Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Karabina hms

Nalezeno:    225 produktů


Climbing technology karabina AXIS SG HMS

<p><span style="font-size: 12pt;">Velká HMS karabina se šroubovací pojistkou.</span></p> <ul> <li><span style="font-size: 12pt;">karabina typu HMS&lt;/span></li> <li><span style="font-size: 12pt;">vhodná pro jištění/slaňování</span></li> <li><span style="font-size: 12pt;">velké rozměry a dostatečná světlost usnadňují jištění polovičním lodním uzlem, zajištění více než jednoho lana, smyček nebo jistítek a lanových operací obecně</span></li> <li><span style="font-size: 12pt;">karabina s CATCH-FREE systémem se speciálním profilováním na konci zámku zabraňující náhodnému zachycení za lano, úvazek či jinou součást lezeckého vybavení</span></li> </ul> <p><span style="font-size: 12pt;"><strong>Technické parametry:<br /></strong>pevnost (podélná/příčná/otevřená): 24/10/7 kN</span><br /><span style="...

Více informací
od 389 Kč
Koupit nejlevněji

Ocún EAGLE HMS Screw

<p><span style="font-size: 12pt;">Klasická HMS karabina s K-lock zámkem a šroubovací pojistkou.<br /></span></p> <ul> <li><span style="font-size: 12pt;">K-lock zámek zabraňuje náhodnému zachycení za další lezecké vybavení</span></li> <li><span style="font-size: 12pt;">šroubovací pojistka<br /></span></li> </ul> <p><span style="font-size: 12pt;"><strong>Technické parametry</strong><br />pevnost (podélná/příčná/otevřená): 23/10/8 kN<br />světlost (maximální otevření) mm : 23 mm<br />hmotnost: 70g<br />certifikace: EN 12275, EN 362 </span></p>

Více informací
od 260 Kč
Koupit nejlevněji

Climbing technology karabina SNAPPY TG

Pozinkovaná klasická HMS ocelová karabina SNAPPY s trojitou pojistkou zámku.

Více informací
od 485 Kč
Koupit nejlevněji

Mammut Crag HMS Twistlock Plus

<p><span style="font-size: 12pt;">HMS karabina pro široké použití s Trilock pojistkou zámku a Keylock nosem.</span></p> <ul> <li><span style="font-size: 12pt;">Trilock pojistka zámku</span></li> <li><span style="font-size: 12pt;">Keylock nos - úprava proti nežádoucímu zachycení zámku</span></li> <li><span style="font-size: 12pt;">široké použítí</span></li> </ul> <p><span style="font-size: 12pt;"><strong>Technické parametry:</strong><br />pevnost (příčná/podélná/otevřená): 25/10/6 kN<br />světlost (maximální otevření) mm : 25 mm<br />hmotnost: 86 g<br />certifikace: EN 12275</span></p>

Více informací
od 216 Kč
Koupit nejlevněji

Mammut Crag HMS Screw Gate leaf

Tato HMS karabina je vyvinuta pro náročné lezce. Beam technologie (specielní vysokoteplotní kování) redukuje váhu při stávající nosnosti. Velký rádius umožňuje pohodlné jištění i používání dalších jistících prostředků. &nbsp; Key lock - Jednoduše geniální systém západky, který řeší problémy spojené s tradiční konstrukcí karabin. Lano, smyčka nebo plaketa nýtu se nezachytí o zobáček na nosu karabiny. Nemá ostré hrany, které by mohli poškodit lano nebo smyčku. Samozřejmě usnadňuje uspořádání a používání karabin na vašem úvazku. Nikde se nechytá! Další přednosti: jedinečný design specielně vysokoteplotně kovaná pro náročné lezce velký rádius

Více informací
od 250 Kč
Koupit nejlevněji

Ocun Screw

<p><span style="font-size: 12pt;">Karabina typu HMS s pojistkou proti přetočení v sedacím úvazku.</span></p> <ul> <li><span style="font-size: 12pt;">pojistka proti přetáčení v jistícím oku sedacího úvazku</span></li> <li><span style="font-size: 12pt;">šroubovací pojistka zámku</span></li> <li><span style="font-size: 12pt;">vhodná k jištění, slaňování<br /><br /></span></li> </ul> <p><span style="font-size: 12pt;"><strong>Technické parametry<br /></strong>pevnost (podélná/příčná/otevřená): 27/10/6 kN<br />světlost (maximální otevření) mm : 22 mm<br />hmotnost: 85g<br />certifikace: EN 12275, EN 362 <br /></span></p>

Více informací
od 219 Kč
Koupit nejlevněji

Climbing technology SNAPPY SG

Pozinkovaná klasická HMS ocelová karabina SNAPPY se šroubovací pojistkou zámku.

