Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kari sit 5 x150x150

Nalezeno:    3 produkty


SPOKEY Houpací sít

Klasická, bavlněná houpací síť

Více informací
od 359 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Síťový adaptér 12V, 1A

Stolní síťový zdroj s technologií spínacího síťového zdroje v kompaktním provedení. Výstupní napětí 48 V/DC·Pro spotřebiče do max. výkonu 2500 mA;120 W;4pinový mini DIN konektor;Taktovaná Síťový kabel · Návod k obsluze.

Více informací
od 160 Kč
Koupit nejlevněji

Yate Trekker

<p>Trekker je nejoblíbenější model z našich samonafukovacích karimatek. Vyniká svou kvalitou materiálu a zpracováním. Svršek je polyester YATE Microbrushed 75D, který zabraňuje klouzání spacáku a spodní část je ze zesíleného polyesteru 150D, který je více odolný proti poškození. Odlehčené jádro a Warm Zone zajišťuje, že pod zády je více pěny pro zajištění dostatečné izolace. Při balení lze přehnout na polovinu, takže vznikne balíček 14x26 cm, který se pohodlně vejde do batohu. Ventil "Push in" - žádné šroubování - stačí jen zamáčknout a už těsní. Otočením se pouze zajistí. Součástí výrobku je přepravní obal, stahovací pásek a sada na opravu.</p> <p> </p> <p>Tato karimatka je dodávána s přepravním obalem a sadou na opravy. Kapsička na sadu na opravy je uvnitř obalu, aby nedošlo k poškození...

Více informací
od 719 Kč
Koupit nejlevněji

Digitus 2

Pro montáž na střechu·Vč. Termostat, lze nastavit od 0 °C až +35 °C Střešní ventilátor jednotka, 2 ventilátory

Více informací
od 165 Kč
Koupit nejlevněji

Kolektiv autorů: Španělsko

Nová generace elektronických slovníků navazuje na předchozí mimořadně úspěšnou řadu.

Více informací
od 115 Kč
Koupit nejlevněji

Kolektiv autorů: Alpy

Dvousvazkové poutavé vyprávění o cestě, která byla zlomovým momentem v životě jednoho z nejvlivnějších a nejbohatších mužů českého království přelomu 17. a 18. století – hraběte Heřmana Jakuba Černína z Chudenic.

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

Svařovaná kari síť KD 35 oko 100x100 mm drát 5 mm

Betonářská výztuž-KARI síť s dráty o průměru 5mm