Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Josef seibel nazouvaky

Nalezeno:    21 produktů


Nazouváky JOSEF SEIBEL - Betsy 95920 23 380 Hibiscus

Nazouváky značky Josef Seibel. Vrnchní část z nejlepších materiálů: přírodní kůže (useň) - lícová. Podpatek o výšce 4 cm. Stélka z kůže. Podešev z kvalitní syntetický materiál. Tento model bude ideálním doplňkem.

Nazouváky JOSEF SEIBEL - Max 10663 37 600 Schwarz

Nazouváky značky Josef Seibel. Svršek z přírodní kůže (useň) - leštěná ve spolehlivém provedení. Vnítřní část z kůže, textilní materiál. Stélka z textilní materiál. K modelu vybráno vhodnou podešvu vyrobenou z kvalitní syntetický materiál. Tento model bude ideálním doplňkem.

Nazouváky JOSEF SEIBEL - Betsy 95920 23 600 Schwarz

Další úspěšná propozice značky Josef Seibel. Pohodlně profilovaný svršek přírodní kůže (useň) - lícová. Nohy zvýrazní podpatek: 4 cm. Stélka z kůže. Podešev z polyuretan. Střih zdobí detail: přírodní kůže, stříbrný kov. Pohodlné, vhodné pro každodenní nošení.

Nazouváky JOSEF SEIBEL - Betsy 95920 23 300 Brandy

Klasika v nabídce značky Josef Seibel. Svršek vyroben z přírodní kůže (useň) - lícová. Výška podpadku 4 cm. Vnítřek lemováno z kůže, textilní materiál. Stélka z kůže. Podešev vyrobena z kvalitní syntetický materiál. Zajistí Vám komfort při nošení.

Nazouváky JOSEF SEIBEL - Max 10663 37 300 Brandy

Universální nabídka značky Josef Seibel. Pohodlně profilovaný svršek z : přírodní kůže (useň) - lícová. Vnítřek lemováno z kůže, textilní materiál. Obuv ma vložku z textilní materiál. Podešev : kvalitní syntetický materiál hodí se do střihu. Tento model bude ideálním doplňkem.

Nazouváky JOSEF SEIBEL - Max 10663 11 340 Brasil

Další skvělý návrh značky Josef Seibel. Svršek přizpůsobený do chodidla z : přírodní kůže (useň) - lícová, nubuk. Vnítřek lemováno z kůže. Stélka z textilní materiál. K modelu vybráno vhodnou podešvu vyrobenou z kvalitní syntetický materiál. Tento model bude ideálním doplňkem.

Nazouváky JOSEF SEIBEL - Madrid 10122 37 600 Schwarz

Další skvělý návrh značky Josef Seibel. Svršek z přírodní kůže (useň) - lícová ve spolehlivém provedení. Vnítřní část z kůže, textilní materiál. Obuv ma vložku z kůže. K modelu vybráno vhodnou podešvu vyrobenou z kvalitní syntetický materiál. Tento model bude ideálním doplňkem.

Nazouváky JOSEF SEIBEL - Madrid 10122 26 370 Cognac

Další skvělý návrh značky Josef Seibel. Svršek přizpůsobený do chodidla z : přírodní kůže (useň) - lícová. Vnítřek lemováno z kůže, textilní materiál. Komfort nošení zvyšuje vložka z kůže. K modelu vybráno vhodnou podešvu vyrobenou z kvalitní syntetický materiál. Tento model bude ideálním doplňkem.

Nazouváky JOSEF SEIBEL - Betsy 95920 23 540 Abisso

Pohodlné sandály značky Josef Seibel. Svšek v tomto střihu je vyroben z přírodní kůže (useň) - lícová. Výška podpadku 4 cm. Vnitřek poskytuje komfortní nošení kůže, textilní materiál. Pohodlné nošení díky stélce kůže. Pohodní zvyšuje odpovídající podešev z kvalitní syntetický materiál. Charakteru dodává zdobení z stříbrný kov. Ideálni návrh pro aktivní

Nazouváky JOSEF SEIBEL - Paul 12 43212 84 320 Brandy

Nazouváky značky Josef Seibel. Svršek z přírodní kůže (useň) - lícová ve spolehlivém provedení. Uvnitř obuví: ekokůže. Komfort nošení zvyšuje vložka z kůže. Podešev : kvalitní syntetický materiál hodí se do střihu. Tento model bude ideálním doplňkem.

