Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Jidelni stoly kovove nohy

Nalezeno:    1492 produktů


MAXIVA Jídelní židle - DIOR Velvet dub, dubové nohy, různé barvy na výběr Čalounění: granátová (tap.90)

Jídelní židle DIOR Velvet dub je čalouněna kvalitní sametovou látkou, na výběr je z několika barev. Nohy jsou dřevěné z dubu. Židle je designově sladěna s některými námi prodávanými jídelními stoly (viz. Související produkty), je však možné ji použít i k jiným stolům.

MAXIVA Jídelní židle - KARL, čalouněná, dřevěné nohy, různé barvy tkanin na výběr Čalounění: šedá (tap.136)

Jídelní židle KARL je čalouněna kvalitní látkou, na výběr je z několika barev. Nohy jsou dřevěné z dubu a je na výběr ze dvou dekorů (přírodní nebo bílá barva). Židle je designově sladěna s některými námi prodávanými jídelními stoly (viz. Související produkty), je však možné ji použít i k jiným stolům.

MAXIVA Jídelní židle - H-261 Chrom, ekokůže, chromované nohy, různé barvy na výběr Čalounění: zelená (ekokůže)

Jídelní židle H-261 Chrom má nohy vyrobeny z chromované oceli. Sedák a opěrák jsou čalouněny kvalitní ekokůží, na výběr je několik barev. Židle je designově sladěna s některými námi prodávanými jídelními stoly (viz. Související produkty), je však možné ji použít i k jiným stolům.

MAXIVA Jídelní židle - H-237, chromované ocelové nohy, šedá tap.06 Čalounění: šedá (tap.06)

Jídelní židle H-237 má chromované ocelové nohy. Sedák a opěrák jsou čalouněny kvalitní šedou látkou tap.06 v kombinaci s boky v bílé ekokůži. Rozměry: šířka sedáku: 43 cm, výška sedáku: 48 cm, hloubka sedáku: 44 cm,...

MAXIVA Jídelní židle - H-666, ekokůže, chromované nohy, různé barvy na výběr Čalounění: béžová (ekokůže)

Jídelní židle H-666 má konstrukci vyrobenu z chromované oceli, sedák a opěrák jsou vroubkované a v celku čalouněny kvalitní ekokůží. Na výběr je několik barev. Rozměry: šířka sedáku: 42 cm, v...