Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kanystr plastovy 10 litru

Nalezeno:    175 produktů


COMPASS Kanystr plastový 10l 91504

Kanystr určený pro pohonné hmoty. Produkt je vytvořen z odolávajícího plastu červené barvy, s ergonomicky tvarovaným madlem na vrchní části těla. Vnější rozměry 30 x 30 x 20 cm propůjčují kanystru obejmný prostor, až pro 10l pohonných hmot. Kanystr plastový 10l Součástí kanystru je nálevka délky 17 cm, opatřená ohebným krčkem a víčkem, jehož součástí je kolík, se kterým je možné vyznačit druh pohonných hmot (benzín / nafta / směs paliva).

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

Kanystr plastový 10l, COMPASS

Kanystr plastový 10l Plastový kanystr určený pro pohonné hmoty. Objem 10 litrů.

Compass Kanystr plastový 10l 91504

Plastový kanystr určený pro pohonné hmoty. Objem 10 litrů.

Kanystr na benzín plastový - 10 l

Kanystr na benzín plastový objem 5, 10 nebo 20 litrů

BORG-HICO Kanystr plastový 10 l

Praktický plastový kanystr s pryžovým víčkem a nálevkou, který je certifikován pro ukládání paliva.Díky objemu 10 litrů je zaručena nejen potřebná rezerva benzínu či nafty na dojetí s vaším vozem, ale i dostatečné množství paliva pro zahradní techniku např. sekačku, motorovou pilu. Díky svým rozměrům zabere málo místa ve vašem au...

Kanystr plastový 5l

Plastový kanystr určený pro pohonné hmoty. Objem 5 litrů.

Kanystr na vodu s kohoutkem (plastový, 10l)

Plastový kanystr s kohoutkem má objem 10 litrů. Kanystr splňuje potravinový atest, takže je vhodný k přepravě pitné vody a dalších kapalin používaných v potravinářském průmyslu. objem: 10l rozměry: 27 x 14 x 38cm atest pro potravinářské výrobky materiál: HDPE (polyethylen s vysokou hustotou)

Univerzální plastový kanystr, 10 l

Kanystry z vysokohustotního polyetylenu s otočnými uzávěry jsou odolné vůči agresivním chemikáliím, hygienicky nezávadné.Jejich výhodou je snadná manipulace a stohovatelnost.Opatřeny certifikátem UN dle předpisů ADR, RID a IMDG-Code.

BCB Adventure skládací kanystr Jerry Can 10 litrů

Skládací plastový kanystr na vodu o objemu 10 litrů od britské firmy BCB. Má robustní pevná plastovou rukojeť, šroubovací víčko s integrovaným kohoutkem a otvor pro nalévání o průměru 30 mm. Šikovný společník během kempování.

Compass Kanystr plastový 20l 91505

Plastový kanystr určený pro pohonné hmoty. Objem 20 litrů. Černá barva.

Nejlepší kanystr na světě (10 litrů, černý)

Kanystry na pohonné hmoty značky Holeczech jsou absolutní špičkou mezi kanystry co do designu funkčnosti . Mezi největší přednosti kanystrů Holeczech patří: Průhledný indikátor hladiny kapaliny na čelní straně kanystru. Na indikátoru je dále ryskou vyznačena hranice objemu 10 litrů. Inovativní technologie oddělení kapaliny a vzduchu v nálevce zajišťuje plynulý průtok tekutiny bez "kloktání". Ve stěně kanystrů jsou 3D prolisy pro praktické uskladnění nálevky i víčka. Materiál: HDPE Hmotnost:...

Erba Kanystr plastový s nálevkou 10 l

Kanystr plastový s nálevkou 10 l v červené barvě.

BORG HICO Kanystr plastový 10 l

Plastový kanystr BORG HICO s trychtýřem, objem 10 l, certifikováno pro převoz paliva.