Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Juniorska salova obuv babolat 37 5

Nalezeno:    8 produktů


Juniorská tenisová obuv Babolat Pulsion Clay JR Blue EUR 37.0 / UK 4.5 (BABOLAT)

Juniorská tenisová obuv Babolat Pulsion Clay JR Blue je vhodná pro začínající hráče hledající vhodné boty na antukový povrch.

Juniorská tenisová obuv Babolat Jet Clay JR Pink/Black EUR 37.0 / UK 4.5 (BABOLAT)

Juniorská tenisová obuv Babolat Jet Clay JR Pink/Black je velmi lehká bota vhodná pro turnajové zápasy na antukovém povrchu.

Juniorská tenisová obuv Babolat Propulse All Court JR Blue EUR 37.0 / UK 4.5 (BABOLAT)

Juniorská tenisová obuv Babolat Propulse All Court JR Blue je vhodná pro hráče hledající odolnou botu, se kterou neztratí na rychlosti.

Babolat Shadow First JR juniorská halová obuv - UK 2,5 - žlutá

Babolat Shadow First JR je základní model halové obuvi s odolnou gumovou podešví pro stabilitu a přilnavost. Vnější konstrukce s umělými překryvy poskytuje podporu kolem kotníku. EVA pěna v mezipodešvi účinně tlumí nárazy během hry. Prodyšný povrchový materiál a větrací body v podešvi zajistí proudění chladného vzduchu kolem celé nohy. Babolat Shadow First JR je komfortní, prodyšná a velmi pohodlná juniorská sálová obuv pro všestranné použití. Podešev:non-marking stélka:EVA materiál:s...

Babolat Shadow Club JR juniorská halová obuv - UK 2,5 - žlutá

Babolat Shadow Club JR je základní model halové obuvi s odolnou gumovou podešví pro stabilitu a přilnavost. Vnější konstrukce s umělými překryvy poskytuje podporu kolem kotníku. EVA pěna v mezipodešvi účinně tlumí nárazy během hry. Prodyšný povrchový materiál a větrací body v podešvi zajistí proudění chladného vzduchu kolem celé nohy. Babolat Shadow Club JR je všestranná juniorská sálová obuv, která nenabízí pouze podporu chodidla a komfort, ale také excelentní stabilitu během hry. Podešev:non-...

Juniorská tenisová obuv Babolat Pulsion All Court JR Pink/Sky Blue EUR 37.0 / UK 4.5 (BABOLAT)

Juniorská tenisová obuv Babolat Pulsion All Court JR je vhodná pro začínající hráče hledající vhodné boty na všechny povrchy.