Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kabelky santoro london

Nalezeno:    63 produktů


Kabelka Santoro Santoro London Buttercup

Máte dost kožených italských elegantních kabelek a raději se vyřádíte barvami a atmosférou nespoutaného dětství a radosti? Pak je tato kabelka přímo pro vás. Zavzpomínejte na dobu dětství, kdy rtěnka chutnala jako malinovka a všechny oční stíny byly třpytivé až hrůza. Perfektní pro všechny malé parádnice a jejich maminky! Santoro London je značka, která se nebojí. Vznikla v hlavách dvou nadšenců - Meery a Lucia a dosahuje neuvěřitelných úspěchů doma v Anglii i po světě. A vše v...

Kufřík Santoro London Summertime

Zahoďte kabelky, celému Londýnu již vládnou kufříky! A to takové, které potěší nejen vás, ale i kolemjdoucí. Že jsou jen pro děti? Ale kdeže, tyhle kufříky si oblíbly ženy po celém světě! Santoro London je značka, která se nebojí. Vznikla v hlavách dvou nadšenců - Meery a Lucia a dosahuje neuvěřitelných úspěchů doma v Anglii i po světě. A vše vzniklo v malé, ale známé londýnské uličce Carnaby Street. Krásné kabelky a další doplňky, které jako by oživovaly dětské kresbičky, vám u...

Guma Santoro London Rosebud

Značka Santoro London vznikla v hlavách dvou nadšenců - Meery a Lucia a dosahuje neuvěřitelných úspěchů doma v Anglii i po světě. Vše vzniklo v malé, ale známé londýnské uličce Carnaby Street. Krásné kabelky a další doplňky, které jako by oživovaly dětské kresbičky, vám učarují.

Nákupní taška Santoro London If Only

Šetřete lesy a kráčejte i s nákupem hezky se stylem. Tahle nákupní taška poskytne dostatek prostoru na obvyklý nákup, šetří životní prostředí a umí vykouzlit úsměv vám i lidem na ulici. Santoro London se prostě vyzná! O ZNAČCE Santoro London je značka, která se nebojí. Vznikla v hlavách dvou nadšenců - Meery a Lucia a dosahuje neuvěřitelných úspěchů doma v Anglii i po světě. A vše vzniklo v malé, ale známé londýnské uličce Carnaby Street. Krásné kabelky a další doplňky, které j...

Santoro London - Klíčenka polštářek - Gorjuss - The Foxes

Klíčenka Gorjuss - The Foxes (s motivem holčičky v modrém kabátku a třech lištiček).Krásná textilní klíčenka vyplněná vatelínem je nejen příjemná do ruky, ale i praktická (polštářek snadno najdete v útrobách Vaší tašky či kabelky).

Santoro London - Pouzdro na brýle - Gorjuss - Autumn Leaves

Stylový doplněk v podobě pouzdra na brýle Autumn Leaves od firmy Santoro London. Pevné, praktické a skladné pouzdro poskytne ochranu Vašim dioptrickým brýlím a zároveň Vás bude skvěle reprezentovat. Toto pouzdro se v útrobách Vaší tašky či kabelky jistě neztratí.

Santoro London - Klíčenka kulatá - Gorjuss - All These Words

Klíčenka Gorjuss - All These Words s motivem populární holčičky s hvězdičkou.Krásná kulatá textilní klíčenka s měkkou výplní. Je nejen příjemná do ruky, ale i praktická (polštářek snadno najdete v útrobách Vaší tašky či kabelky).

Santoro London - Peněženka na Patent - Gorjuss Circus - Harlequin

Peněženka Harlequin z kolekce Gorjuss Circus od Santoro London Vás potěší, kdykoli ji vyjmete z útrob Vaší tašky či kabelky.Uvnitř peněženky najdete kapsu na mince a bankovky uzavíratelnou na zip, 2 otevřené přihrádky, 8 přihrádek na karty. Peněženka má zapínání na patent.

Santoro London - Peněženka na Patent - Gorjuss - The Hatter

Peněženka The Hatter z kolekce Gorjuss od Santoro London Vás potěší, kdykoli ji vyjmete z útrob Vaší tašky či kabelky.Uvnitř peněženky najdete kapsu na mince a bankovky uzavíratelnou na zip, 2 otevřené přihrádky, 8 přihrádek na karty. Peněženka má zapínání na patent.

Santoro London - Pouzdro na brýle (větši) - Gorjuss - The Hatter

Stylový doplněk v podobě pouzdra na brýle The Hatter od firmy Santoro London, z kolekce Gorjuss. Pevné, praktické a skladné pouzdro poskytne ochranu Vašim dioptrickým brýlím a zároveň Vás bude skvěle reprezentovat. Toto pouzdro se v útrobách Vaší tašky či kabelky jistě neztratí.