Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kabel opticky 1 5 m

Nalezeno:    330 produktů


Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 5m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 5m, duplex

Více informací
od 245 Kč
Koupit nejlevněji

Optický duplexní kabel 50/125, ST/SC, 2m

Gembird optický patch kabel ST-SC duplex MM 50/125 OM2 / oranžový / 5m

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

Optický duplexní kabel 62,5/125, ST/ST, 2m

Optický propojovací kabel duplexní, 2x ST 62,5/125m, délka 2m

Více informací
od 100 Kč
Koupit nejlevněji

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 3m

Optický patchkabel ST-ST 50/125 (multi mode), duplex, OM3 Duplexní optický kabel OM3 s konektory ST- ST. Konektory: 2x ST(M) - 2x ST(M) 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm) Průměr kabelu: 2,7mm Třída OM3 LSOH

Více informací
od 166 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-LC, 5m, duplex

Délka: 5 M Rozhraní: * 1. Konektor: LC Male * 2. Konektor: LC Male Záruka: 24 měsíců

Více informací
od 260 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m

Více informací
od 118 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 2m

Více informací
od 133 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

Více informací
od 121 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

Více informací
od 115 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

Optický kabel pracuje na rozdíl od měděného kabelu i za těch nejhorších podmínek. Optické kabely neovlivňuje elektronika. Díky nízkému tlumení optického kabelu lze spojovat velké vzdálenosti. zástrčka LC na zástrčka LC·Duplex- kabel·Barva: tyrkysová

Více informací
od 132 Kč
Koupit nejlevněji

GEMBIRD Kabel optický TosLink, 10m (CC-OPT-10M)

Gembird Toslink optický kabel / černý / 10m

Více informací
od 252 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Optický patchkabel duplex LC-ST ,62,5/125 µm MM,1m

Více informací
od 233 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 9 / 125, LC-SC, 1m, duplex

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m

Více informací
od 106 Kč
Koupit nejlevněji

OP Duplexní kabel 50/125, ST/SC, 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

Více informací
od 184 Kč
Koupit nejlevněji

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 1m

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 1m

Více informací
od 198 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 9 / 125, SC-SC, 1m, duplex

Výrobce: Intellinet Network Solutions; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 1 m

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,1m

Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,1m

Více informací
od 214 Kč
Koupit nejlevněji

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 1m

Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM, 1m

Více informací
od 244 Kč
Koupit nejlevněji

Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/125 um MM, 1 m

Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 1 m

Více informací
od 238 Kč
Koupit nejlevněji

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 2 m

Optický patchkabel duplexní, ST-ST, 50/125 um, 2 m

Více informací
od 214 Kč
Koupit nejlevněji

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 3m

Optický patchkabel duplexní, LC-LC, 50/125 um, 3m

Více informací
od 179 Kč
Koupit nejlevněji

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 2 m

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 2 m

Více informací
od 206 Kč
Koupit nejlevněji

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 3m

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 3m

Více informací
od 226 Kč
Koupit nejlevněji

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 2m

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 2m

Více informací
od 241 Kč
Koupit nejlevněji