Více informací
od 270 Kč
Koupit nejlevněji

Climbing technology BE UP

Výhodný set kyblíku Climbing Technology Be Up + HMS karabiny Concept SGL s pérkem bránící přetočení karabiny na oku úvazku. Skvělé jak pro sportovní lezení, tak i tradiční alpské vícedélkové lezení. Vhodné pro použití s jednoduchým, polovičním i dvojitým lanem.

Více informací
od 620 Kč
Koupit nejlevněji

OCÚN karabina HMS CONDOR screw

Moderní, ergonomicky komfortní „big“ indoor HMS karabina Condor HMS screw se dvěma pojistkami pro bezpečné jištění a slaňování. Pevnost: 25/7/6 kN (podélně/příčně/s otevřeným zámkem) Světlost: 22 mm

OCÚN karabina HMS HARPY screw

HMS karabina HARPY screw je vhodná při jištění přes poloviční lodní uzel nebo s jistící pomůckou. Pevnost v podélné ose 28 kNPevnost v příčné ose 8 kNPevnost s otevřenou západkou 8 kNSvětlost: 27 mm

OCÚN karabina HMS Eagle twist

HMS karabina s automatickým zámkem vyrobená kováním za tepla s maximální precizností, díky které se s ní velmi jednoduše manipuluje. Exolovný povrch a chytré tvarování pomáhá při práci s karabinou. Pevnost 23 kN / 10 kN, otevřený zámek 8 kN.Světlost zámku 23 mm.

OCÚN karabina HMS Eagle screw

HMS karabina se šroubovacím zámkem vyrobená kováním za tepla s maximální precizností, díky které se s ní velmi jednoduše manipuluje. Eloxovaný povrch a chytré tvarování pomáhá při práci s karabinou. Nosnost podélná: 23 kNNosnost příčná: 10 kNOtevřená: 8 kN

ELLIOT karabina HMS DON screw gate

Elliot karabina DON je velmi univerzální karabina typu HMS. Elliot karabina DON má tmavé tělo a výrazně zbarvený zámek. Bezpečnost použití je u výrobku Elliot karabina DON zvýšena nápisem OPEN v části pod pojistkou, takže je na první pohled patrné, zda je Elliot karabina DON v otevřeném, či zamčeném stavu.

Karabina HMS Ocun Harpy twist Zelená

Největší HMS karabina s pojistkou Twist od Ocúnu je na rozdíl od ostatních svého druhu kovaná za tepla. Pojistka zámku typu Twist se sama automaticky vrací do zamčené pozice a přispívá tak k bezpečí lezce. Karabina navíc pojme velké množství materiálu, zaručuje snadnou manipulaci s lanem, umožňuje jištění polovičním lodním uzlem a tvarem padne přímo do ruky.

Karabina HMS Ocun Harpy triple Modrá

Největší HMS karabina s pojistkou Triple od Ocúnu je na rozdíl od ostatních svého druhu kovaná za tepla. Extra bezpečnou pojistku zámku typu Triple je třeba pootočit a ještě posunout. Samovolné otevření je absolutně vyloučené. Karabina navíc pojme velké množství materiálu, zaručuje snadnou manipulaci s lanem, umožňuje jištění polovičním lodním uzlem a tvarem padne přímo do ruky.

Karabina HMS Ocun Harpy screw Červená

Největší HMS karabina se šroubovací pojistkou od Ocúnu je na rozdíl od ostatních svého druhu kovaná za tepla. To jí zajišťuje delší životnost než mají karabiny odlévané. Karabina navíc pojme velké množství materiálu, zaručuje snadnou manipulaci s lanem, umožňuje jištění polovičním lodním uzlem a tvarem padne přímo do ruky.

HMS karabina GRIVEL MEGA K6G

HMS karabina Grivel K6G s pojistkou zámku Twin Gate.

Karabina Mammut Wall HMS Oranžová

Karabina HMS, kterou lze využít jak při klasickém HMS jištění tak i s použitím moderních jistících prostředků. Tato karabina je pro svoji lehkost a odolnost určená nejen pro lezení ve vysokohorských terénech.