Nazouváky JOSEF SEIBEL - Tonga 04 78501 38 649 Basalt

Univerzální nabídka značky Josef Seibel. Solidní svršek - přírodní kůže (useň) - leštěná, semiš. Stélka z textilní materiál. Podešev z kvalitní syntetický materiál. Střih zdobí detail: stříbrný kov. Obuv vhodná por každodenní použití.

Nazouváky JOSEF SEIBEL - Paul 12 43212 84 530 Ocean

Další skvělý návrh značky Josef Seibel. Pohodlně profilovaný svršek z : přírodní kůže (useň) - lícová. Uvnitř obuví: ekokůže. Obuv ma vložku z kůže. Podešev z kvalitní syntetický materiál. Obuv vhodná pro každodenní použití.

Nazouváky JOSEF SEIBEL - Tilda 79906 950 540 Jeans 06

Univerzální nabídka značky Josef Seibel. Solidní svršek - přírodní kůže (useň) - lícová. Stabilní podpatek o výšce: 4 cm. Komfort nošení zvyšuje vložka z kůže. Podešev z kvalitní syntetický materiál. Obuv vhodná por každodenní použití.

Nazouváky JOSEF SEIBEL - Catalonia 44 56508 61 100 Schwarz

Univerzální nabídka značky Josef Seibel. Pohodlně profilovaný svršek přírodní kůže (useň) - lícová. Stabilní podpatek o výšce: 5 cm. Obuv ma vložku z kůže. Podešev z kvalitní syntetický materiál. Tento model bude ideálním doplňkem.

Nazouváky JOSEF SEIBEL - Tonga 04 78501 577 750 Silber

Další úspěšná propozice značky Josef Seibel. Vrnchní část z nejlepších materiálů: přírodní kůže (useň) - leštěná, semiš. Stélka z textilní materiál. Podešev z kvalitní syntetický materiál. Střih zdobí detail: kov. Obuv vhodná por každodenní použití.

Nazouváky JOSEF SEIBEL - Meike 07 68707 276 000 Weiss

Další úspěšná propozice značky Josef Seibel. Pohodlně profilovaný svršek přírodní kůže (useň) - leštěná, semiš. Nohy zvýrazní podpatek: 6,5 cm. Obuv ma vložku z kůže. Podešev z kvalitní syntetický materiál. Pohodlné, vhodné pro každodenní nošení.

Nazouváky JOSEF SEIBEL - Charles 02 44702 869 350 Castagne

Další skvělý návrh značky Josef Seibel. Svršek z přírodní kůže (useň) - nubuk, semiš ve spolehlivém provedení. Uvnitř obuví: ekokůže. Stélka z kůže. Podešev z kvalitní syntetický materiál. Nechybí zdobení, které je vyrobeno z kov. Obuv vhodná pro každodenní použití.

Nazouváky JOSEF SEIBEL - Betsy 95920 21 289 Lago/Ocean

Klasika v nabídce značky Josef Seibel. Svršek vyroben z přírodní kůže (useň) - lícová, nubuk. Výška podpadku 4 cm. Vnitřní část: kůže, textilní materiál. Ve vnitřní částí je stélka z kůže. Podešev vyrobena z kvalitní syntetický materiál. Zajistí Vám komfort při nošení.

Nazouváky JOSEF SEIBEL - Richard 10302 151 711 Grau/Kombi

Další skvělý návrh značky Josef Seibel. Pohodlně profilovaný svršek z : přírodní kůže (useň) - nubuk, látka - látka. Vnítřek lemováno z textilní materiál. Komfort nošení zvyšuje vložka z kůže. K modelu vybráno vhodnou podešvu vyrobenou z kvalitní syntetický materiál. Tento model bude ideálním doplňkem.

Nazouváky JOSEF SEIBEL - Tonga 04 78501 761 402 Rot/Multi

Další úspěšná propozice značky Josef Seibel. Solidní svršek - přírodní kůže (useň) - leštěná, semiš. Obuv ma vložku z kůže. Podešev z kvalitní syntetický materiál. Vzhled oživí zdobení: kov. Tento model bude ideálním doplňkem.

Nazouváky JOSEF SEIBEL - Tonga 04 78501 761 002 Weiss/Multi

Univerzální nabídka značky Josef Seibel. Solidní svršek - přírodní kůže (useň) - leštěná, semiš. Komfort nošení zvyšuje vložka z kůže. Podešev z kvalitní syntetický materiál. Charakter obuví dodá zdobení: stříbrný kov. Pohodlné, vhodné pro každodenní nošení.