsou použity kvalitní materiály, které zaručují jeho perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Horní deska je z lakované MDF, nohy jsou dřevěné.

Jídelní stůl LEON

Stůl LEON je moderní stůl vhodný do každé kuchyně či jídelny. Deska stolu je vyrobena z lamina, je zesílená na 54 mm a má hranu ABS. Nohy stoly jsou z lamina 10 x 10 cm. Vyrábí se v moderních odstínech dřeva . Rozměry: 120 x 80 cm 130 x 90 cm 150 x 90 cm Termín dodání 1-4 týdny od ob

Jídelní stůl CASA mia

Stůl CASA mia je moderní stůl vhodný do každé kuchyně či jídelny. Deska stolu je vyrobena z lamina o tloušťce 25 mm. Nohy stoly jsou z masivu 7 x 7 cm. Další možnosti za příplatek: rozkládání + 40 cm ke zvolenému rozměru Rozměry: 80 x 80 cm 120 x 80 cm 140 x 80 cm 160 x 80 cm 180 x 80 cm T

MAXIVA Jídelní stůl rozkládací - SATURN, bílá

Rozkládací jídelní stůl SATURN v moderním designu je univerzální, proto ho lze použít k jakémukoliv jinému nábytku. Při výrobě stolu jsou použity kvalitní materiály, které zaručují jeho perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Horní deska je vyrobena z tvrzeného skla v kombinaci s MDF, nohy jsou z bílé MDF v k...