Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kapesniky harmony gentlemen s

Nalezeno:    6 produktů


Harmony Gentlemen's light perfumed papírové kapesníky 3 vrstvy 10 x 10 ks

Loga třetí strany: FSC Druh balení: Zabalené Standardizovaná značka: Harmony Regulovaný název výrobku: Papírové kapesníky.

Papírové kapesníky Harmony Prima 10x10ks

Kapesníčky papírové Harmony Prima balené zvlášť po 10ti kusech. Kapesníky z jemného papíru s moderním unisexovým designem obalem, 3 vrstvé jemné ale pevné, praktické a vhodné pro všechny členy rodiny. balení (ks): 10x10 složení: celuloza barva: bílá bez parfemace počet vrstev: 3 počet v kartonu: 24 balení počet kartonů na paletě: 40 Cena za balení. Různé motivy, prodej motivů dle skladových zásob.

Papírové kapesníky v krabici Harmony prima 100ks

Dvouvrstvé kapesníky Harmony prima z jemného ale pevného papíru, balené v nízké krabici s otvorem pro snadnější vyjmutí jednotlivých kusů. Systém clipu - vytáhnete jeden a druhý už je připraven k použití. balení (ks): 100 složení: celuloza barva: bílá bez parfemace počet vrstev: 2 počet v kartonu: 35 balení počet kartonů na paletě: 32 Cena za balení, krabičku. Mix designů motivů, prodej designů dle skladových zásob.

Papírové kapesníky v krabici Harmony universal box 150ks

Dvouvrstvé kosmetické utěrky Harmony prima z jemného papíru balené v nízké krabici s otvorem pro snadnější vyjmutí jednotlivých kusů. Systém těsného otvoru - vytáhnete jeden a druhý už je připraven k použití. balení (ks): 150 složení: celuloza barva: bílá počet vrstev: 2 počet v kartonu: 29 balení počet kartonů na paletě: 36 Cena za balení, krabičku. Mix designů motivů, prodej designů dle skladových zásob.

Papírové kapesníky v krabici Harmony Cube box 60ks

Papírové ubrousky HARMONY Cube box v krabici. 3 vrstvé kosmetické utěrky v papírovém zásobníku s otvorem pro snadnější vyjmutí. složení: celuloza barva: bílá počet vrstev: 3 v krabičce ubrousků (ks): 60 počet v kartonu: 12 balení počet kartonů na paletě: 99 Jemné kosmetické kapesníčky od českého výrobce se zárukou kvality v praktické papírové krabičce. Po vyjmutí jednoho je další připraven k okamžitému použití. Cena za balení, krabičku. Prodej a výběr mixu design...

Parfumované kapesníčky Ladies Harmony, 10ks

Harmony papírové hygienické kapesníčky LADIES  - harmony v roce 2016 přineslo na trh novinku - parfumované papírové kapesníky pro ženy Ladies, které jsou lehce parfumované. Jemné parfumace byly na kapesníky vyvinuty specificky ženy tak, aby symbolizovaly ženskou decentnost. Designy balíčků jsou inspirované nejnovějšími módními trendy s důrazem na eleganci a nadčasovost. Kapesníčky se tak stávají ideálním image doplňkem kabelky.