Karabina Mammut Wall HMS Oranžová

Karabina HMS, kterou lze využít jak při klasickém HMS jištění tak i s použitím moderních jistících prostředků. Tato karabina je pro svoji lehkost a odolnost určená nejen pro lezení ve vysokohorských terénech.

Karabina Edelweiss HMS tripple Guard 3

HMS karabina s trilock pojistkou zámku, která je nejbezpečnější. Nezklame Vás v žádném terénu. Své využití najde jak při všech horských sportech, tak v pracovním sektoru, kde splňuje nejpřísnější požadavky na pracovní vybavení.

HMS Karabina SINGING ROCK BORA ŠROUBOVACÍ černá

Malá HMS karabina Singing Rock Bora se šroubovací pojistkou známku.

HMS Karabina SINGING ROCK BORA ŠROUBOVACÍ

Malá HMS karabina Singing Rock Bora se šroubovací pojistkou známku.

HMS Karabina SINGING ROCK BORA TRIPLE LOCK

Malá HMS karabina Singing Rock Bora s trojitou pojistkou známku.

Karabina Mammut Bionic HMS Azurová

Bionic HMS se systémem Key Lock proti poškození lana. Karabina je vyrobena s použitím technologie Beam, díky které je výrobek lehký a pevný současně.

Karabina Mammut Bionic HMS Basalt

Bionic HMS se systémem Key Lock proti poškození lana. Karabina je vyrobena s použitím technologie Beam, díky které je výrobek lehký a pevný současně.

HMS karabina GRIVEL CLEPSIDRA L

Karabina s dvojitým systémem zavírání, který je tvořen dvěma západkami otočenými proti sobě.

Karabina Mammut Crag HMS Modrá

Univerzální a lehká karabina od společnosti Mammut se šroubovacím zámkem a key-lock západkou bude skvělým parťákem při všech lezeckých aktivitách. Karabina také zajišťuje dlouhou životnost díky mmateriálu, z kterého je vyrobena, jednoduše se s ní manipuluje a nemá ostré hrany.

HMS karabina Singing Rock Bora Černá

Bora TWL karabina HMS je určená pro aktivity jako horolezecví a práce ve výškách - jištění, slaňování a kotvení. Karabina je vybavena Twist lock pojistkou. Odlehčená konstrukce hot-forged I-beam je velmi lehká a pevná, a široká vnitřní strana redukuje opotřebení lana.

HMS karabina Singing Rock Bora Černá

Šroubovací univerzální karabina HMS je velmi vhodná pro jištění, slaňování a kotvení. Karabina je testována, certifikována pro sportovní i průmyslové užití. Pojistku lze získat ve 3 barevných kombinacích pro snadnou orientaci. Konstrukce je hot-forged I-beam odlehčená, velmi odolná a promyšlená tak, aby snížila opotřebení lana.

HMS karabina Singing Rock Bora Oranžová

Bora Tripple lock karabina HMS je určená pro aktivity jako horolezecví a práce ve výškách - jištění, slaňování a kotvení. Karabina je vybavena Triple lock pojistkou. Odlehčená konstrukce hot-forged I-beam je velmi lehká a pevná, a široká vnitřní strana redukuje opotřebení lana.

HMS karabina Singing Rock Bora Černá

Bora Tripple lock karabina HMS je určená pro aktivity jako horolezecví a práce ve výškách - jištění, slaňování a kotvení. Karabina je vybavena Triple lock pojistkou. Odlehčená konstrukce hot-forged I-beam je velmi lehká a pevná, a široká vnitřní strana redukuje opotřebení lana.

HMS karabina Singing Rock Bora Šedá

Bora TWL karabina HMS je určená pro aktivity jako horolezecví a práce ve výškách - jištění, slaňování a kotvení. Karabina je vybavena Twist lock pojistkou. Odlehčená konstrukce hot-forged I-beam je velmi lehká a pevná, a široká vnitřní strana redukuje opotřebení lana.

HMS karabina Singing Rock Bora Oranžová

Šroubovací univerzální karabina HMS je velmi vhodná pro jištění, slaňování a kotvení. Karabina je testována, certifikována pro sportovní i průmyslové užití. Pojistku lze získat ve 3 barevných kombinacích pro snadnou orientaci. Konstrukce je hot-forged I-beam odlehčená, velmi odolná a promyšlená tak, aby snížila opotřebení lana.