Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kabel opticky 1 5 m

Nalezeno:    438 produktů


Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 2m

C2G 85469 Cables to Go, Cbl/2m ST/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre

Více informací
od 160 Kč
Koupit nejlevněji

Optický duplexní kabel 50/125, ST/SC, 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC,,,,Duplex cable,,LSOH,,Connector with ceramic ferrule

Více informací
od 86 Kč
Koupit nejlevněji

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 3m

C2G 85470 Cables to Go, Cbl/3m ST/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre

Více informací
od 173 Kč
Koupit nejlevněji

Optický duplexní kabel 62,5/125, ST/ST, 2m

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 2 m duplexního kabelu typu 62,5 / 125 s konektory ST-ST.

Více informací
od 186 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Duplexní kabel 62,5/125, ST/SC, 2m

Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,2m

Více informací
od 232 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 5m, duplex

C2G 85495 Cables to Go, Cbl/5m LC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre

Více informací
od 245 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-LC, 5m, duplex

C2G 85552 Cables To Go, 5m LC/LC 10Gb LSZH Duplex 50/125 Fibre

Více informací
od 190 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Opticord LC-ST 50/125µ 2m Duplex OM3,,LSZH Plášť

Více informací
od 148 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m,,,,,,• LC / ST

Více informací
od 135 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

C2G 85491 Cables To Go, 30m LC/SC LSZH Duplex 50/125 Fibre Cable

Více informací
od 134 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m, Class OM3,,,,B

Více informací
od 155 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Optický patchkabel duplex LC-ST ,62,5/125 µm MM,1m

Více informací
od 192 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 5m,,,,Best p

Více informací
od 141 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

; : 10: ZelenáČerná: 50/125Optický patch kabel: Multi mode 50/125 OM3Délka optického patch kabelu: Délka 10 m: 1: 1: 10 -

Více informací
od 366 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 9 / 125, SC-SC, 1m, duplex

C2G 85568 Cables To Go, 1m SC/SC LSZH Duplex 9/125 SM Fibre

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

GEMBIRD Kabel optický TosLink, 7,5m (CC-OPT-7.5M)

Optický kabel pro digitální propojení audio periférií s vynikajícím zvukovým přenosem signálu rychlostí světla. Oproti metalickým kabelům není ovlivňován elektromagnetickým rušením, způsobujícím chyby v přenosu nebo zkreslení zvuku (u analogového přenosu). Ideální řešení pro dosažení maximální kvality zvuku za všech podmínek. Parametry a specifikace: Typ: digitální optický audio kabel Konektory: 2x Toslink Délka: 3 m Barva: černá

Více informací
od 186 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 9 / 125, LC-SC, 1m, duplex

C2G 85586 Cables To Go, 1m LC/SC LSZH Duplex 9/125 SM Fibre

Více informací
od 118 Kč
Koupit nejlevněji

OP Duplexní kabel 50/125, ST/SC, 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC,,,,Duplex cable,,LSOH,,Connector with ceramic ferrule

Více informací
od 140 Kč
Koupit nejlevněji

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 1m

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 1m

Více informací
od 216 Kč
Koupit nejlevněji

Optický patchkabel duplexní, ST-ST 9/125um SM, 5m

Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 5m

Více informací
od 338 Kč
Koupit nejlevněji

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 3 m

Optický propojovací kabel duplexní, MTRJ-SC 50/125 µm, délka 3m

Více informací
od 331 Kč
Koupit nejlevněji

Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,1m

Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,1m

Více informací
od 233 Kč
Koupit nejlevněji